2160
  • SitatiS
    #39
    Mérhetetlen türelem kell a játékhoz!
  • TomBond
    #38
    Kipróbáltam!
    Engem felmérgel! Nagyon lassú a menete! Bár még nem mondtam le róla, de sosem lesz 900 ht-m egy röntgenre.

    Maximus hol találtad a 200 pénzt? Hátha nekem is ott van.

    Indulhat az SG kamara!
  • Maximus4
    #37
    Nem az hála istennek:)
  • Ironman2
    #36
    Bigpointos ez is?
  • Ironman2
    #35
    Ez meg milyen játék?DDD
  • SitatiS
    #34
    Rájöttem!:P

    A takarítót kell igénybe vennem..
  • Maximus4
    #33
    Nem vagyok benne biztos,de az az szerintem ha lejárt a küldetésed.

    (köszi)
  • SitatiS
    #32
    Valami történt!:))

    Valami riasztásféle,de nem vágom pontosan..
    Schmutzalarm!

    Oweh, ein Raum ist schmutzig geworden! Bevor du darin wieder einen Patienten behandeln kannst, musst du die Putzkolonne vorbei schicken. Ziehe die Putzfrau einfach auf den entsprechenden Raum!


    (jó a banner)
  • Maximus4
    #31
    Köszönöm!:)
  • SHADOWEYES7
    #30
    Nem figyeltem!
    Most már okés. :)
  • Maximus4
    #29
    Bocsánat,én néztem el.Az elején véletlenül két http-t raktam be:(
  • SitatiS
    #28
    +1 :)
  • SHADOWEYES7
    #27
    Én betettem de nem látom a bannert!
  • Maximus4
    #26
    Ezt nem értem,nekem full magyar volt.
  • Rowlend
    #25
    Az a gond, hogy pont a tutorial rész német. :D Plusz egyszer már regisztráltam és akkor jó volt, de elfelejtettem a felhasználónevet. :D
  • SitatiS
    #24
    Most még nagyon ismeretlen,de látok benne fantáziát,majd kiderül:)

    #23: Nagyon friss még a játék,idővel úgy is javítják:)
  • Rowlend
    #23
    Na regisztráltam, de lenne egy kis probléma.Szóval a játék félig német, félig magyar.Nem tudjátok miért van ez? Több böngészőből, több profillal is megpróbáltam és mindig ez a probléma.
  • Maximus4
    #22
    Jaja:)
    Na és,hogy tetszik?
  • SitatiS
    #21
    Haladok lassan-lassan:)
    Látom Te sem pazarlod az időd!:))
  • Maximus4
    #20
    Hogy állsz?:)
  • SitatiS
    #19
    Simán!:))
  • Maximus4
    #18
    Csináltam bannert,berakassam?
  • Maximus4
    #17
    Most vettem még egy röntgenszobát és a lomok eltakarításánál kincset találtam,ami 200 pénz volt:)
  • Maximus4
    #16
    LOL
  • ricsa008
    #15
    Dr. Picskovics Ricsa
    eddig nem tudtam hogy lehet nevet váltani :D
  • FZoleee
    #14
    igazából a gép adta nekem, én nem adtam meg semmit :D
  • Maximus4
    #13
    Van fantáziád:D
  • FZoleee
    #12
    Dr. Pajzsák Klétus, ezt übereljétek :D
  • SitatiS
    #11
  • Maximus4
    #10
    Dr. Max Maximus :D
  • SitatiS
    #9
    Dr. Kawati Ati
  • Maximus4
    #8
  • ricsa008
    #7
    Dr. Csonty Mátyás vagyok :D
  • SitatiS
    #6
    Regisztrálva szokásos néven!
  • Maximus4
    #5
    Az jó.Ha leszünk elegen csinálhatnánk kamarát:)
  • hungaryws
    #4
    Kipróbálom.
  • Narxis
    #3
    Nem rossz.
  • ricsa008
    #2
    én is játszom
    nem rossz
  • Maximus4
    #1
    A Kapi Hospital egy bőngészőben játszható játék.

