15
A sas (The Eagle)
  • nimretil
    #15
    Semmi ilyesmi, sőt, szerelmi szál pl. egyáltalán nincs benne. A történetet sem lőtték le előre, azért akad jó pár fordulat. Én kellemesen csalódtam, aki szereti a történelmi filmeket, annak csak ajánlani tudom.
    Különösen az tetszett, hogy nem állították be egyik félt sem "jó" illetve "rosszként".
  • Dzsini
    #14
    A forgatás alatt még ennek is "The Eagle of the Ninth" volt a címe, aztán a másik film miatt egyrészt átnevezték (bár annak Centurion volt az angol címe, amit The Ninth Legion-ról neveztek át), másrészt eltolták vagy fél évvel a megjelenését. :)
  • PrasCo
    #13
    Ott van ugyanennek kvázi-előzménye, a Kilencedik Légió, ennek a trailere szinte ugyanilyen érzéseket kelt bennem. ...ami baj, mert a Kilencedik Légió pl. pocsék volt.
    ...igaz, meg sem közelíti a totálisanszar-faktorban a Season of the Witch-t. :D
  • F1ú
    #12
    leszállt már a sas?
  • kastil
    #11
    Akkormég jó, hogy nem néztem végig :D.

    Jamie meg a Defiance óta bejövős nálam
  • TreDoR
    #10
    Kár volt lelőni a csattanót a trailerben :(
  • ajem kisa
    #9
    Igazad van, jupííí, tök jó!
  • Dean Winchester
    #8
    ja egyből fikázni kell és nemhogy örülnél neki,hogy végre kijön egy régikorszakot előidéző alkotás a sokszázezer betonfilmek közül ...
    én örülök,hogy végre megint egy történelmi filmet is kapunk !
    jó lesz ez:D
  • ajem kisa
    #7
    Dejó, hogy az előzetesben majdnem benne volt az egész sztori, gondolom még jön bele egy kis szerelem..."visszajövök, megbosszulom, hős vagyok, egyszemélyes hadsereg, fordulat, vér, lassított <<soha nemlátott effekt>>..."
    Ettől még a Támad a mars is jobban megfogott!:D
  • Dzsini
    #6
    Egy angol (és Angliában sikeres) regény(sorozat) alapján készült, onnan viszont elég jó visszhangja van, így jön ki a közepesnél kicsit jobb pontozás a különféle oldalakon.
  • Tyler1
    #5
    Cage új filmje is itt készült, sőt a Batman új részének pár jelenetét is forgatják/forgatták itt. azért ez nem rossz teljesítmény.

    filmről: amcsiban nagy bukta volt, igazából sztem sem vmi átütő alkotás így trailer alapján.
  • Dzsini
    #4
    Igen, és ahogy hallom bátyámtól lesz bőven munkájuk idén is :)
  • bertino
    #3
    a magyar kaszkadorok amugy is eleg hiresek halistennek
  • Dzsini
    #2
    Tele van magyar emberekkel, itt forgatták a nagy részét, az összes mellékszereplő meg kaszkadőr magyar :)
  • soo277
    #1
    Megint 1 Történelmi produkció,szerintem nem lessz rossz!!