28
Exoplanet War
  • Nordakus
    #28
    Sziasztok
    elég ritkán nézek uj stratégiai játékok után most láttam meg ezt a játékot. látom Dominion 4-nek már vége lett melyiken van most magyar szövetség?
  • Akitlosz
    #27
    Már öt szerver működik. Mi még mindig a Dominionon játszunk.

    A Magyarok szövetsége a 13-ik.

    A játékban simán lehet boldogulni ingyenes módban.

    Minden hasonló és nem hasonló ingyenes játék ad pénzért extra szolgáltatásokat, melyek nem létfontosságúak.

    Pillanatnyilag a 34-ik vagyok a szerveren, de jóval később kezdtem, nem rögtön szerver induláskor. S természetesen egy fillért sem költöttem.

    Törődést igényel a játék a fejlesztők részéről? Hát láttam már sokkal rosszabbat is, amelyet évek alatt sem igen tudtak normálisan játszható állapotba hozni. Ez több más hasonló böngészős játékok képest jobban játszható.

    Az meg persze egyéni ízlés dolga, hogy kinek milyen játék tetszik.
  • gwgpocak
    #26
    Mág annyit.
    A 22. az már nem a legnagyobb.
    Talán az első tíz. De az is cinkes.
    Tudom én, hogy mi magyarok soha nem veszítünk. (Maximum nem nyerünk. Az nem lemaradás, csak úgy érezzük.)
  • gwgpocak
    #25
    Nekem inkább az kéne, miképp lehet törölni az acc-ot.
    Mert ekkora sz!rt régen láttam!
    Persze aki még nem látott jobbat! az nyilván hanyatt van esve ettől.
    Lehet, hogy FREEE!
    De ez is csak duma, mert ha vakáció módba akarsz lépni, azért súlyosan fizetned kell. Ha meg nem akkor ez idő alatt beaprítanak.
    Arról tán nem is beszélnék, hogy a rengeteg elb!szott idő mellett nulla játék élményt nyújt.
    Csak FIZESS, csak FIZESS, csak FIZESS!
    Azért kéne adni is valamit!
    Lehet, hogy a Travian ilyen, de akkor nem bánom, hogy kimaradt az életemből.
    Viszont lehet Grepolis-ozni vagy Klánháborúzni, esetleg War Flow vagy Lords Online csak hogy angol nyelvű progi is szerepeljen.
    Maradjunk annyiban, rettentően igényli a törődést ez a program.
    A fejlesztők részéről!
    Mert User oldalról igen csak hiányos.
    Kár az áramért!
    Még a 14W-ot fogyasztó netbook-ot is kár bekapcsolni, nem hogy egy 450W-ot zabáló erőművet.

    - Kiegyensúlyozatlan.
    - Anyagias - alapszolgáltatásokért (szimulátor, vakációmód, stb.) fizetned kell!
    - Gyengén megvalósított stratégia.
    - Kémkedés gyerekcipőben (Nem lehet megróni őket hogy ötletet lopta, de nem is volt!)
    - Ötletszegény az Űr Ork, Űr Tünde, és Űr Human összeállítás! Amiből igazán semmi észre nem vehető a grafikán kívül.
    - Viszont szép az amatőr grafika! Bármikor tudna a dizájnerük jelentkezni egy komoly céghez ha még csiszolódik egy kicsit.

    Na erről ennyit!

    HOL LEHET TÖRÖLNI AZ ACC-OM?!

    (Mert, hogy ez sincs! Lehet, örökkön örökké ezzel kell játszanom?)
  • Akitlosz
    #24
    [System]Account Activation – You can have the Code resent to you from here [http://www.exoplanetwar.com/account_info.php]. Kindly check all Spam Folders. If code was not received within 5 days, kindly email to us at [[email protected]].
  • Akitlosz
    #23
    Valamitől gyakori probléma, hogy az aktivációs kód nem nagyon akar megérkezni az e-mail címre. A spamszűrőket okolják, de szerintem nem az a gond, de mindegy is.

    Az account infonál újra lehet küldetni az aktivációs kódot. Akár többször is.

    Ha ez sem használ, akkor célszerű mailt küldeni a supportnak. Ha lassan is, de intézkednek.

  • Akitlosz
    #22
    A Magyarok a 22-ik legnagyobb szövetség a szerveren éppen.
  • Akitlosz
    #21


    Akinek tetszenek a travián stílusú játékok az ezzel is ellesz.

    Itt lehet regisztrálni:

    A Dominion szerveren a 4. zónában délkeleten vannak a magyarok, a Magyarok nevű szövetségben.
  • Akitlosz
    #20
    Az ingyenes böngészős játékok mezőnyében megállja a helyét.

    Azoknak ez a színvonala.
  • Narxis
    #19
    Ratyi egy játék.
  • Akitlosz
    #18
    Én is így voltam vele, nekem is elég sokára küldték.

