11
Nyelviskolákkal kapcsolatos tapasztalatok
  • immposible
    #11
    Sziasztok,eljött az idő,hogy én is elkezdjek nyárra nyelviskolát keresni Budapesten,középfokú angol nyelvvizsgára készülnék fel,intenzív tanfolyamra gondoltam,50-60 órára lenne szükségem kb. Ki mit ajánlana,vagyis melyik nyelviskola a legjobb,tapasztalatokat várom!
  • jointo
    #10
    Spanyolból szeretnék vizsga előkészítőre járni.
    Szétnéztem az inetrneten, és nagy meglepetésemre találtam vagy 20-30 iskolát. Azt hittem, alig lesz. A kérdésem az lenne, ki , melyiket ajánlaná? Még a szűkítés után is maradt vagy 5-6, amikből nem tudok választani.
    Így most kellenének a személyes tapasztalatok az órákkal, tanárokkal kapcsolatosan. Mert ezekről nem sok leírás van, és ugye a valóság nem mindig egyezik meg a honlapon leírtakkal.
  • datango
    #9
    ha kint vagy, élsz, dolgozol minek jössz haza?
    De ha hazajössz is jobban fogsz tudni beszélni olaszul mint ha itt könyvből tanulgatnál. A nyelvtanod nem lesz a legjobb gondolok itt ugye a nyelvjárásokra, ezért nyelvtanozni kell és kész. egyéb probléma?
  • FrancescoTotti
    #8
    Én a Studio Italiát nagyon tudom ajánlani, a Ferenciek terén van.
    Szintén teljesen kezdő szintről kezdtem kb. 2 éve, bár csak fél évet jártam egyéb okokból, de nagyon megkedveltem az olasz nyelvet, és lassan szeretnék visszairatkozni.

    Vannak közösségi programok is, általában hetente egyszer esténként. Közös főzés, filmklub, néha borkóstoló.

    Üdv.:
    Francesco
  • Rundstedt17
    #7
    max nyelvizsgán.
    állásinterjún meg inkább az jön le hogy csak papírja van de fogalma sincs a beszédről
  • Hugh Hefner
    #6
    aztán hazajössz és az első állásinterjún/nyelvvizsgán kiszúrják hogy lövésed sincs se a nyelvtanról se a szóhasználat indoklásáról és akkorát hasalsz mint mindenki aki így gondolkodik
  • datango
    #5
    kimész olaszba és megtanulsz annál jobb tananyag nincs.
  • Rundstedt17
    #4
    nem ajánlom.
  • Desiderata #3
    Olasz intézet
  • tomonor
    #2
    Én is lassan szeretnék Japánnal komolyabban foglalkozni, de nem nagyon ismerem a lehetőségeket Szabolcs Megye és környékén. xD
  • Kaplan
    #1
    Sziasztok!
    Nemsokára szeretnék elkezdeni tanulni olaszul. Mivel még semmilyen kapcsolatom nem volt az olasz nyelvvel abszolút kezdőnek számítok. Nem tudom hányan választották ezt a nyelvet és hány ember járt nyelviskolába emiatt de hátha van itt valaki. Kíváncsi volnék pro és kontra tapasztalatokra budapesti nyelviskolákkal kapcsolatosan (természetesen ahol tanítanak olasz)

    Előre is köszönöm!