8
  • CyrSyS
    #8
    Üdvözlök mindenkit!

    Én is várom. Bár nekem elsőre úgy tűnik nem lesz nehéz győznie a hús-vér emberek ellen.
  • RoyalPredator
    #7
    Engem special a vasember technológiája fogott meg, ill Stark karaktere.
    Örülnék, ha fókuszálnának az öltözetre is. Mindigis tetszett, amikor elkezdenek valami öltözetet elemezni, mint Predatornál, stb. Meg imádom, amikor új fejlesztésű prototipust tesztelnek, állítgatják, finomhangolják.

    Szóval ezeket szeretném látni részben.
  • tomboy013
    #6
    Én csak örülök neki ha egy kicsit történet orientált lesz a vasember is. Elvégre nem azok az emlékezetes filmek amiket telepakolnak speciális effektekkel, hanem azok amelyeknek a története érdekes és csavaros. Az ilyen filmeket vesszük elő még 10 év is után nem az olyanokat mint a Vasember 1-2 amik nem voltak rosszak de nem is voltak azok a hűde jó filmek. Úgyhogy nekem ez jó hír :)
  • Stefling
    #5
    Remélem nem, mert hülyét kapok. xD Oké legyen valóságos, de ne az legyen, hogy nem lesznek látványos jelenetek vagy sok ruha nélküli jelenet, mert akkor viszont pocsék lesz az egész.
  • tatish
    #4
    ugye nem nyáladzós drámás izét csinálnak belőle ? -_-'
  • Zocsi
    #3
    Ebből még bármi lehet...
  • Nailyenugysincs
    #2
    Ne is legyen még lezárás.
  • Loverman
    #1
    akkor ez most nem lezárás lesz? gondolom, mert nem úgy hangzik... de azért örültem volna ha ugyanaz írja mint az első 2 részt