18
  • farrvince
    #18
    HUJE KOCSOGOK!!Ezek is mast se tudnak csak lenyulni az Apple otletet,a design,a meret minden ugyanolyan mind az iPad-en.Menne csodbe ez is!!
  • Macc
    #17
    Tenyleg ennyire ostobak vagytok, hogy egymas izlesen vitatkoztok? Nem tudja befogadni az a par mukodo agysejtetek, hogy az egyik embernek az egyik tetszik/hasznos, a masiknak meg a masik? Na de csak fikazzatok tovabb:)
  • cloud.strife
    #16
    Magas minőség + Samsung az nem épp a hihető párosítás..... :) LOL
  • sathinel
    #15
    szetinted ennyi progi fut rajta csak?:DDDD Ifos gondolom meg még a win-es alkalmazásokat is futtatja:D

    Láttál már ilyen tabbletet élőben eggyáltalán? Vagy csak rohadtalmás termékeket próbálgatod a hivatalos márkakereskedőnél?
  • henrikk001
    #13
    Ulkesh a levakarhatatlan apple-troll
  • sanyicks
    #12
    Jaja legalább nem kell válogatni a sok finghanggenerátor, meg (fizetős) kávéfőző animáló programok között ;)
  • Ulkesh
    #11
    "Tab 8.9 -> sztem erre fogom lecserélni az Ipadomat..."

    Legalább nem fognak az alkalmazások összezavarni, azt a per pillanat elérhető 40-50 programot, ami a Honeycomb-ot támogatja, nem lesz nehéz átnézni :D
  • okosan gyerekek
    #10
    én elhiszem, hogy kell a marketing, de a magyarban a vastagságot, tautologikusan mondván, vastagságban mérik és nem vékonyságban. a gép nem 8,9 vékony, hanem olyan VASTAG! VASTAG.
  • miha91
    #9
    "A Galaxy Tab 10.1-ot június 8-től lehet megvásárolni, az USA-ban a 16 GB-os verzió, ahogy már említettük 499, a 32 GB-os pedig 599 dollárba kerül majd, azaz az iPad 2-vel azonos áron lesz kapható – a 8,9 hüvelykes kivitel pedig 469, illetve 569 dollárért vihető majd haza."
  • Cat #8
    mármint a kettő közül melyik lesz ugyanannyi?
  • sanyicks
    #7
    Már nem menő :)
  • roliika
    #6
    Előfordulhat, meg az is, hogy drágább lesz. Magas minőséget olcsón nem lehet gyártani.
  • miha91
    #5
    Nem értem az árat mért hagyták ki?!
    Már tegnap is írták eléggé sok helyen, hogy pont ugyan annyi lesz mint az Ipad2.
  • pixx
    #4
    Csak az a vicces, hogy a 7"-es is többe került mint a legtöbb ipad, akkor ezek mennyibe fognak kerülni? 1000 euró?
    Ipad2-re ruházok be, az annyi lesz mint az előd...android párti vagyok, de az androidos táblák ára indokolatlanul magas, és nem rég hallottam, hogy kevesebb mint 200 program van rá. Persze ott vannak a telefonos progik, de azok meg nem biztos, hogy jól muzsikálnak...
    Én Motorolaát akartam venni, de mikor meghallottam, hogy 800 euró lesz, akkor le is tettem róla...
  • item
    #3
    Azért a samu még mindig ott van a szeren... Na erre vártam 3.0ás droid frankó kijelző jó proci és nem csak 7 és 10". A 8.9 es szerintem nyerő lesz nálam!
  • hunter88
    #2
    Mondjuk ennyiből még nem lehet leszűrni hogy mi a pontos specifikáció, de elég ígéretesnek tűnik. Mondjuk szerintem az Ipad visz mindent, de árban annyira ez nem igaz. Amúgy minek cserélnéd le az ipad-et? Már nem elég jó?...
  • bigjoe
    #1
    Tab 8.9 -> sztem erre fogom lecserélni az Ipadomat...