12
Quicktime 7
  • dord
    #12
    Megoldva, ugyanoda kellett felraknom ahol volt(bár eddig is próbáltam ugyanoda felrakni, de nem ment, de mindegy).
  • dord
    #11
    Szerintem tudna, de már beletörődtem abba, hogy nem lesz jó.
  • phoenix1
    #10
    Ok, nem kötözködésből ... de ismerős/barát se tudna "kölcsön" szolgáltatni gépet erre a célra?
  • dord
    #9
    Az a baj, hogy egy gépem van, de már mindegy, felfogtam, hogy nem fog működni, csak újrarakással.
  • phoenix1
    #8
    Lehet butául hangzik, de telepítsed azt a verziót ami neked fent volt egy másik gépre és onnan másold át a mappát és tartalmát.
  • dord
    #7
    Most Revo Uninstaller-rel töröltem le, már telepítettem újra a programokat, de úgy se jó.
  • bon
    #6
    Az érintett programokat telepítsd újra.
  • wantonly
    #5
    Töltsd le ezt: CCleaner

    Ezzel el tudod tüntetni a nyomait is, és ki tudod törölni a telepített programok listájából is. Utána rakd fel újra.
  • Prince23
    #4
    Töltsd le a legújabb verziót és tedd fel. És utána meg vezérlőpultról töröljél, ill törölgess
  • dord
    #3
    Amúgy xp-m van,újraraktam,de még most se megy.
  • Evin
    #2
    Tedd fel újra, ennyi.
    Bármelyik segítségkérő topikba elfért volna.
  • dord
    #1
    Császtok!
    Mivel nem tudtam, hogy hol nyissak egy ilyen témát(máshol nem találtam).Az a problémám a Quicktime-mal, hogy hülye fejjel letöröltem a mappáját, ez azért lényeges mert nem az uninstallal töröltem, hanem simán a mappáját, amikor töröltem a mappáját, azt írta ki, hogy: Ha letörli ezt a mappát, akkor nem fog működni néhány program! és én letöröltem, és azt kérdezném, hogy fent van a quicktime 7 és nem működik néhány program( ulead videostudio, toon boom), és a gép újratelepítése nélkül nem lehetne megoldani, hogy működjenek a programok és a quicktime 7 is(nem hozza be a quicktime 7-et).