12
  • zombeeka
    #12
    "fórumtroll" haha...ez teszett :)
  • kalapos01
    #11
    Először csak azt akartam írni, hogy az a jelző csak arra való, hogy a hozzád hasonló lúzerek ráklikkeljenek, esetleg még kommenteljenek is, de használva a keresőt inkább azt írom, hogy én speciel egy olyan hírt nem látok ezen kívül, ahol "ütős" plakátról lenne szó. Ekkorra esett le, hogy csak egy tipikus fórumtroll kommentjére reagálok hülye fejjel.
  • leeloodallas
    #10
    A cikkíró olvashatna valamit, hátha ragad rá némi szókincs. Minden egyes plakátra csak annyit tud reagálni, hogy "ütős", vagy "nem valami ütős". Mintha valamilyen hangszerről írna. És hogy mit lehet kedvelni ezen a mesén...
  • Nailyenugysincs
    #9
    Csak azért van viharvert feje mert: MOST SPOILER KÖVETKEZIK!!!

    Harryék a kobolddal elmennek a Gringotsba hogy megszerezzék az utolsó előtti horcruxot de nem minden a terv szerint akakul és egy sárkány hátán kell kimenekülniük miután egy csomó leprikónarany összeégette őket. amikor kijutottak és tudnának pihenni Harry Voldemort fejébe lát és megtudja hogy Voldemort hallott a Gringotsról és ezért megkeresi a horcruxait. Azonnal el kell menniük a Roxfortba mert Voldemort fejéből kiderült hogy ott van az utolsó horcrux. amikor odaérnek voldemort üzen az iskolának hogy ha nem adják ki harryéket akkor harc lesz. a végén harry és voldemort párbajozik. Aki tudni akarja a legvégét az olvassa el a könyvet.
  • Jagdgeschwader
    #8
    Tisztára mint a Freddy vs Jason plakátja!
  • Narxis
    #7
    Ne írd le a nevét!!!! Írd inkább, hogy Tudodki.
  • Freddycom
    #6
    Lehet, h neki viharvert a feje, de Voldemortnak meg nincs orra. :D
  • endrev
    #5
    "Szegény Potternek elég viharvert feje lett itt :P"

    Csak felpofozta a sminkes. :D
  • Parker71
    #4
    HEHE
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Már csak ilyen elképzelést tudok elképzelni "ütősként": "Harry, én vagyok az apád..."
  • VvD
    #2
    wow, nem rossz platák.
    Egyébként a 7. könyv toronymagasan a legjobb volt, a befejezés meg durva.. de nem lövök le poént annak, aki még nem tudja.
  • noland
    #1
    Szegény Potternek elég viharvert feje lett itt :P