16
Surviving the Cut - A Discovery Channel új, katonai sorozata
  • MaRee
    #16
    Tegnap volt a felderítős rész az valahogy eddig nekem kimaradt, hát az sem volt gyerekjáték, szerintem én már az első 40 perces medencés gyakorlatnál vízbe fultam volna 15 perc alatt pedig nem vagyok egy tunya alkat, sőt :D Meg az utolsó gáztámadásos szimuláció se volt semmi, mikor mondta a srác hogy vagy megcsinálja vagy inkább ott fullad meg.
  • Kaplan
    #15
    Nagyon kemény amilyen terheléses teszteket csinálnak. Le a kalappal az összes ilyen ember előtt aki ezeket végigbírja csinálni, de annak is aki csak a feléig is eljut. Csak az első három részt láttam még, de a búváros volt eddig szerintem messze a legfrusztrálóbb és keményebb.
  • EnxTheOne
    #14
    Megnéztem az összes részt. A sniper, és marine felderitő nagyon jó volt. A tűzszerészen majdnem elaludtam. :D
  • Tyler1
    #13
    1 nap volt az, 23 emberrel :)
  • MaRee
    #12
    Jah a búváros nem volt semmi, de nekem a legjobban eddig az ejtőernyős mentők tetszettek a legjobban, nem volt semmi a 23(vagy 26 nem emlékszem) erőltetett nap..

    #7

    Hát egy 40 perces részben gondolom próbálják megmutatni a lényeget, nem egyszerű ilyen rövid időbe összesűríteni 3-4 hónapot.
  • Szabi84
    #11

    Én is megnéztem pár részt, a búváros nagyon kemény talán a legnehezebb.
  • Tyler1
    #10
    én hotfile-ról szedem, ott fent van mind a 6 rész :)
  • MaRee
    #9
    Discovery Channel-en :D Amúgy gondolom minden nagyobb megosztón fenn vannak a részek, piratebayen biztos, surviving the cut az angol címe.
  • EnxTheOne
    #8
    Melyik discoveryn van? Van vagy 20. :D

    #6
    Olyan helyröl nem tudnám megszerezni a biztonsági másolatot ahova nem kell meghivó? :D
  • Risu Führer
    #7
    sztem nem annyira jó a sorozat.az első 4-5részt láttam de nekem nem jön be hogy a 3-4hónapos felvételi eljárásból mutatnak ugyanennyi darab próbatételt.sztem sokkal több van de azok gondolom titkosak, és nem hiszem el hogy egy medencés felvételi 1 hónapig tart.szóval én sokkal jobbra számítottam, de mivel kevesebbet mutatnak a felvételikből ezért nem is nézem.
  • MaRee
    #6
    enkóron fenn vannak a magyar részek :D
  • Tyler1
    #5
    na inkább akkor töltöm, mert úgy is elfelejtem addig :D
  • shumika
    #4
    +FAV

    szoktam nézni
  • MaRee
    #3
    Csütörtökön lesz most egy kommandósokról szóló, pénteken meg felderítők, a kommandóst még én sem láttam. Hétvégén ismétlés van hajnalban.
  • Tyler1
    #2
    mikor szokott ez menni?
    eléggé bejövős a promo alapján.
  • MaRee
    #1
    Ha már van Túlélés Törvényei téma, szerintem ez a műsor is megérdemel egyet!

    Aki nem ismerné, nemrég indult a Discoveryn(6. résznél jár), és amerikai elit katonai alakulatok kiképzését mutatják be részenként. Többekközt a rangereket, mesterlövészeket, harci búvárokat, tűzszerészeket, stb.
    Nagyon durva a kiképzés, ha csak mondanák nem hinném el hogy vannak ilyen kemény srácok, mint ezek.