23
\'DVD

Egy teljesen ingyenes program sokrétű felhasználásra!
  • Orionk
    #23
    Sikerült megvalósítanom, a DVD Video Soft Free Studio programmal.
  • Orionk
    #22
    Sziasztok !

    Egy kis segítséget kérnék:

    Van egy dvd-m, amin van AUDIO_TS és VIDEO_TS mappa. A VIDEO_TS ben vannak a videók, tehát ez egy DVD film.

    Ezt hogyan tudnám átkonvertálni, hogy a DVD tartalma 1 darab AVI-ban legyen meg?, vagy MPG ben ?

    Azért lenne rá szükség, mert ebből a DVD filmből szeretnék a Pinnacle Studio val összevágni jeleneteket, viszont a Pinnacle Studio nem ismeri fel a DVD film jeleneteit.

    Ezért először átkonvertálnám valahogy.

    köszi szépen.
  • DIESEL DOG #21
    Elérhető új frissítés, illetve frissültek a program modulok is: 5.4.6
  • DIESEL DOG #20
    Telepítsd fel a legfrissebb verziót akkor menni fog, nálam is volt egy ilyen hiba...
  • Vargagy
    #19
    Most látom, hogy előzőleg terwet ugyanezt kifogásolta, de azután megoldotta. De hogyan?
  • Vargagy
    #18
    Mi történt a "YouTube to MP3 download" funkcióval? Pár napja tapasztalom, hogy akármit próbálok letölteni, mindenütt azt írja ki, hogy "Az URL nem tartalmaz videót". A szerző jogvédők letíltatták ezt a funkciót? A saját magam által készített és eltöltött és biztosan nem védett filmet sem tudom letölteni. De mintha a jelenlegi verziót pár hete még használtam volna ...
  • terwet
    #17
    Megoldódott, köszi szépen!
  • DIESEL DOG #16
    Szerintem első körben próbáld meg újratelepíteni az mp3 downloader részét a programnak, hátha észhez tér tőle.
  • terwet
    #15
    Hali!

    Remélem, nem halt még meg teljesen a topic, és tudtok nekem segíteni.

    Régóta használom a progit, viszont most valami baja van, mivel elindítanám a konvertálást, és ezt kapom. Nem tudom, hogy mi a baja, remélem, ti tudtok segíteni.

    Előre is köszönöm!
  • Dodok
    #14
    Köszi!
  • DIESEL DOG #13
    Tudtommal elfut 64-es op. rendszer alatt is, egy próbát szvsz megér...
  • Dodok
    #12
    Sziasztok!
    Régóta használom én is ezt a progit.Nagyon szimpi.64 bitre szeretnék átállni. Fut ez 64 bittel? Semmit sem találtam ez ügyben.Tud nekem ebben valaki segíteni?
  • Dzsini
    #11
    Nekem rengeteg beállítási lehetőség hiányzott belőle - videokonvertálásra a handbrake parancssorost használja, akkor már miért ne azt használnám? (azért, mert speciel a Mediacodert, de az már azonos kategória, mindkettő közel azonos tudású) Hangkonvertálásra megintcsak hiányzott csomó lehetőség (AAC konvertálásnál), youtube-ról meg a böngészőben rögtön töltök mp3/mp4-et.

    Próbálgattam, de nekem túl kevés lehetőséget adott, hogy kényelmesen használni tudjam.
  • Boconadi
    #10
    :D:D:D:D
  • Martinez01
    #9
    Nekem is nagyon bejött:D
    Igaz csak konvertálni szoktam vele, de ahogy belekukkantottam egyéb részeibe, egész sokatmondónak tűnik a szoftver:D.
  • DIESEL DOG #8
    Én ajánlom egy próbára a program többi funkcióját is, szerintem nagyszerűen van megcsinálva.
  • shumika
    #7
    Az ok az csak frissítés. De nekem régen megvan már és nem ez az újabb version hanem a régebbi. Csak kinézet változás van az újhoz képst.
  • Fresh Duke
    #6
    A youtube mp3 letöltő részét használtam csak eddig.
  • tommygear
    #5
    Szia!
  • DIESEL DOG #4
    Az kissé túlzás, pl. nem is olyan rég adtak ki egy frissítést a youtube mp3 letöltőhöz/konverterhez.
  • shumika
    #3
    2,5 éve ezt használom csak a design-ja változott.
  • Midas
    #2
    jol nez ki
  • DIESEL DOG #1
    Sziasztok!

    Nem tudom hogy hallottatok-e erről remek kis programról, ami több féle programot foglal magába. Csak ízelítőül felsorolva tudunk vele 3D fotót készíteni illetve szerkeszteni, képet átméretezni és konvertálni más kiterjesztésű állományokba, no meg többek közt videókból hangot / zenét kiszedni mp3 formátumba, tud CD-t és DVD-t is írni. Szóval valóban nagyon sokat tud és mindezt teljesen ingyen. A program kompatibilis Windows XP/Vista/7 operációs rendszerekkel. És még a kinézetre sem lehet panaszunk:





    Ha bővebb információkra vagytok kíváncsiak, vagy megtetszett a program és ki akarjátok próbálni akkor látogassatok el a hivatalos honlapjára. A programokat külön-külön is le lehet tölteni, nem szükséges az összes programot tartalmazó fájlt letölteni!

    DVD Video Soft Free Studio (homepage)