376
Terra Nova
  • Renegade
    #161
  • csubakkamuki
    #162
    csak azért kérdeztem, mert még semmi nem volt fent a neten! peig már csütörtök volt..
  • Andr0
    #163
    2 hét szünet volt. www.myepisodes.com use it.
  • Caliph
    #164
    még a 6 rész promojában is mutatják hogy 31én jön
  • csubakkamuki
    #165
    én még az 5.-et se láttam am..! :D csak szedtem volna le, ha felrakják!
  • Andr0
    #166
    mindig óramű pontossággal fent van.
  • Borg
    #167
    NCIS: Terra Nova
  • ldavid
    #168
    :) bár tengerészek nem voltak
  • stargatelost
    #169
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úristeeen mennyire elképesztően béna, mű szar volt a végén az a kis dínó :D :D Hát a pofám leszakad :D Legalább a robotmozgásán finomíthattak volna... Annyi volt, hogy a fejét fel-le mozgatta, szája semmit sem mozdult, meg kétszer pislogott :D :D Ez már valami :D SZÁNALOM. Ez a szó az egész epizódra igaz volt, mint már megszokhattuk :)
  • Narxis
    #170
    OMG de király rész volt, abszolút váratlan fordulatokkal tele. Am. van egy olyan érzésem, hogy ez a Josh gyerek nagyon megjárja majd. :D

    Ez a rész simán 100/100 volt. Ebben már rengeteg akció volt. De az a Boyles vagy ki geci idegesítő.
  • ZZ88
    #171
    AZ elejével egyetértek.
  • ZZ88
    #172
    Ennek a Malcolm dokinak valami spionszerepe lehet, valami olyasmit érzek vele kapcsolatban, hogy a forgatókönyvben valami áruló szerepet szánnak neki, amit egy önfeláldozással tesz majd jóvá.
  • ldavid
    #173
    és a tojás szabályosan kitört részével mi a helyzet? :D
  • Narxis
    #174
    Nem igaz, hogy csak nekem tetszett ez a rész... gyerünk emberek, ne legyetek ennyire kritizálók... :D
  • ZZ88
    #175
    Jó rész volt szerintem is, jó lenne már valami T-Rexes cucc is.
  • stargatelost
    #176
    Na most csúnya módon lenyúlom junkie-ról D.T. kommentjének egy töredékét, amiben benn van az egyik nagy igazság, hogy miért egy rakás fos ez a sorozat.

    "Még csak az sem kellene, hogy teli legyen akcióval, hiszen annak a megvalósítása költséges. Csak annyi kellene, hogy olyan dolgokkal kelljen megbirkózniuk a szereplőknek, amikkel eddig még máshol nem találkoztunk."

    Ez az egyik probléma a sorozattal, ürügyként van felhasználva a környezet, bárhol máshol játszódhatna sima vadállatokkal is akár.

    De persze az is nagyon sokat nyom a latba, hogy pocsékra és unalmasra van megírva az egész.
    Meg az sem lenne baj, hogy epizódikus, háttérben a főszállal, de az ne azt jelentse, hogy rész végén fél percre kell foglalkozni vele. Itt van a helyszín, hatalmas lehetőségek tárháza, és ilyen moslékot dobnak elénk :( Gyalázat.

    Nézzetek Primeval-t, ha dínókat akartok, abban legalább ütős, jól átgondolt sztori van sok-sok dínóval (nem csak fél percnyi, mint itt) és remek karakterekkel. Igen, ott ténylegesen a dínók körül forog minden rész, nem úgy mint itt. VICC!
  • ZZ88
    #177
    Épp most akartam írni a Primevalt összehasonlításnak, az az egyik kedvencem. Hozzá hasonlítva tényleg gyengécske a Terra Nova.
  • Renegade
    #178
    annyira lelkesen írtál, nagy elvárásokkal felvértezve ugrottam neki a résznek. Nem volt rossz, de amikor magával ragadná az embert akkor berongyol a hattyúhalála tini klub egyik oszlopos tagja és elrontja az egészet. :-(

