11
  • lammaer
    #11
    Guitar Herot jobb is hogy lelőtték, a 3 után meredeken ment lefele a számok minősége. Pedig aztán nem kéne nagy tudomány hozzá,csak választanának ki frankó zenéket... de a 4-5-ben borzalmak voltak. MIchael Jackson meg ilyenek... :)
  • zserrbo
    #10
    A cod mindig is a multiplayer módjával nyújtott hosszú játékidőt. Engem már nem nagyon tudnak lekötni a AI irányította botok, inkább ember ellen játszok legyen bármelyik játék.
  • REPS0L
    #9
    nem lehet hogy a Guitar Hero leállítása valami hasonló, de sokkal jobb dolog kezdéséhez szükséges ugyanebben a témában? O.o
  • RoyalPredator
    #8
    Hülyegyereknek kell a blekopsz, mert nagyon keménynek érzik magukat, és anyuci karácsonyra megveszi.
  • 60voltosNeon
    #7
    family guy
  • barcames
    #6
    cod:S jónak jó csak 5 órás játék és semmi extra:S
  • Grr1234
    #5
    Hát csak aztán az új CoD nehogy a.... mert aztán még.
  • hurkaur
    #4
    Nem hittem volna ,hogy az ea után lesz még olyan kiadó ,aminek a neve hallatára köpnék..
  • Zolivok
    #3
    kínaiak atombombára szíjjazva küldik vissza azt a szart
  • SpecterMATWRZ
    #2
    Nem tudom mi ez a nagy CoD láz...Én utoljára a 4-el játszottam. Azóta nem követem és nem is nagyon izgat egy CoD sem. Pedig imádom FPSeket. :o
    Nem értem én ezt a világot!
  • BlagaSG
    #1
    Jól van, állítsanak csak még több embert a CoD-ra, hiszen nem jöhet elég korán az a della...
    Sőt, azt sem hiszem el, hogy Bobby Kotick bárhol bármit is INGYENESEN adna, úgyhogy ezzel a kínai CoD dologgal még várjunk egy kicsit...