13
The Chicago Code
  • Montanosz
    #13
    közben egyik kedvenc sorozatommá nőtte ki magát, a narrátor jót tett neki, főleg mivel úgy tűnik a fő "gonosz" az))
    Tetszik hogy szinte a főszál és hozzá kapcsolódó politikai és korrupciós ügyek mellett szinte eltörpül,háttér beszorul a epizódonkénti bűnügy.
  • passatgt
    #12
    wire 1000-szer jobb shieldnél
  • Montanosz
    #11
    nekem a luther is bejött még meg a justified
  • Tikal #10
    Még mindig a Shield a legjobb sorozat a témában...
  • Shep
    #9
    Én az első részt megnéztem, de nem volt benne egy olyan momentum sem ami miatt érdemesnek tartanám arra, hogy akár csak a 2. részét megnézzem.
  • vg
    #8
    Southland, nézd meg bátran.
  • Tyler1
    #7
    rendőrakadémia!!!!!NÉGY
  • SötétBarom
    #6
    Wire
  • 0Fritz0
    #5
    A Halálos fegyver-sorozat ofkorsz.
  • daver88
    #4
    "Ráadásul egyáltalán nem a való rendőr életet mutatja be"

    csak egyet kérdeznék: melyik amerikai sorozat mutatja be a valódi rendőr életet?? :D

  • vg
    #3
    Nem bírtam végignézni az első részt. A szereplők rossz színészek, maximálisan ellenszenvesek. Attól a "szuperzsaru" nőtől hányok, a mindig göndörhajú, ronda, foghíjas, mégis nők által imádott zsernyáktól meg főleg. Ráadásul egyáltalán nem a való rendőr életet mutatja be, mert olyan nincs a világon, hogy egy autós üldözés után a rosszfiút elviszik a nőjéhez, hogy ölelje már meg.
  • passatgt
    #2
    tetszett első rész
  • Montanosz
    #1
    Korrupció,rendőrös sorozat, hedonista politikus, megvesztegethetetlen rendőrfőnök,öntörvényű vérbeli zsaru,... mi kell más egy jó sorozathoz.
    Engem az első rész teljesen megfogott, remélem a Shield vagy a Wire nyomdokaib fog lépni)))

    Comment.blog.hu méltatás

    Homepage

    Sorozatjunkie méltatás