28
  • smaszi
    #28
    "amúgy manapság már szinte alig van akinek pénzt hoz a zenélés, thanks to kalózkodás"

    MTV Cribs....
  • Cucmey
    #27
    "Leggyakrabban használt mondatuk: Én azelőtt szerettem a .......-t mielőtt népszerűvé vált volna, most már nem is jó."

    Hát ne haragudj de nem fizettem volna 60ezret egy napszemüvegért ami szembe jön velem az utcán.
    Az autóm is olyan hogy nincs még egy belőle a városban. Egyedinek lenni kevés pénzből nehéz de nem lehetetlen. :))

    "akik ebben az igen csak szűk rétegben otthon vannak" A zenehallgatók rétegére gondolsz? ja értem, az tényeg krvára szűk..."

    Én azt írtam: " Én pl OLYAN zenét hallgatok...."
    ez nem a zene hallgatók rétege hanem abban egy igen pici réteg. Vagy ahogy írtad kurvára szűk.
    Na de nagyon eltértünk a témától. Én be is fejeztem. :)
  • moto666
    #26
    emberek, Cucmey, Stranger666, ebben a filmebn nem az a szomorú hogy csak egy kis rétegnek tetszik, vagy hogy nem fogja vissza hozni azt a 100Millió dollárt+reklámköltség világszerte amit beleőltek. Ugye mindenki sajnálja a gazdag producereket :)) Hanem az a szomorú hogy a potenciál benne volt és rendkívül jó is lehetett volna! Igazi sikeres közönség film mint a 300 például. Pedig az is elég elvetemült képi világgal rendelkezett...
  • Loverman
    #25
    "akik ebben az igen csak szűk rétegben otthon vannak" A zenehallgatók rétegére gondolsz? ja értem, az tényeg krvára szűk...

    amúgy manapság már szinte alig van akinek pénzt hoz a zenélés, thanks to kalózkodás. úgyhogy ez rossz indok.
  • Loverman
    #24
    az az egyetlen hiba az érvelésben hogy a különleges DE JÓ filmeket a kritikusok is el szokták ismerni még akkor is ha csak mondjuk 10 millió dollárt hoz összesen.
  • Loverman
    #23
    van erre is egy "meme", úgy hívják az ilyen személyeket hogy "hipster". Leggyakrabban használt mondatuk: Én azelőtt szerettem a .......-t mielőtt népszerűvé vált volna, most már nem is jó.
  • Cucmey
    #22
    hehe ez de gagyi komment volt. :DDD
    Nézd. Én pl olyan zenét hallgatok ami szinte alig alig vagy semennyire nem hoz pénzt azoknak akik csinálják mégis akik ebben az igen csak szűk rétegben otthon vannak azok értik mennyire értékes dolog ez. Nyilván van ezeregy zene amit nem értek, nem érzek, nem szeretem én sem. Szerintem ugyanígy van a filmeknél is. De javítsatok ki ha tévedek.
    Az hogy mennyire jó valami nem attól függ hogy mennyien nézik/hallgatják/csinálják pláne nem attól hogy mennyi bevételt hoz a konyhára.
    De ugye kapitalizmus óta tudjuk hogy az a fasza csávó akinek sok pénze, drága kocsija, nagy farka meg bögyös macája van. :DDD
  • zetortraktor
    #21
    "Ez nem a nagy tömegnek készült csak egy kis rétegnek aki érti és érzi a lényeget. Csodálkoztam is volna ha hozta volna a 100 milliókat.
    Az igazán előremutató és újító dolgokat nagyon kevesen szeretik meg rögtön."

    Ezt a legszarabb, legnagyobbat bukó filmek rajongói mindenhova leírják, így magyarázzák, hogy ők azon kiválasztottak közé tartoznak, akik magasabbrendűek, a pórnép meg hülye.

