24
  • lizzaa
    #24
    A 127 órát nemrég néztem meg, nagyon megfogott a film bár nem tudtam elképzelni, hogyan tudják kibontani ezt a történetet, de hát a rendező megint bizonyított :)

    A BLA-ra kíváncsi lennék nem tud valaki egy használható kritikával szolgálni, hogy nehogy feleslegesen dobjam ki a pénzt rá. A bemutató nagyon megfogott, de tanulva a transformers hibájából ezzel még egyszer nem etetnek meg :P

  • Doktor Kotász
    #23
    Valaki kérdezte, hogy ki ez a sárgabikinis bula.
    Nyílván azért, mert a képek össze-vissza vannak beillesztve a cikkbe, felirat, szöveg az meg minek alá.

    Egyébként, ha már a címet dicséritek, akkor mi ez a Márciusban világpremierekkel várják a nézőket a magyar mozik?

    Most őszintén, de nem mindegyik hónapban világpremierek lesznek? Vagy a Cápa premierje csak most lesz Roy Schneiderrel?

    Szóval én nem értem, hogy mit hümmögtök a régi posztcímeken, és dícséritek ezt?

    Mi baj lenne azzal, hogy Bokafosatósan überkirály agyeldobós mozidömping várható a hónapra?
  • kalapos01
    #22
    Szerinted? Talán mert nem lesz überbrutál a március? A címek pedig mindig ki voltak emelve tudtommal.
  • Egerwin
    #21
    Mi történt, hogy nem überbrutál mozis március lesz és, hogy végre ki lettek emelve a címek félkövérrel? Viktor olvassa a hozzászólásokat?
    Na, de csak így tovább.
  • COOLancs
    #20
    Nahát, a várt giga beszaratós március helyett most véletlenül valami értelmes mondat lett a cím.
  • tntmax
    #19
    Már kezdtem aggódni hogy a Március nem lesz elég ütős. :D

    Rangot tegnap megnéztük moziba, egyszer szódával elmegy. Viszont nem éppen kisgyerekeknek való, csak szólok.
  • Inquisitor
    #18
    "Eddig csak a Rango-t fogom megnézni, a többin még gondolkodok."

    +1

    A Battle: LA-val meg megvárom, hogy pont ugyan olyan látványos sé sz*r fil e, mint a Skyline volt. Esetleg a Sorsügynökség-et is megnézzük, feltéve ha nem annyira lesz elszúrva, mint a P.K.D. adaptációk nagyobbik frésze.
  • zetortraktor
    #17
    Anyám, te sem leszel idiótább. Ez ám a színvonal. Szerintem "leg" hány van? Segítek. Egy.
  • jackoneill90
    #16
    Az év legütősebb hónapja már nem is március lesz? Miért nem a megszokott címe van ennek a hónapnak is?
  • Rotyoka
    #15
    127 hours-ot már láttam, nagyon jó film de aki képes szinkronba megnézni az egy hatalmas idióta
  • viasz
    #14
    Engem több film is érdekel, az, hogy melyiket hol(mozi,itthon) nézem meg, az már kérdéses.

    off:
    Remélem törlik ezt az undorító, tahó hozzászólásodat, aminek a témához semmi köze!
    Talán nem kellene anyázni...!
  • willcox
    #13
    A szavazásnál lehetne olyan pont is, hogy "egyik sem".
  • miszterjoe
    #12
    Eddig csak a Rango-t fogom megnézni, a többin még gondolkodok.

    off:
    Jó!
    Már csak 1-2 apróság hiányzik a cikkből: A film címek legyenek linkelve valamilyen weboldalra (pl imdb) és a képek ne random legyenek bedobálva. Vagy legyen alattuk a film címe!
  • god25
    #11
    Akik évek óta olvassák az SG-t, azok tudják miről van szó! Egyébként jó lett a cikk.
  • god25
    #10
    Igaz. Végre nem Blikk címe lett. :D
  • Fresh Duke
    #9
    Hát egyik se nagyon hoz lázba...
    Viszont Viki, grat a címhez. Azt vártam, hogy "Mind meghalunk, olyan írtózatosan kemény lesz a március", de hát meglepődtem.
  • HENCIG
    #8
    Ki ez a Viktor akit itt állandóan fikáznak?
    Kik ezek akik a Viktort állandóan fikázzák?
    Nekem kifejezetten tetszik az oldal! Gratulálok Viktor!
    Akik fikázzák nekem úgy tűnik, hogy Viktor elődjei lehettek az oldalon és Viktor miatt rúgták ki őket!
    Egyébként meg fikázni idejárni???
    Tényleg nincs más hasznosabb dolog
    amit csinálhatnátok?
    Mondjuk anyukátokkal?
  • Utokverek
    #7
    Köszünjük, Viktor!

    Te írtad a címet egyébként? :)

    A sas-ra mindenképp moziba, sok a statiszta ismerős benne :)
  • kumica
    #6
    én is meglepődve olvasom,hogy nem rettentő kemény gyilkos hónap jön,így tovább:)
    Amúgy a Battle:LA-re megyünk el,megéri remélem.
  • daninet
    #5
    lehet gáz, de nem ismerem fel a szőke csajt pedig hiba ahogy elnézegetem a képet (nyálcsorgatósszmájli)
    valaki legyen oly kedves, hogy megmondja... :D
  • neoG
    #4
    4-ből 4.De komolyan. Megörültem, hogy végre nem kapott idióta jelzőt az aktuális hónap.
  • viasz
    #3
    Vicces, eddig háromból hárman azért jöttünk, h Viktort dicsérjük a cím miatt, nem pedig cikket olvasni :D
  • Nailyenugysincs
    #2
    Gratulálok ehhez a hatalmas erőlelépéshez:D
  • Nailyenugysincs
    #1
    Meg vagyok hatódva Viktor:D Ez a hónap végre nem bitangpusztulatosan űbermega hiperállat:D:D:D