    simán lehet, hogy velem van a gond, de nekem túl sok az amcsi sorozatokban a polkorrekt-multikulti-családi dráma kötelező szentháromság :-(
  • Narxis
    #179
    Tényleg lehetne egy kicsit "mocskosabb" a sorozat, olyan mintha tartalékolnának valamire és a karakterek is olyan elnézőek egymással, mintha a gyerekek miatt(akik nézik) nem lennének komolyabb összecsapások, mindamellett nekem tetszik, valahogy beleélem magam abba a világba illetve nekem alapból jobban tetszenek azok a sorozatok amik nem "dárkosak". Vagy nem annyira komor hangvételűek.
  • Narxis
    #180
    Nézném én a Primevalt és kétségtelen, hogy sokkal akció dúsabb, jobb CGI-al, de jelenleg az a sorozat pihen. Amúgy se zárja ki a kettő egymást... :)
  • jackoneill90
    #181
    Most jó helyre írok: 6. rész: kárter seriff megint mindent rendbehozott. Annyira nehezen néztem már ezt is végig. :( Mikor lesz vége az első évadnak, hogy jöjjön egy talán jobb 2.? Jó lenne már egy jó nagy harc a hatosokkal.
  • [HUN]Crassus
    #182
    well elkezdtem nézni,de egy Dexterhez viszonyítva ez atomfos.....az oké ,hogy sok pénzből készűlt,de a színészi játék 0 feszültség 0,akció 0,humor 0....
    megnéztem a 3. részt amiben vannak ezek a szemkikaparó madarak,,,hát most komolyan ennyire tellik? béna-gyenge történet volt már bánom azt a 45 percet az életemből....van értelme tovább néznem vagy ilyen hasonló kaliberü bugyuta részek lesznek?
  • stargatelost
    #183
    Hasonló szarok lesznek továbbra, sőt...
  • Narxis
    #184
    Szerencsére a nézettségi adatok nem olyan rosszak úgyhogy lesz még folytatás, nem fogják kaszálni. HA-HA
  • [HUN]Crassus
    #185
    :S
  • jackoneill90
    #186
    Van már új rész?
  • öregharcsa
    #187
    van
  • Narxis
    #188
    Durva rész volt, ebben már rengeteg ákció volt, szórták egymást a népek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy én Taylor helyében nem szaroznék, elintézném ezeket a hatosokat egyszer s mindenkorra.
  • kBagyula #189
    Király rész volt!
  • shaddam
    #190
    Nem kellett volna az icky spidert erőltetni
  • Narxis
    #191
    Ja az egy elég cukormáztól csöpögő rész volt, de most már az elégedetlenkedők remélem nyíltan bocsánatot kérnek a sorozattól! :P
  • jackoneill90
    #192
    NA kíváncsi vagyok erre a király részre.
  • Andr0
    #193
    baszki Taylor mondata: It's about things getting ugly. Ez nagyon hatalmas... azzal a hanggal ami neki van :d és kb minden részben elmondja... nagyonjórészvolt!
  • ldavid
    #194
    felét most is áttekertem :P pedig az elején még érdekesnek indult
  • Caliph
    #195
    még nem láttam az új részt de mst csekkoltam axnen egy bizonyos "bárka" című sorozatot hát ez a sorozat megtaníthatná spielberg bácsit hogy kell végig izgalmassá tenni egy sorozatot-
  • Narxis
    #196
    Na neeeeee, max. azt a részt tekerhetted át amikor az Eye-ban beszélgetett a kiscsaj a rendőrünkkel. Többi izgalmasnak kellett, hogy legyen!!! :D
  • jackoneill90
    #197
    Érdemes beletekinteni?
  • ldavid
    #198
    hát, amikor a nővére a szépfiúval bájolgott az engem nem igazán bírt lekötni most sem,
    ahogy az sem, hogy vajon túléli-e a "féregtelenítést" az eddig alig (vagy egyáltalán nem?) látott srác
  • Caliph
    #199
    hát én egy rész végét láttam ami tegnap volt de tuti elkezdem,ígéretes.
  • kBagyula #200
    A Bárka biza nagyon ott van. :)))