15
  • sanyicks
    #15
    Mi az hogy eleget szinkronizál? Nem eleget, mert a fele lemarad... VAN rá szükség, most írtam és még pár ezren. Enélkül semmi értelme a szinkronizálásnak ha a fele lemarad...
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Mert az a legújabb stabil :)

    Nálam:

  • MsUser
    #13
    Nekem azt se tudom mikor automatán frissült 10.0.648.127 de újabbat nem talál.
  • caprocorno
    #12
    Itt találjátok a 11.0.696.0 verziót. Igaz, hogy béta, de semmi gond nincs vele. Én már régóta a legfrissebb bétát használom, eddig egyszer volt gond, a gördítés nem ment csak a csúszka húzásával, de akkor még aznap javították a hibát.
  • pip
    #11
    ugyanaz maradt az ikon, nem is az a baj hogy ronda, hanem hogy kicsi a felbontasa, nagyitos dockon rondan nez ki, lehetne figyelni az ilyen reszletekkre is, ha mar masoknak sikerul
  • Justil
    #10
    engem ebben az egeszben csak 1 dolog zavar: mintha meg tegnap lett volna, hogy szallingoztak a hirek, hogy jon a google uj bongeszoje, es vajon van -e eselye egy annyira telitett piacon, stb, blabla, most meg itt a 10-es.

    ami arra enged kovetkeztetni, h a kelletenel gyorsabban oregszem :(
  • lpollo
    #9
    na most már 10.0.648.127 a verziószám; ha lehet, akkor még gyorsabban jelentkezik be; más különbséget nem látok (Ubuntu 10.04 LTS op.rdsz. alatt használom)
  • lpollo
    #8
    nekem még csak a 9.0.597.107-es verzió van meg
  • Narxis
    #7
    Arra nincs szükség, eleget szinkronizál így is.
  • sanyicks
    #6
    legalább is 1 tesztben verte :D aztán 1 év alatt még mindig nem sikerült szinkronizálhatóvá tenni a keresőbeállításokat...
  • Freddycom
    #5
    Akkor mostanra már kész is kell h legyél. :D
  • Lucy in the Sky
    #4
    Eddig is, hát khm.. komplett versenytávval verte a chrome a többit js teljesítmény terén, köszönhetően a V8 engine-nek, kíváncsi vagyok mit hoztak össze a guglis srácok amitől mindez még látványosabb lett. Mentem telepíteni :)
  • a_n_d_r_e_w
    #3
    Akkor arra akart vegul kilyukadni a hir, hogy mivel az eredeti chrome es a chromium logo egyforma a szinetol eltekintve, ezert az uj chromium logo utalhat az uj chrome logora?
  • passatgt
    #2
    a chromium logó eddig is kék volt nem?
  • a_n_d_r_e_w
    #1
    Ronda
    Marmint a logo, remelem kacsa, maradjon csak szines.