160
a gyönyörű platformjáték folytatódik!
  • Kongy
    #1
    A játékról még nem sokat tudni, egyelőre csupán ez a teaser látott napvilágot:



    aki abszolút nincs képben annak egy kis leírás:

    A Nobilis és a Frozenbyte legújabb alkotásáról beszélünk, mégpedig a Trine nevezetű mászkálós akciójátékról. A készítők úgy gondolták, hogy a fizikára épülő játékmenet és a fantasy világa méltó lesz arra, hogy formába öltsék. A fizikát leginkább ellenfeleinkkel szemben alkalmazhatjuk, de rejtvények megoldására is elengedhetetlen feltételnek számít. A világot úgy kell elképzelni, mint a legtöbb képzeletbeli hasonmást: érdekes környezet, hatalmas kastélyok, furcsa gépezetek és sok más egyéb, mi szem szájnak, no meg persze képzeletünknek ingere.

    A LEGENDA:
    Az új világban lőn három hős, kiknek egy nemes feladatot kell végrehajtaniuk, ez pedig egy Trine névre keresztelt misztikus eszköznek a felkutatása. A legendák szerint ez lehet az egyetlen olyan eszköz, mely megmentheti királyságukat attól a csúnya gonosztól...

    A játékban természetesen ez a három hős nem csak történeti kulcspontot jelent, hanem még játék közben is egymás képességeire vannak hagyatkozva. Persze, mint mozaik, egymást kiegészítve különböző képességű karakterekről beszélünk. Köztük bármikor választhatunk, ha valami fontosabb harcra vagy esetleg fejtörőre kerül a sor. Vagyis a gyakorlatban míg a Varázsló képes dolgok megidézésére, egyúttal áthidalva komolyabb fejtörőket, addig a Tolvaj fürgeségét kihasználva könnyen legyőzhet egy-két lomhább, de annál erősebb szörnyet. A Harcos meg maga az erőszak, igazi pusztító gép, jól jön bármilyen nagyobb csatában. Így hát meg is van a három muskétásunk, jöhet bármi, mert ha ők összefognak, ott kő kövön nem marad!
  • Rash87
    #2
    Első rész jópofa volt,tetszett:)
  • Sir Cryalot
    #3
    Megjegyezném hogy 3d ready, igen jó hatást lehet elérni vele, a háttérelemek kilógnak a képből a háttér pedig a messzeségbe vész, az egyik legjobb 3d cím.
  • Carloska
    #4
    ez jó :D
  • Looooser
    #5
    teccetős főleg ha ilyen zenék vannak véig
  • artschi
    #6

    Újabb trailer video
  • Carloska
    #7
  • Carlos
    #8
    Ez annyira király videó!
  • artschi
    #9
    hát még a játék milyen király lesz!
  • Carlos
    #10




    SPOILER-es:
  • artschi
    #11
    0day vétel lesz...
  • Ariakus
    #12
    Gyönyörű, varázslatos és magával ragadó ez a játék. Jó nagy fricskát mutat a kommersz és primitív mainstream játékiparnak.
  • Carlos
    #13
    szintén
  • artschi
    #14
    Whoa!

    Joel, Trine 2 Fórum fejlesztői hozzászólása
  • Carlos
    #15
    like!
  • Jaka923
    #16
    Pontos megjelenési dátumot még most sem tudni?
  • artschi
    #17
    A lovag pajzsa:

  • Carlos
    #18
  • ratgab
    #19
    Ez a cucc egyre jobban tetszik! Az első része is zseniális volt, de úgy látom a 2. rész még egy szinten lép előre... egy jó nagy szintet!
  • artschi
    #20
    Frozenbyte fórum, aug. 2-i bejegyzés:

    "We are still working on finalizing the game, but it's not too long until it will go to further approval process(es). Please remember that both our publisher and console channels do their own testing after we have completed the game, and the release date is only set after the game passes all the tests, so it's a while away until we even know the release date (and it's not set by us!).

    Our number one goal is to deliver a great game, and if that takes a delay of a few weeks we will rather opt that than failing to deliver the game that everyone have waited (or developed) this long."
  • artschi
    #21
    infók:

    - nem kell mana a varázsláshoz
    - online és offline co-op
    - az újraírt engine miatt sokkal jobban fut PS3-on
    - jobban balanszolt karakterek
    - a lovag el tudja dobni a kalapácsát, a pajzsára rá lehet állni
    - a tolvaj fagyasztó nyílvesszőket lő
    - a varázsló az ellenségeket is tudja lebegtetni
    - élőholtak helyett most goblinok lesznek
    - sokkal nagyobb figyelmet kapott a történet
    - nem lesz Tower of Sarek nehézségű pálya :(
    - megjelenés késő nyáron PC-re, X360-ra és PS3-ra

    Forrás: hardwired
  • Jaka923
    #22
    Van 13 napjuk. Hát nem hype-olták agyon a játékot.
  • artschi
    #23
    hát nem...
  • grebber
    #24
    Gamescom 2011 trailer
  • artschi
    #25
  • Zomil
    #26
    uj video :)
  • Carlos
    #27
    Vannak making of Trine 2 videk is fent...
  • artschi
    #28
    jah, csak ez a k**va játék nincs még sehol sem...
  • Zomil
    #29
    unlimited mod :)
  • grebber
    #30
    Ez jó topik SG klónozta,mert duplán van!
  • artschi
    #31
    Steam-en elő lehet rendelni 12.99 euro-ért!!!

    szerk.: megvéve és van hozzáférés a multi beta-hoz :P
  • ricsa008
    #32
    most próbáltam ki a bétát gyönyörű !!!!!
  • artschi
    #33
    azzzzzzz, ez kiba**ott jó!!!!!!!
  • Desiderata #34
    magyarul fog megjelenni és lehet coopban játszani helyi lanon és neten
  • Kongy
    #35
    Demó esetleg lesz/van a játékból? Vagy már inkább a teljeset várjuk? :D Decemberre van kiírva :)
  • artschi
    #36
    ha előrendelted, az első pályát játszhatod +multi teszt van.
  • Zomil
    #37
    holnap megjelenik elvileg :)
  • artschi
    #38
    2 óra és GÉÉÉÉÉÉÉÉÉMMMMMMMM!!!!!!!!!!!
  • Kongy
    #39
    NA, én már játszom!

    NAGYON jó lett! Sikerült überelniük az első részt. A zene még mindig gyönyörű, a látvány és a fizika pedig szemkápráztató *-* Viszont most elakadtam. Van egy híd, ami gyorsan lecsukódik, és valamit alá kéne tenni, de bármivel próbálkozom nem tartja meg rendesen :// Tart már itt valaki?
  • Ability
    #40
    Varázslóval teszel két dobozt a platformra hogy jó magasról tudj ugrani, tolvajjal a tetejére állsz, majd ugrás közben kilövöd az izét amivel kapaszkodni tud és próbálsz a nyílás belsejébe célozni. Már ha egyről beszélünk, asszem 3. pálya. Nekem sem sikerült kitalálnom értelmesebb megoldást.

    Én most az első 4 pályát toltam ki. Sikerült überelniük az első részt abszolút. Zene pompás. Látvány mint egy tündérmese. Kreativitás az van jócskán, egyszerűen gyönyörű és kötetlen, semmi hozzá foghatót nem láttam még. Puzzleökkel is többet találkozik az emberrel, vannak közte nehezebbek is. Elővételben vettem, már vártam a napot, nem csalódtam. Egyik kedvenc. Majd a multi coop érdekel még, összedolgozva érdekes lehet.