7
  • WiZZaRD
    #7
    Ennek van DS verziója? Mi a pontos címe?
  • FoodLFG
    #6
    Biztos a warezolók miatt lett ez is szar játék! Még letölteni sem fogom.
  • uv
    #5
    "szellemi örököshöz"

    kétszer s elbaszarintva.
    szellemi előd.
    az örökös ez a játék (mármint a Dungeons, a Keeper az előd). már ha ragaszkodunk ehhez a kifacsart megfogalmazáshoz.
  • Mourgul
    #4
    Pedig hogy vártam vár... Szerintem is unalmas lett. Kiaknázatlan lett a progi, nincs imp sereg akik pikk pakk foglalnak nekem, kiássák a fél pályát, folyamatosan bányásznak, felfedeznek - dolgoznak! :( 4-5 goblinka van mindenre (pálya és Dungeon Lord függő), arról nem is beszélve hogy a falakat bontva a 'törmeléket' ami tartalmaz pár aranyat vagy hozzám vagy a szívhez szállítják. Namármost mivel labirintust épít az ember, sokszor félpercig rohannak egy egy fal 'termékével', aztán vissza. Náluk nincs szint, régebben egy 10es szintű imp teleportált... Mélységesen sajnálom hogy ilyen lett, számomra nagy bukás mert az elődje magasra tette a mércét, 10 év alatt nem hogy más lett hanem rosszabb - ráadásul most ez azt is jelenti hogy jó ideig nem készül hasonló program mert valakiknek esetleg tetszik akik nem ismerik az elődöket - viszont ez nagyon nem az mint aminek lennie kéne... Talán egy nagyon nagy kiegészítővel lehetne dobni a dolgon, de annak legalább olyan szintűnek kéne lennie mint a C&C Generals - alap + kieg aránya. ( alapjátékban 3 nép. kiegben minden néphez plusz 3 generális - pályák, egységek...)
    Ez van, várok tovább...
  • Rage47
    #3
    kár érte
  • zola2000
    #2
    Ja jó, akkor nem csak a DS verzió lett gáz...
  • narumon
    #1
    Én igazából arra sem jöttem rá, hogy mit kéne csinálni, harmadik pályáig nyomtam de mindegyik kimerült abban, hogy
    hős bejön
    alagúton végig
    leveri szörnyeim
    megszerzi kincs
    örül
    dungeon lord leveri hős

    Ha az utóbbi lépés kimarad akkor szépen elsétál a lóvéval a hős. Ennél komolyabb dolog sehogy nem jött ki a játékból bármit állítottam, nyomkodtam, ez meg tömény unalom és gagyiság.