Franciaországban egy évig kötelező lenne megőrizni a webes adatokat
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#9
Hát megint megmutatkozik Szarközyben a jó öreg korrupt politikai magyar vér 😊
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Ilyen agytröszt elképzelések csak a csigazábálóktól jön mindig<#duhos2>#duhos2><#levele>#levele>
Jól megkentek a cionisták valakit, hogy ezt még meg is akarnák valósitani, Szarköziv az élen. <#levele>#levele>
Jól megkentek a cionisták valakit, hogy ezt még meg is akarnák valósitani, Szarköziv az élen. <#levele>#levele>
#7
Ez kiváló lenne arra, hogy a politikai ellenlábasok nevében (mivel tudják a jelszavaikat) kitûnõ bizonyítékokat lehet kreálni, hogy az illetõ pedofil-terrorista-ámokfutó-tömeggyilkos, és ezen túl még illegálisan letöltött egy hollywoodi remekmûvet is amiért tudjuk, hogy azonnali halálbüntetés jár.
Abból a szempontból én sem vágom, hogy a rendõrség munkája mitõl lenne hatékonyabb, ha megtudnák, hogy a pl a háziasszony aki végül is erõs felindulásból kinyÍrta a férjét, már fél éve szeretõt tart, mert a férj nem dugta, és a szeretõvel milyen obszcén üziket váltottak.
Abból a szempontból viszont kircsi, ha valakit ki akarnak a médiában csinálni, államilag akarnak iparikémkedni, meg ilyenek.
Na de ezt most is megtehetik, max bírói engedély nélkül.
Feleslegesen izgattyák a köztudatot.
Abból a szempontból viszont kircsi, ha valakit ki akarnak a médiában csinálni, államilag akarnak iparikémkedni, meg ilyenek.
Na de ezt most is megtehetik, max bírói engedély nélkül.
Feleslegesen izgattyák a köztudatot.
Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs
#5
jaja
https://twitter.com/foodlfg
Azt kéne itt csinálni, hogy ha mégis megpróbálják ezt bevezetni, akkor ennek a társulásnak az összes tagja totális bojkottal fenyegetné meg Franciaországot. Erre biztos mindenki beszarna odaát...
#3
Ezen a listán gyakorlatilag az összes nagy számítástechnikai cég jelen van. Nem lennék azoknak a francionistáknak a bõrében akik ilyen erõs hátszéllel szembe próbálnak pipilni, mert a végén még baleset fogja érni õket puszta véletlenségbõl. Ha netán mégis megszületik ez a törvény, akkor pedig készítek egy az antiHADOPI-hoz hasonló oktatóvideót a Sz*rházy rezsim diktatúrája alatt sínylõdõ francia honfitársaimnak, hadd örüljenek a HADOpisták.
#2
Nagyon hejjes, mán eddig is kellett vóna!!! Totális médiaterrort!
Éjjen-éjjen!<#worship>#worship>
Éjjen-éjjen!<#worship>#worship>
iSS!
#1
Szabadság, egyenlõség, testvériség!
Pont ez az állam került a legmesszebb tõle... Jelszavakat megtudni és megõrizni? Tuti, hogy kilóra megvették a francia politikusokat, mint a Hadopi tv. vagy az online poker tv-ük kapcsán. Csak Viktorka nehogy ötleteket vegyen tõlük.
Pont ez az állam került a legmesszebb tõle... Jelszavakat megtudni és megõrizni? Tuti, hogy kilóra megvették a francia politikusokat, mint a Hadopi tv. vagy az online poker tv-ük kapcsán. Csak Viktorka nehogy ötleteket vegyen tõlük.