11
Christian Bale és Mark Wahlberg az igaz történeten alapuló drámában
  • Japep
    #11

    Hello.
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy A harcos (The Fighter) c. filmet adták már a magyar mozikban? Port.hu szerint február 24-étől ment a mozikban, viszont én a miskolci Cinema Cityben nem láttam... lehet csak elkerülte a figyelmem.
    Azóta várom, hogy hátha ott (vagy kisebb moziban újra) adják.
    Köszi. :)
  • ManoNegra
    #10


    Láttam ezeket a mecsseket, hihetetlen miket műveltek. A filmben sajnos elég gagyik a mecss jelenetek, de ez minden bunyós filmben így van sajnos, egyébként jó film.
  • Punkerwork
    #9
    jó film!

    ez hogy Bale 2 évente így leadja a testsúlyát hosszútávon nagyon nem lesz egészséges.
  • alph4
    #8
    A hajnali mentőakcióban és a gépészben még vékonyabb volt.



  • soo277
    #7
    Christian Bale vadállat,hogy néz már ki te?
    a barom, így lefogyni!!
  • tigeroo
    #6
    irónia!
  • sapkafej
    #5
    alreg!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #4
    De legalább igényes, gyakran frissülő oldal, nem reklámokkal meg helyesírási hibákkal teletűzdelt hulladék. Én már régóta olvasom ezt a blogot.
  • Tyler1
    #3
    csak legalább ne ilyen átlátszó szar módon csinálná...
  • karajjj
    #2
    szándékosan nyitod a topikokat, hogy reklámozd a blogod?
  • Matte
    #1
    A harcos szókimondó, szeretettel teli humorral átszőtt, és egyben megrázó története megtörtént eseményeken alapul. A film főhőse a hihetetlen visszatérést produkáló, és váratlanul bokszhőssé váló "Irish" Micky Ward, és féltestvére, Dicky Eklund, akiknek előbb szét kell válniuk, és ellenfelekké kellett válniuk ahhoz, hogy végül igazi testvérekként tudják megszerezni a győzelmet, és meg tudják erősíteni a családi kötelékeket.

    The Fighter - A harcos (2010) kritika