    Itt lehet újra küldetni az aktivációs kódot:
    account info

    Nem tudom mit tart ez ebben a játékban ennyi ideig.

    Itt lehet panaszkodni a supportnak:
    support

    Én is panaszkodtam.
  • Looooser
    #17
    még mindig nem jött meg az aktiváló emil -.-
  • Akitlosz
    #16
    Aki kedveli a bázisépítgetős, fejlesztgetős, klánháborús stratégiai játékokat az próbálja ki és játsszon velünk!

    Mi magyarok összetartunk.
  • Akitlosz
    #15
    Úgy látom nem elégített ki a válaszom.

    Ráadásul ha tudod és érted, minek kérdezed?

    Feltételezem, hogy aki egy supergamez fórummal elboldogul képes egy játék regisztrációjával is elboldogulni, ha érdekli.

    Ha te "szemétládának" érzed magad, az a te dolgod. Nekem közöm nincs hozzá(d).


  • PeeTeR
    #14
    jo de most ilyen miatt nem kell egymas torkanak esni. en is alatta regeltem be mert kivancsisagbol megneztem. mivel igy is ugy is kell egy reg akkor meg nalam evidens hogy azt ugy csinalom hogy masnak segitek vele ha lehet. foleg hogy O folyamatosan jatszik vele. nekem meg rohadtul semmibe nem kerult.
  • PrasCo
    #13
    Ejjha, a végén még én leszek a szemétláda, amiért rákérdeztem, mi? ;] Gondom nincs vele, egészen addig, amíg a játékos korrektül le nem írja, hogy "Ez az én ref-linkem, ha tetszik a játék, kérlek, alám regisztráljatok, mert az az én játékom is megkönnyítené, köszönöm."

    Így viszont, hogy még mindig nem sikerült ennyit elérni, azt kell, hogy mondjam,tökéletesen működött így is...
  • Akitlosz
    #12
    A regisztrációs linket eleve csak akkor láthatja az ember, ha már be van jelentkezve a játékba. Ebből kifolyólag valószínűleg mindenkinek egyedi.

    Nekem csak ezt a linket adja, mással nem szolgálhatok.
  • Akitlosz
    #11
    Feltételezem azonosító.
    Valami gond van vele?
    Szerintem tökéletesen működik a link.

    Ugyanúgy működik ez a játék is, mint az összes többi hasonló netes játék.

    Örülnek neki, ha a játékosok újabbakat csábítanak játékba.
    Mindenhol máshol, az összes többi játékban is pontosan ugyanez a módszer.
  • PrasCo
    #10
    Vajon mi az a "Byike" a linkben, hm...?
  • Akitlosz
    #9
    Itt lehet regisztrálni:

    Válaszd az új, Dominion nevű szervert, ott a 4-ik, délkeleti zónát, hogy közel legyünk egymáshoz (+ - koordináta) és majd a Magyarok nevű szövetséget!

    Fajt tetszés szerint, a gaianok védekezésben, a neckronok támadásban, a zubenek pedig nyersanyag előállításban és hasznosításban jobbak.

  • Akitlosz
    #8
    Örülünk a magyar kolóniák hirtelen megszaporodásának. :-)

  • Anthrax
    #7
    megoldódott :P
  • Anthrax
    #6
    nálam valami gáz van a hadsereggel
  • Anthrax
    #5
    Tutorilaba már elakadtam amikor a közelbe lévő területet kell megtámadni, irja,hogy válasszam ki a hadseregem ,de semmit nem lehet ott választani :P
  • PeeTeR
    #4
    megnezos (mar beregeltem) :D
  • Akitlosz
    #3
    Köszönöm szépen. Igyekeztem.
  • Maximus4
    #2
    Szépen körülírtad mi is ez:D
  • Akitlosz
    #1


    Aki még nem ismerné ez egy ingyenes, webböngészős bázisépítgetős, fejlesztgetős játék. Amolyan Travian féle, csak szerintem jobb, kiegyensúlyozottabb és űrkörnyezetbe helyezve. Egy távoli exobolygón kell minél nagyobb befolyásra szert tenni.



    Három féle faj van, az embereknek vagy gaianoknak a védekezés, a nekronoknak a támadás, a zubeneknek pedig a nyersanyag bányászás és hasznosítás az erősségük.

    Most márciusban indult a második szerver.
    Az egész világról játszanak rajta, úgyhogy egyelőre még kevés a magyar, de mi egy szövetségben játszunk.



    Aki kedvet kapott a lenti linken, legalul regisztrálhat.
    Válaszd a második, új, Dominion nevű szervert - az elsőn már régebb óta játszók vannak, így hátrányban lennél - indulásnak a 4., délkeleti zónát (+ - koordináták) mert erre vagyunk mi is és így jobban tudunk segíteni egymásnak. Megtalálsz bennünket a Magyarok nevű szövetségben.

    Sok sikert!



    Itt lehet regisztrálni.