13
  • sanyicks
    #13
    már ne is haragudj de a samsung galaxy s-ek minősíthetetlenek, jó drágák, de a rájuk gányolt saját felület szaggat... vagy a szifon eldobja a jelet ha rosszul fogod, és színesedik a kijelzője. Ja tényleg! garancia. Menni van is ezekre? 1 év?
    blade-re 2 év?
  • heady
    #12
    Az első szállítmánynál rohadt nagy volt a hibaszázalék, kb majdnem mindegyiknek szar volt a kijelzője vagy valami más baja volt, a letiltott RAM-ról nem is beszélve. De mivel az összeset kicserélték/megjavítótták, mit vesztett rajta a vevő? Semmit. Amelyiknek nincs ilyen baja, az tökéletes ezért az árért. Nem véletlenül fogyott már el belőle több szállítmány is, és hiány van szinte folyamat... Nekem mondjuk 4 hónapja hibátlanul üzemel, nem is fagyott még, pedig rootoltam, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
  • Zoliz
    #11
    Nem a kütyü a lényeg, hanem a profitéhség és a pofátlan perc és adatdíjak.

    "Egyik legfőbb törekvésünk, hogy minél több ember érdeklődését felkeltsük az internet iránt, és bemutassuk az aktív internethasználat előnyeit."
  • guti73
    #10
    szintúgy ne haragudj,DE már 3 Blade volt az ismeretségi körömben ,ami 3 hónap alatt tönkre ment!! Ár/érték arány? a xar ingyen se kellene!!
  • heady
    #9
    Már ne is haragudj, de ha elolvasnál egy tesztet mondjuk a Blade-ről, akkor talán képben lennél. Ár/érték arányban kurva jó, nem nagyon találsz 800x480-as kijelzőt 40 ezer(!) alatt...
  • guti73
    #8
    már ne is haragudjon meg a világ de ezt a kinai ZTE csapatot ki kellene zavarnia világból!! a telói minősithetettlenek,gondolom a tabletek se jobbak!
  • citcar
    #7
    Szerintem kínai oldalról kb. 100$-ért lehet rendelni postaköltséggel együtt!!!
  • who am I 7
    #6
    vaterán simán adnak 27ért ilyet haha :D méghogy 2 év hűség 6ks havidíj..bár pár idiótát tuti meglehet vezetni...
  • sanyicks
    #5
    ja csak ennyiért 2 év hűséggel adják... 6k-s havidíjas mobilnettel.
  • Armagedown
    #4
    ennyiért nagyon is bejövős
  • endrev
    #3
    30 ezerért nem rossz... Kérdés hogy a tényleges használat során még azt is sajnálnám-e érte. :)
  • Cat #2
    Szerintem egy ilyen eszköznél a kijelző a legdrágább. Ennek nem véletlenül csak alig 30e forint az ára, nyilván a legolcsóbbat választották belőle.
  • sanyicks
    #1
    kár hogy lespórolták róla azt ami az okostelefon tesóján (blade) megvan: kapacitív érintésérzékelő...