    (Igazából az a nagyon durva, hogy teljesen komolyan írod és gondolod ezt. Holott mindössze arról van szó, hogy mint minden, sokak által pocséknak tartott film, ez is bejön pár embernek, akiknél pont eltalálták az összetevők arányát. De, és most figyelj, attól rohadtul nem leszel különb, hogy tetszett neked a film, hiába akarod úgy beállítani.)
  • Al Ashrad
    #20
    Cucmey, teljesen igazad van. :) Nekem nagyon tetszett a film, viszont nem lepődök meg, hogy sokak nem így éreznek, mert a film nem a kommersz, "mezei mozibajáró" közönséget célozta meg.
  • Cucmey
    #19
    Ez egy isteni film volt. Egy kicsit szomorú vagyok de lényegében örülök hogy ilyen gyengén szerepelt a film a kasszáknál. Így legalább nem lesz 20. része. Egyedi, megismételhetetlen. Ez nem a nagy tömegnek készült csak egy kis rétegnek aki érti és érzi a lényeget. Csodálkoztam is volna ha hozta volna a 100 milliókat.
    Az igazán előremutató és újító dolgokat nagyon kevesen szeretik meg rögtön.

    Mivel autóbuzi vagyok had idézzek egy történetet: Karl Benz mikor megépítette az első autót az emberek kövekkel dobálták mikor végig ment vele az utcán manapság meg néhányan kocsiban csinálják a gyereket. 10-15 év múlva majd értékelni fogják a filmet. Most nem.
  • Stranger666
    #18
    Ez csak neki szólt mert sportot űz abból, hogy ahova én kommentelek akkor neki jól be kell szólni, baromságokat. A SWAT2 meg a battle LA gondolom tetszett.
  • eNMi
    #17
    vitatkozni észérvekkel kell, nem életkorral. főleg nem lefogyatékosozva bárkit, aki nem a te izésednek megfelelően itél meg valamit. ezzel az erővel te is vmi fogyatékos pöcs lehetsz, mert nem mindenki izlésének felelsz meg. volt sztori? rég láttam már barátok közt gagyit, de ott mintha több értelmet lehetett volna felfedezni néha. én spec pont a sok negativ kritika miatt néztem meg, amúgy meg sem fordult volna a buksimban. ennyi kritikus nem tévedhet, és nem is tévedett. ha lett volna benne még talicska is (tele apró majommal), akkor lenne igazán fostalicska. igy csak egyszerű fos.
  • Stranger666
    #16
    Jogos, a kritikák csak az első mozis napra érvényesek...
    Hülyeségért miért veszed a fáradtságot, hogy írj...
  • csimmasz
    #15
    Szerintem ez a film művész moziba való!
    Egy szőke cicababa pont ilyen álmokat kerget amikor a sárgaházban van!
    Nekem sehogy sem áll össze a kép.
    Miért nem megvadult moncsicsi ról vagy valami herceges hercegnős álmai vannak?
    A sárkány még belefér,de a fogaskerekes, német, élőhalott katonák?
  • sandor8206
    #14
    2. hétvége már pont nem a kritikákról szól
  • ADAMEX9
    #13
    Hát nekem ez így trailer alapján nagyon nem bejövős...
  • fika ferenc
    #12
    Szerintem, meg sem a sztorival sem a latvannyal nem volt gond, de...! a szineszek jateka valami olyan gyenge volt mintha mondjuk a szomszedok c. TV sorozat szineszei mondtak volna fel a szoveget es meg arra sem lett volna ido hogy ujra vegyenek egy jelenetet ha az rosszul sikerult. Es a legszomorubb, hogy meg csak nem is a csajok jateka volt a leggyengebb lol
  • immovable
    #11
    Egyszerű. Szar a film. :)
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Már várom is a BR megjelenést, hogy idehaza is teljes pompájában nézhessem.
  • moto666
    #9
