18
Unique One Auction
  • Vlala #18
    Erről van szó.
    Nem tudod, kivel licitálsz, hogy pl. pumukli65 tényleg egy nyíregyházi nő-e, vagy az oldal üzemeltetője álnéven, esetleg egy script.

    A "nekem még öt forintot megér" itt a kulcs: sok ember sokszor öt forintja egyenlő új S8-as Audi az üzemeltetőnek.
  • Jack95
    #17
    de ezek az oldalak lehetetlen, hogy tisztán működjenek, nem érné meg nekik (szerintem) így, ha minden úgy menne, íhogy írják.
  • Jack95
    #16
    Én elolvastam a szabályzaztot. Nem azt mondom hogy átverés, hanem azt, hogy nem szinte biztos, hogy nem nyersz, mivel mindig rádlicitálnak olyanok, akik az oldalhoz tartoznak
    (nem tom, h ez így érthető-e, kicsit már kómás vok :D )
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Én amúgy nem csak azokat zárnám rács mögé és büntetném halálig, akik ilyen "játékokat" kieszelnek és másokat átbaxnak, hanem azokat is AKIKET átbaxnak. Mivel ez az ő szánalmas hiszékenységük és őssötét butaságuk miatt lehetséges egyáltalán. NA, ha elfogytak, nem lesz több szélhámos meg csaló, mert az első fára felhúzzák őket azok, akiknél bepróbálkoznak. Szép új világot álmodok! :D
  • Vlala #14
    Igen, ennek is Szemlédy András ötöslottó-nyertes az üzemeltetője, mint az előző vacaknak és az Il Ferronak.

    Mert mi olyan jók vagyunk, és megérdemeljük.
  • DarkHorSe
    #13
    ja, kar hogy illegalis :DD
  • pxxl
    #12
    amire mindig "valaki" rálicitál 1mp-el a vége elött :)
  • passatgt
    #11
    ez egy licitális nyereményjáték, átverés nincs benne, csak elkéne olvasni a szabályzatot...
  • Jack95
    #10
    ezt eddig ne is tudtam :D
  • DarkHorSe
    #9
    be fog zarni, mert szerencsejateknak minosul ez a kereskedelmi forma.

    pl bexa, yoodli stb

    szerencsejatek zrt ezeket az oldalakat sorba zarja be, combos birsaggal, igy tehat erdemes nekikezdeni :D
  • Vlala #8
    Az Aukcionátorra gondolsz?

    Az átlátszóbb volt.
    Ott emelt díjas sms-ben lehetett licitálni gyanúsan olcsó cuccokra, és mondanom sem kell, hogy nem volt automata rálicitálóscript a rendszerben.
  • Vlala #7
    "Egyszerűen szánalmasnak tartom, hogy akik az oldalt csinálták, találnak olyan embereket, akik ilyeneket elhisznek."

    Ne feledd, ennek az országnak már lenyomtrak a torkán egy Il Ferrot is, a Való Világról és a Megasztárról nem beszélve.
  • Jack95
    #6
    lol ferrarit is találtam xD
  • lpmaskmancick
    #5
    Szerintem ez is olyan átverésszagú mint az a másik valami ami régen volt. Most nem jut eszembe a neve.
  • Jack95
    #4
    hát 5 forintért nem kapod meg, mivel onnan indul a licit...
    de jah, talán majd aki ismeri megmondja, hogy mivan...
  • pxxl
    #3
    látom te sem láttál még árverést

    btw reklám...
  • CharrDen
    #2
    Elolvastam, de az biztos, hogy Te ezeket nem kapod meg 5 Forintért. Ha igen, nem tartanánk itt, mindenki Audival járna az utakon. Nem írják pontosan, hogy mi az egészben a "trükk", csak nyomják a szövegüket, majd kiderül hátha valaki ismeri.
  • Jack95
    #1
    Találtam egy online aukciós oldalt. Olyanok vannak rajta, hogy pl.: egy Audi R8-at 5Ft-ért árulnak.
    Egyszerűen szánalmasnak tartom, hogy akik az oldalt csinálták, találnak olyan embereket, akik ilyeneket elhisznek.
    Az oldal: http://www.uniqueone.hu/
    Ti mit gondoltok erről? Szerintetek elképzelhető hogy ez nem átverős oldal?
    Véleményeket várok :)

    (ezt a topikot nem reklámnak nyitottam, csak kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről a marha oldalról)