21
  • Tower Guard
    #21
    Teljesen igazad van!
  • Tower Guard
    #20
    Miért kell szétbarmolni a Max Payne világot?

    "Max Payne 3 leginkább a Half-Life érzését hozza majd vissza. Itt ugyanis nem egy tipikus hőst irányítunk, hanem csak egy elhízott, kiégett embert, aki csak a saját igazáért harcol."

    Ez aztán kurvára felemelő hír. Haja is csak az első pár percben lesz, hát tudják még fokozni? Szerencsétlen faszok, inkább ki se adják, vagy ne merjék a Max Payne nevet hozzátenni.
  • Loverman
    #19
    De a széttagoltság miatt volt a trollrage nem konkrétan a játék miatt
  • zaki
    #18
    csinálnak: nfs hot pursuit pl, vagy mortal kombat pl
  • narumon
    #17
    Ehhez képest a Starcraft 2-t is mennyien fikázták, pedig az pont a rajongói elvárások alapján készült. (és 100%-ban hozza is azt amit mi vártunk tőle)
  • nyuny01 #16
    Ez így van!
  • Polllen
    #15
    Max Payne - 6 óra
    Max Payne 2 - 5 óra

    Most toltam végig nem rég mindkettőt, ennyit mért a steam.
  • Loverman
    #14
    most mondtam el mit akartak a rajongók, de mindegy. amikor kijött a második rész, szerinted sírtak hogy nem ezt akarták? nem
  • KP27
    #13
    3-5 órás játékideje volt az első két résznek? Hát te valamit nagyon benéztél.
  • tomcsa4
    #12
    Miért, az első két résznek nem 3-5 órás játékideje volt? De!

    Loverma, a,itakartoknak igaza van, a rajongóknak nem kell hinni, mert semmi nem jó nekik.
  • Loverman
    #11
    már bocs de a rajongók végig egy dolgot akartak, egy Max Payne 3-at amit a Remedy készít az első két rész hangulatában és stílusában. Ha ez lett volna akkor mindenki örül és nem fikázik. Ez a játék viszont tényleg csak a franchise lehúzása lesz azzal hogy nem a Remedy csinálja és hogy hasonlítani sem fog az első 2 részhez. A Rockstar pénzt akart belőle, ennyi. Ők se jobbak mint az EA vagy Activision.
  • Rony94
    #10
    Először is ez egy TPS és nem FPS, plusz a cikk szerintem a látványvilágra/grafikára érti.
  • KP27
    #9
    Én is tartok tőle hogy szar lesz. Manapság mikor többé kevésbé 3-4 óra alatt végigjátszható játékokat dobnak ki a kiadók, nem hinném hogy ez más lesz. Rengeteg olyan folytatást adtak ki az utóbbi időben, ami nulla tartalommal a nagynevű előd nevéből élve adta csak el magát.
  • amitakartok
    #8
    Mert egy szimpla remake mindenhonnan odavonzaná a rajongók "rókabőr" gyanúsítgatásait és az eredetit ismerő reviewerek negatív kritikáit.

    Ha újítanak, a rajongók rögtön elkezdenek nosztalgiázni azzal a felkiáltással, hogy a régi jó volt tehát az új automatikusan szar. Ha nem újítanak, a rajongók elkezdik gyalázni a csapatot hogy X év alatt semmit se csináltak és csak szimplán lehúzták a márkanevet. Így se jó, úgy se jó, szóval a rajongókat nem szabad komolyan venni.
  • RoyalPredator
    #7
    Azt mondjátok meg, hogy a francba hasonlíthat egy "Western GTA"-hoz egy megtorlós FPS, ami brazíliában játszódik...
  • Ender Wiggin #6
    Max Payne a Remedy programozónak, James McCaffrey hangjának és Sam Lake írói vénájának köszönhette a sikert. A Max 3-ban csak McCaffrey tér vissza. Ergó a játék bizonyosan szar lesz a két korábbival összevetve. A mai fos zuhatagban azonban megállhatja a helyét...
  • kicsizoz
    #5
    Így van, az első résznek nagyon nagy hangulata volt!
    Én is szívesen újrajátszanám!
    Egyébként a settlers 2-vel volt ilyen "remake" 2007-ben!
    végig is vittem! :)
  • szannus
    #4
    Bizony az első részt nemigen lehet felülmúlni, de önálló játékként remélem ad pár felhőtlen órát majd. A noiros hangulat utánozhatatlan, én egy motorfrissítésnek örülnék amire rápakolják az első rész tiszta 100%os játékmenetét :) Miért nem csinálnak a játékvilágban ilyen "Remakeket"? :)

    Egyébként a játék és a név teljes meggyalázása, maga a film volt...
  • Loverman
    #3
    lehet jó akciójáték, nem lehet jó Max Payne rész
  • sempron07
    #2
    Még lehet jó, és még az idei megjelenés se 100%-osan kizárt. :)
  • Loverman
    #1
    az eredeti meggyalázása