    Teljesen ingyenes,bár ebbe is van lehetőség igazi pénzért (mint sajnos mostanában minden ilyen típusú játéknál) + dolgok begyűjtésére.Pár napja kezdtem csak,de nagyon aranyos kis játék:)
    Röviden a lényeg:


    Egy kórházban lehetünk orvosok és különféle vicces elnevezésű betegségeket gyógyíthatunk.Természetesen lehetőségünk van saját profil szerkesztésére,úgymint név és kinézet változtatására.Napi 8 beteg gyógyítására van lehetőség + még szintén napi szinten van 8db küldetés,ami után jön még 8 páciens.Szóval nem foglalja le az embert egész nap a játék,csupán pár órás kikapcsolódást nyújt.Majdnem mindennél fel lehet használni érmét,hogy előbb legyen meg a küldetés (átlagba 30 percig tart 1)vagy ha lejárt a napi limit,akkor lehet újabb feladatokat elvégezni,de ez már a fizetős részéhez tartozik:(
    Ami a gyógyításnál lényeges,hogy minden elvégzett kezelés után a beteg gyógyultan távozik,pontokat és pénzt kapunk értük.A pont a szintlépésekhez kell,a pénz pedig a gyógyszerek vásárlásától kezdve,kórterem fejlesztésig,sokmindenhez szükséges.
    Minden nap belépésnél van egy kaparós sorjegy,amivel különböző "ajándékokat" lehet kaparni:)


    És most jöjjön pár kép a játékból,hogy jobban át lehessen tekinteni:

    A kórház.



    Kezdésnél el kell takarítani a lomokat,hogy le tudd tenni az első vizsgáló helyiséged.Különböző "szemét" más és más értékű pénzért tüntethető el.Minden szintlépésnél újabb betegségeket tudunk gyógyítani és majdnem minden szinten kapunk újfajta vizsgáló szobát.Az új betegségeknél persze nőnek a gyógyítási idők,de gyógyszerekkel 50%-al lehet lecsökkenteni az időt.Néha ki kell takaríttatni a rendelőt,ez ingyen van.Itt egy kép egy páciensről:




    Fertővásárhely:
    Itt tudunk a kórházunkon kívűl különböző menüket elérni.Mindre nem fogok kitérni.



    A városon belül elérhetjük a betegbörzét,ahol más játékosoktól tudunk betegeket átvállalni vagy mis felajánlhatunk ha nem tudjuk vagy nem akarjuk folytatni a kezelést.



    A garázsban lehet küldetésekre menni:



    A buszmegállóban lehet átutazni Törjelábodba,ahol még van egy pár + opció.Például van lehetőség gyógyszerek kutatására vagy terveket vásárolni a leendő vagy épp meglévő vizsgáló szobák megvételére.3db jegyet kapunk ajándékba indulásnál,egyébként 1 érmébe kerül az utazás kivéve szerdán és szombaton,mert akkor ingyenes!




    A gyógyászati nagykereskedésben és a pirula patikában lehet majd vásárolni a gyógyszereket a gyógyításhoz.
    Van még városháza,hírdetősarok,Szuven Írma(ajándékbolt),bank és iroda.

    Aminek még érdemes figyelmet szentelni az az Orvosi kamarák és versenyiroda!



    Mivel én még nem vagyok kamarában ezért idézek a játék súgójából mire is jó a kamara:

    "A kamara nagyon hasznos, ha szeretnél más játékosokkal jobban összeismerkedni, ha szeretnéd a betegek beutalását másokkal egyeztetni, ill. velük közösen világcsodát létrehozni! Továbbá versenyeken is részt vehetsz a kamaratársaiddal. Tipp: Nagyon hasznos, ha előre gyűjtitek a szerveket az adománygyűjtő kocsiba."

    Szerintem tényleg nagyon jópofa játék,de lehet,hogy egy idő után unalmas lesz,de most még az elején élvezetes:)
    Ha lesz megfelelő érdeklődés,akkor lehetne csinálni egy SG-s kamarát!
    Remélem egy pár embernek meghoztam a kedvét a játékhoz:)