17
  • Turdus
    #17
    És mondd csak, mire alapozod eme felettébb magasröptű megállapításodat?
    Érvelj (ha tudsz).
  • dilofekete
    #16
    Ezt még a Windows Live Messenger 2011 is tudja XD
  • Vorpal
    #15
    2011 volt és SSL az üzenetekhez, 3-4 hónapja cseréltem le Kasperskyra emiatt.
    Valszeg az SSL miatt nem látott bele az üzenetekbe és a Thunderbird adatbázisa 1 nagy fájl, kivéve ha archiválva van.
  • andersh
    #14
    Fizetett hirdetésünket látták.

    Ennyire nem megy a Symantec-nek?
  • Rotyoka
    #13
    Onnantól kezdve, hogy csatlakoztál az internetre azt tudnak meg rólad amit akarnak, ha linuxot használsz ha windowst.
  • Turdus
    #12
    Onnan, hogy folyamatosan monitorozom a forgalmat. Rendszergazda vagyok, szakmai ártalom a paranoia :-)

    Egyébként éppen ezért nem használok se facebookot, se vírusirtót, se windowst... ;-)
  • Narxis
    #11
    Norton-ra mindig is jellemző volt, hogy látványos szolgáltatásokat alkottak, de haszontalannak nem nevezném. Olyan mint a biztonsagportal.hu. Aktuális híreket ad az IT biztonsággal kapcsolatban, angolul. Olyan mintha egyszerű cikkek lennének, csak csicsás körítéssel és mellédob egy százalékot.
  • Narxis
    #10
    Bár én bottal se piszkálom a facebookot, de már régóta elérhető ez a szolgáltatás, nem csak Symantec-nél hanem BitDefender-nél, Kaspersky-nél és asszem Pandánál is.

    Most belerakták a Norton-ba. Ha ennyire félted a személyes adataid akkor szerintem jobb ha kihúzod a netkábelt. Honnan tudod, hogy a többi cég aminek a termékeit még a gépedre is telepíted, mit csinál a háttérben?
  • Narxis
    #9
    A SEP még a régi vonal, az tényleg szar, de már el kezdték beépíteni a céges változatba is a cloud cuccokat, Insight és társait.
  • Turdus
    #8
    "Megjelent a Norton 360 5.0, melyben már Facebook falunkat is ellenőrízhetjük veszélyes linkek, kémprogramok után"
    ...és ezután a Symantecnek meglesz a hozzáférésre a facebook profilunkhoz, amivel azt kezd, amit akar (ja persze, csak az üzenőfalat ellenőrzi, és ezt higgyem is el?) Pffffff.
  • Petka
    #7
    Cégnél SEP van. No komment, hogy mennyi szemetet tud felhalmozni a frissítésekkel...
  • miszterjoe
    #6
    Cybercrime index: Parasztvakítás. Egyébként tökre olyan, mintha a CSI-ből szedték volna ezt. Magával a Nortonnal nincs gondom.
    Egyébként KIS-t használok. (nem flém)
  • Narxis
    #5
    Én, elég nagy megelégedéssel. Frissíteni kellene az ismereteket. A 2009-ben kiadott termékük az alapoktól újra lett írva, nem érdemli meg a fikázást mert az egyik legkevesebb erőforrást használó antivírus lett és több független teszt(av-comparatives, av-test.org) szerint is az elsők között van ha védelemről van szó.

    Talán csak a Sunbelt Vipre előzi meg ha azt nézzük melyik éri be a legkevesebb erőforrással, 2009-ben az év antivírusa lett a Norton és 2010-ben is csak egy fél ponttal előzte meg az F-Secure az av-comparatives év végi összesítésében.

    Én is utáltam régen a Nortont, de tavaly óta egyszerűen nem találtam rá okot, hogy mást használjak.
  • PLaci #4
    Ez mikor volt? mert a NIS 2010/2011 nekem nem tett ilyet :)
  • rágógumi
    #3
    HAHA! :D
  • Vorpal
    #2
    internet securityt használtam - amíg ki nem derült, hogy nem támogatja a Thunderbirdet és az első virusos spamnél kitörölte az egész adatbázist. Örök hálám a Symantecnek.

    Mindez csak 20 ezer forintjába kerül a kedves vevőnek.
  • Darth Sith
    #1
    használ még valaki symantec terméket?