1243
Melyik játékost tartod jobbnak?
  • bakkerman
    #1243
    nálam Maradona,Dinho,Zidane,Messi.
  • IXEMGabeo
    #1242
    Baggio, Ronaldinho, Pelé, Maradona, Messi és Del Piero:)))
  • limperatore
    #1241
  • bakkerman
    #1240
    egyesnek jobb a védelme,a kettesnek meg a támadósora :D Leo miatt legyen a 2. :D
  • Steve Downie
    #1239
  • pilboy
    #1238
    taribo west és valderrama :)
    a 6os kicsoda? :O
  • Steve Downie
    #1237
  • limperatore
    #1236
    persze, minden idők egyik legjobb csatára volt, nem volt ellenfele

    Zanetti meg Maldini is nyilatkozta hogy a legjobb játékos akivel v ellene játszottak
  • bakkerman
    #1235
    egyébként nálam is Ronaldo a jobb játékos,a mindenkori legjobb 5 csatár között nálam ottvan
  • bakkerman
    #1234
    teljesen más tipusu a két játékos,Ronaldo egy igazi góllövő volt,nem volt annyit játékban mint CR,de ha eljutott hozzá a labda azokat kegyetlenül bevágta,míg CR inkább egy játékszervező,villámgyors játékos,aki támadásépitésben is jó,de befejező embernek is kiváló,szóval szerintem nem lehet őket összehasonlítani. Elért eredményeiket,és sikereiket viszont igen,amiben egyértelműen a brazil a jobb,sikeresebb volt,de CR-nek még legalább 7-8 éve van a futballban,majd ha visszavonul akkor lehet ismét elővenni ezt az összehasonlítást.
  • limperatore
    #1233
    hát a meg a 2 játékos között azért van különbség :D
  • bakkerman
    #1232
    ezt tuti félrefordították...egy legendát csak úgy lekövérez..vagy ha tényleg ezeket mondta akkor csak simán nyalizik,hogy visszavigye a MU-ba
  • limperatore
    #1231
    „Ha Cristianót összehasonlítom a kövérrel, az öreggel, akkor nyugodtan mondhatom, hogy Cristiano a jobb. Komplettebb, erősebb, és gólerősebb” – mondta Sir Alex Ferguson még a Real Madrid ellen elveszített Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő-visszavágó előtt.


    mit szívhatott? :D
  • Hunor88
    #1230
    Az a Napolis Cannavaro :D
  • bakkerman
    #1229
    itt kap tőlem az Arsenal egy szavazatot...:DD
  • Steve Downie
    #1228
  • Steve Downie
    #1227
  • limperatore
    #1226
    Zanettiiiiiiii
  • IXEMGabeo
    #1225
    ja visszavonult már...:)
  • IXEMGabeo
    #1224
    Maldini?
  • Tyler1
    #1223
    Az a baj, hogy ki kell írni, mert a mai facebook generáció legjava csak egyet ismer, az is portugál :)
  • Steve Downie
    #1222
    Ki legyen a leghűtlenebb játékosok csapatában? Ibra és Anelka helye biztos :)

  • bakkerman
    #1221
    Énis azt néztem :D Ronaldo egy van,és fölösleges kiírni hogy brazíl...meg van Cristiano Ronaldo ugye. Idegesitő amikor tévében is mondják h brazil Ronaldo
  • Sippie
    #1220
    na de miazhogy Ronaldo (Brazilian) ?
    Van más Ronaldo is? :D
  • Effe88
    #1219
    jaja
    nagy szégyen is voltXD
  • Tyler1
    #1218
    De hát Kanna-váró aranylabdás, nem maradhat ki :D
  • IXEMGabeo
    #1217
    ezt nem lehet így összehasonlítani max posztonként vagy játékosonként. Pl.

    kapusposzt az nálam Buffon mondjuk én nem szerettem sosem a hollandot, tehát elfogult is vagyok, a védősor az team A, Zidane kevés azért egymaga oda vagy Vieira vagy Makelele kellett volna így viszont a Team B erősebb

    Henry, Ronaldo, Ronaldinho
    Messi, CR7, Rooney

    nos egységben itt is erősebb a Team A, nálam itt Rooney lóg ki a sorból, de CR7 sem érhet fel még a fenoménnal se szóval ez is Team A win
  • Effe88
    #1216
    team a
    de cannavaro istenemXDXD
    egy törpe szar
    kis túlzással a team a-ból zidane,dinnyó meg a fenomén egyedül megverné a b-tXD
  • limperatore
    #1215
    jó hát ez elég A :D
  • Tyler1
    #1214
    Mondjuk ez elég egyértelmű, de hadd pörögjön a topik....

  • Steve Downie
    #1213
    Nagyon ott van mindkét videó!!!
  • IXEMGabeo
    #1212
    így van Dinho marad az Isten miket tudott már a labdával:)
  • Effe88
    #1211
    torghelle után max
  • limperatore
    #1210
  • Tyler1
    #1209
    Amíg Ronaldinho vissza nem vonul, addig max a sajtó generálhat Messiből jobb játékost, de annak a tudásnak, amivel a brazil rendelkezik(a mai napig), a közelében sincs Messi.
  • bakkerman
    #1208
    Dinho,kettejük összevetésében nálam is a brazil a number one,de mindamellett egyértelmű hogy jelenleg már Leo a világ legjobbja
  • limperatore
    #1207
    A legnagyobb játékos
  • szucsy89
    #1206
    Milanban is voltak szép passzai, góljai, de az igazi Dinho a Barcelonában játszott... én is jobban kedvelem mint Messit.
  • limperatore
    #1205
    A legjobb komment, Messi makes goals, Ronaldinho makes football


  • IXEMGabeo
    #1204
    Lothar német válogatott rekorder