3
  • chuky123
    #3
    Jaja nagy szopacs lesz szerintem meg a ipv6 os átállás. Rengeteg hálózati eszköz nem támogatja. Lehet majd kidobni a kukába öket.
  • bakagaijin
    #2
    Szerintem a fix cím valami félrefordítás, külső (azaz nem NAT-olt) címre gondolhatott.

    Engem jobban zavar, hogy nem tudom honnan jönnek ezek a számok, hogy 99.95%-a az eszközöknek támogatja az IPv6-ot. Vagy fejtse ki bővebben mit ért a) eszköz és b) támogat alatt. Az, hogy ip4 felett tunnelezem az azért nem ugyanaz, mintha támogatnám.
  • Komolytalan
    #1
    "A Microsoft mostani tranzakciójával 11,25 dollárt (2130 forintot) fizetett minden egyes IP-címért, azaz többet, mint amennyiért egy átlagos .com kiterjesztésű doménnevet kínálnak."

    Sőt, ennyiért bontott csirkét is lehet kapni a tescoban. Mert - kedves dilettáns szerző - , kb ennyi köze van a domain névnek a fix, dedikált ip címhez. Nekünk van szerverünk 100+ domain névvel, és 1 ip címmel.
    Egyébként meg nézd meg a szolgáltatódnál hogy mennyibe kerül egy fix ip cím, és csodálkozz, hogy havonta több mint 2130 Ft (nekem spec 2880Ft/hó lenne itthonra).