2160
  • Ropi07
    #1440
    Sziasztok
    Nagyon sok epecseppkős,osztódásos és buborékragyás betegek jönnek
    szerintem megveszem a 3-dik ultrahangot
  • marsu
    #1439
    Csatlakozom, az előttem szólóhoz, nekem is ez a véleményem. Nagyon ki van a tököm, vele, mármint a játékkal.
  • Revans85
    #1438
    Úgy legyen! :-)
  • Maximus4
    #1437
    Nem akarom feladni,de néha amikor az idegőrlő meló után végre játszanék,nem igazán arra vágyom,hogy csak szenvedjek a játékkal,mert csak jobban felidegesít:(
    De az új flash és a chrome,most jó kombinációnak bizonyul:)
  • Revans85
    #1436
    Remélem, nem adod fel! :-)
  • Maximus4
    #1435
    A flash-t újratelepítettem és most Chrome-ba jobbnak tűnik,köszönöm!
  • Nohab
    #1434
    "Böngésző:
    - Ha egy módod van rá, Google Chrome böngészőt használj a játékhoz. Esetleg Operát. Ezzel a kettővel jellemzően nem lesz gondod, de az Explorerrel, Firefoxszal a gondok szinte borítékolhatók. Mindig legyen több böngésző a számítógépeden. A több böngészőből 2 a Google Chrome és az Opera legyen.
    Ha az egyik böngésző valamit nem jelenít meg, ne ess pánikba! Ilyenkor nem szabad megijedni, helyette ki kell próbálni a játékot egy másik böngészővel is. Ez a legtöbb gondot ugyanis meg szokta oldani. Jellemző példa: a Vodafone internet és a Firefox böngésző együtt sok internetes tartalmat jelenít meg hibásan, közte sajnos a mi játékaink egyes tartalmait is. Ilyen esetben a játékos megspórolhatná magának a segítségünkre való várakozást, ha egyszerűen kipróbálná a játékot egy másik böngészővel, pl. a Google Chrome-mal, és tapasztalhatná, hogy a játék csodálatos módon működik.
    A böngésződ akkor fog jól működni, ha a Java-alkalmazást is frissen tartod a számítógépeden, illetve ha a számítógéped időbeállításai is helyesen be vannak állítva."
  • Maximus4
    #1433
    Azt hiszem abba fogom hagyni a játékot,ha ez sokáig így megy.Totál élvezhetetlen.Állandóan frissítenem kell az oldalt,semmi nem működik normálisan már napok óta.Minden más teljesen jó,böngészős játékok,sima netezés,stb.Ebből már baromira elegem van:(
  • Ropi07
    #1432
    most gyűjtöm a pénzt:
    http://hu.kapihospital.com/nickpage/Dr.KétbalkezesJoci/8108890.htm
  • Revans85
    #1431
    Így kell ezt csinálni :DDD
  • Ropi07
    #1430
    Sziasztok
    Nekem most nagyon rossz a firefox
    Amúgy vettem börzén egy beteget 40,12 hT-ért
    és eladtam 170,12 hT-ért
  • Revans85
    #1429
    Neked is grat! :-)
  • Maximus4
    #1428
    Szia!
    Először is gratula:)
    Másodszor próbáld te is frissíteni a firefoxot,hátha.
  • marsu
    #1427
    Sziasztok elértem a Vakbélvagdosó ( 9 ), most hogy lejárt a prémium tagság, így elég lassan mennek a dolgok. Nekem is szakadozik a játék, kicsit az is bosszantó.
    Gratula a a többieknek, az eredményekhez.
  • Maximus4
    #1426
    Egy fokkal jobb lett:(
  • Ropi07
    #1425
    amúgy maximus én is a firefox 4.0-t használom
  • Revans85
    #1424
  • Maximus4
    #1423
  • Ropi07
    #1422
    Sziasztok
    7-es szintű lettem
    Pénz 12.621,08 hT
    Pont 12.890
    Kacsafelelős ( 7 )
    Érme 0
    Komfort 12 (?)
  • Maximus4
    #1421
    Kipróbálom.
  • Revans85
    #1420
    Én FF 4.0.1-et használok, most a kapi is rendesen töltődik
  • Maximus4
    #1419
    Chrome-ba se jobb:(
  • Revans85
    #1418
    Nekem még van időm gondolkodni, mert még 25e hT-nál járok :-)
  • TomBond
    #1417
    Én is gondolkodtam rajta de mire összejött a 75 ezer addigra inkább nem költöttem el.
  • Revans85
    #1416
    Én is arra gondoltam, hogy igen jó áron jönnek a műtős betegek.
    A 200e nagyon távolinak tűnik egy műtővel barkácsolva. Addig lehet a börzén halászni, amíg jó a kínálat.
  • Maximus4
    #1415
    Abból a szempontból igen,hogy a következő szinten 200 ezerért kell venni kezelőt:(
    Amúgy meg nagyon jó,mert tényleg iszonyat pénzt lehet akasztani vele a börzén.Tudom ha kettő lenne hamarabb összejöhet a pénz,de hamarabb lépsz szintet és minél előbb meg kellene venni az újat.
  • Revans85
    #1414
    Az androidról én sem tudok...

    Más: szerintetek még egy műtő túlzás lenne?
  • Maximus4
    #1413
    Azt nem tudom sajna,hogy ott működik-e.Én se tudok sokat játszani mostanában,örülök ha a "kötelező" betegeket be tudom fejezni.
  • TomBond
    #1412
    Nekem sem százas a játék! Bár mostanában nagyon kevés időm van játszani. A fórumon azt írják hogy Chrome-ot kéne használni, de nehogy már azért böngészőt "cseréljek".

    De ha már... Nem tudja valaki működik a játék Androidon?
  • Revans85
    #1411
    Nekem is hosszabban tölt, mint eddig, de igazából nem szakadozik.
  • Maximus4
    #1410
    Nekem napok óta lassú,nem jelenít meg dolgokat,hosszú ideig csak tölt.Nem tudom mi lehet:(
  • Revans85
    #1409
    Nálam rendben van :-)

    két napja súlyos szerverhibára hivatkozva rakott ki egymás után kétszer. Utána rendben...
  • Maximus4
    #1408
    Nyugtassatok meg,hogy másnál is akadozik a játék,mert ez már kiborító néha:(
  • Revans85
    #1407
    Az ultrahangra nem csak epecseppkővel mennek, hanem osztódással, és ragyával is.
    Lesz forgalom :-)
  • Ropi07
    #1406
    csak azért kérdeztem mert nem tudom mennyi beteg jön epecseppkő betegséggel
  • Nohab
    #1405
    Nálam elég volt kettő ultrahang... A második emeletre meg mennek a négyes magasságú dolgok.
  • Revans85
    #1404
    Ez igaz, akkor viszont később valamit bontani kell. Ebbe többen is beleszaladtunk :-(
  • Ropi07
    #1403
    de ha 7-es szintű leszek akkor pedig kevés lesz az a két ultrahang
  • Revans85
    #1402
    Szia :-)

    A kép alapján, ha veszel még egy UH-t, akkor később nem tudod letenni az ortopédiát (4*4-es).
  • Ropi07
    #1401
    Sziasztok szerintetetek vegyek egy ultrahangot mert minfjárt hetes szintű leszek és akkor jönnek az epecseppkő és a buborékragya betegek
    itt a kórházam:
    http://hu.kapihospital.com/nickpage/Dr.KétbalkezesJoci/8108890.htm