    a sztorival az gond hogy elég elvont ami addig még menne is hogy ok ez mégicsak a 300rendezőjének egy alkotása és ne számítsunk földhözragadt realitásra, de olyan szinten összekapkodott és csak látványra építő, hogy nehéz pozitívan értelmezni. Mondom kb mintha egymás után megnézetnének veletek 4-5 videóklippet Gagától vagy valami hasonlóan elvont zenésztől. Szov sztem nézzétek meg és alkossatok saját véleményt nyugodtan rólla. De ajánlani egyszerűen nem tudom. Az akció az jó és ütős, de ami közte van az enyhén szólva is felejtős. Kb torrentről megéri megnézni 1x, de pénzért moziban... hát... ui: a csajok azok legalább jók :)+1bónusz pont
  • Stranger666
    #8
    Ja az ilyen fogyatékos pöcsök miatt is akik nem tudnak érteni és élvezni egyszerre egy filmet. Légyszíves többet egy kommentenre se reagálj mert geci idegesítő egy olyan alakkal vitatkozni aki még az életkorát sem képes feltüntetni.
    Loverman
    a Jó filmeket igen, de ha kapnak valami mást, egy kicsit elvontabbat egy kicsit merészebbet akkor rögtön: Ez a film semmit nem ért, szar, fúj. Holott egy ilyen stílusú filmben is meg kéne találni a "szépet".
    moto666
    Mondd már el mi volt a gond a sztorival. Akik a sztorit szídják azokat nem értem. Mit vártak, vagy mi? MI lenne jobb sztori ide? Nem értem.
  • Narxis
    #7
    Na nehogy már, szerintem az emberek többsége nem is olvas kritikát, inkább mikor kedve szottyan moziba menni megnézi, hogy milyen filmek vannak, elolvassa a rövid leírást és kiválasztja a számára szimpatikus filmet. Ennyi.
  • moto666
    #6
    hát emberek én szeretem a jó akció filmeket és a látványosakat is, néha arra van szükség hogy beüljek kukoricával elkezdődjön a tüzijáték és 2ó mulva befejeződjön a tüzijáték. Én megnéztem a filmet és tüzijátékban nincs is hiány, de a sztori annyira szar és elvetemült hogy ezt nem lehet ellensúlyozni már robbanásokkal és csajokkal... Eből a filmből kb 5 nagyszerű filmet lehetett volna csinálni! Az egész olyan mintha egy elvetemült végetnem érő MTVs Lady Gaga klippet nézetnének veled. ui: az akció jelenetek azok mondjuk tényleg ütősek! :)
  • WiZZaRD
    #5
    Épp elég volt ebből a bemutató is, abból egyértelműen eldönthető volt, hogy mi várható...
  • fejo1989
    #4
    Én a kritikák ellenére is elmegyek a betervezett filmeket megnézni és én is csalódtam ez a második film a Battle: Los Angeles mellett, amiről szintén csalódva jöttem ki. A látvány világa szép, de mindegyik 5 perc alatt lezajlik szinte és sztem értelmetlen. De ez az én véleményem :)
  • Loverman
    #3
    Tudod, van egyfajta hobbim mostanság amikor nem alszok még el, wikipedián nézegetem filmek oldalait és kb 2-3 dolog érdekel, bevétel és a kritikusok véleménye (azon belül is főleg Roger Ebert-é). És bizony sokszor van hogy a kritikusok által dícsért (és tényleg jó), igazi Filmek alig érnek el 100-200 milliót, máskor meg hogy egy igazi régi klasszikusnak (amire én is jó szívvel gondolok vissza) kb 20%-os fogadtatása volt. És van a kettő között minden. Erről el lehet fogadni hogy nem lett egy jó film, persze ahogy mondani szokták ízlések és ficamok. De furcsamód az igazán jó filmeket a "gagyi kritikák" is mindig elismerik... akkor hogy is van ez?
  • kalapos01
    #2
    Ezt bírom a szellenzős fanatikusokban. Mert azt hiszi, hogy a kritikák miatt csökken a látogatottság. Mert azt hiszi, hogy a szörnyű kritikákat kapó filmek nem lehetnek sikeresek. Hidd el, nem csak a kritikusok szerint ótvar a film.
  • Stranger666
    #1
    Ez van, a népeket meggyőzik a rettenetetsen gagyi kritikák...
    mindenesetre én megnézem a hétvégén megint:)