14
  • Stefling
    #14
    Köszi a válaszokat! :)
  • winnie
    #13
    vagy a folytatások.
  • A6 Intruder
    #12
    Ez a Michael Bay-féle trilógia utolsó része, de utána jönnek a reboot-ok.
  • Stefling
    #11
    Ácsi! Miaz, hogy záróepizódját????????????????????? Azt hittem lesz még jópár rész!!!
  • tibisan
    #10
    ja ..rohan a kölökhöz , mikor a vasak lövik egymást , meg minden robban...megint kisérgeti kell a katonáknak a buliban a riszás bulát...
    de hogy a sz@r 2. után ez is málna gyanús már most , az 100.
    inváziós baromságnak tűnik elsőre..
    kezdem visszasírni már inkább a x-manos sorozatot.. annak legalább a story-ja a helyén volt , de hogy ehhez mi a f@sznak kellett hozzányújni...pláne egy olyan embernek adni a forgatókönyvet , aki a kör-t is kigyötörte..a 2 már ott is mellément , de nagyon..
  • Nailyenugysincs
    #9
    ennek a csajnak se lesz más szerepe azon kívül hogy ijedt-szexisen néz.
  • G22
    #8
    Jó trükkök vannak a filmben, de baromi gyerekes az egész.Kár, hogy nem valami "felnőttesebb" sci fi filmre költötték a pénzt.
  • TreDoR
    #7
    Az hagyján, de Megan Fox-nak legalább női arca volt, viszont ennek a csajnak :S
  • nincsen nevem
    #6
    Ez nagyon ütős lesz, az eddigi részek is jól sikerültek, látványosak voltak a story is rendben volt, de ez...! Én szerintem már a premierre elmegyek, legalábbis nagyon szeretnék, mondjuk ezen a nyáron annyi jó film lesz hogy azt sem tudom melyikre menjek el, ennyi pénzt azért nem fogok mozira kiadni:)
  • ujvgab
    #5
    Erre nagyon egyszerű a magyarázat, a hazai forgalmazó megkapta ugyanarra a hétre a filmet, mint általában nagyobb filmek esetében, és mivel itthon minden csütörtökön van az új hét kezdése a mozikban, vagyis minden csütörtökön jönnek az új filmek...Amerikában meg pénteken, így egy nappal előbb láthatjuk. Ez egy ilyen bicikli
  • A6 Intruder
    #4
    Hiába cserélték le a főszereplő csajt, ez a film sem jöhet ki drámai összenézéses jelenet nélkül.
  • freemanone
    #3

    Ebben nincs semmi meglepő. Több olyan nagy film látott már napvilágot amit, bár furcsának tűnhet előbb vetítettek kishazánkban pár nappal esetleg 1-1 héttel mint a nagy usa-ban. Ennek az okát nem tudtam behatárolni sose, de biztos megvan rá a magyarázat.

    Amúgy valóban megelőzzük az USA-t 1 nappal :)
    IMDB táblázat:

    Country Date
    France 29 June 2011
    Australia 30 June 2011
    Chile 30 June 2011
    Denmark 30 June 2011
    Hungary 30 June 2011
    Malaysia 30 June 2011
    Netherlands 30 June 2011
    Portugal 30 June 2011
    Taiwan 30 June 2011
    Brazil 1 July 2011
    Canada 1 July 2011
    Colombia 1 July 2011
    India 1 July 2011
    Italy 1 July 2011
    Mexico 1 July 2011
    Norway 1 July 2011
    Panama 1 July 2011
    Poland 1 July 2011
    Sweden 1 July 2011
    UK 1 July 2011
    USA 1 July 2011
    Japan 29 July 2011
  • goregrind #2
    Vagy MO elsőbbséget élves esetleg? Nem vagyok nagy moziba mászkáló, szal nem igazán vagyok képben... LOL
  • goregrind #1
    "...de a július elseje természetesen Amerikára vonatkozik, itthon már június 30-tól láthatjuk..."

    Akkor helyesbítsünk egy picit. Szal mikortól is látható magyarországon a film? :D