21
Captain America
  • zoliii
    #21
    Íme az első teljes Magyar nyelvű előzetes: Amerika kapitány
  • Szolnokboy1
    #20
    Trailer:

  • Dean Winchester
    #19
    talán mert igény van rá , és sokan megnéznék a képregények filmbeli változatát :)
    ha hiszed ha nem nagyon sokan várják ezt a filmet is, köztük én is !
  • Szolnokboy1
    #18
    van egy jó hírem számodra: nem ez az utolsó, sőt, még rengeteg fogja követni, mivel a műfaj most éli virágkorát.
  • Prince23
    #17
    Pedig az összes képregényhősök közül ez tűnik eddig a legegyedibbnek. Steve Rogers egy nagyon fontos szereplője ennek az univerzumnak. Azért a Thor feldolgozásra is kíváncsi leszek, mi sül ki belőle. Mindenképpen a két legegyedibb karakterek ezek szvsz.
  • Mr_no_NaMe
    #16
    oks köszi
  • Shiwo
    #15
    attól hogy te nem szereted a képregényeket (és a képregény-feldolgásokat), attól még mást érdekelhet...

    sok olyan film van, ami engem nem érdekel, mégsem szpemmelem tele a topikjaikat azzal, hogy "már megint mi ez a .."
  • Mr_no_NaMe
    #14
    Má' megin egy fostalicska szuperhősfilm Marveléktől. Pókember, vasember mér nem volt elég?
  • Szolnokboy1
    #13
    Az első hivatalos hi-res poster:



    Két remek fan-poster:


  • Dean Winchester
    #12
    LOLLLLL :DDDD
    egyébként elsőre tényleg azt hittem h ebből lesz a film :(
    de örülnék ha ezt is filmre vinnék :DDDD

  • darkerlomy
    #11
    én meg azt nem tudom ki az a bolygó kapitánya :DD
  • Szolnokboy1
    #10
    + fav

    nyitottam egy Avengers-topikot
  • Matte
    #9
    első trailer
  • Dean Winchester
    #8
    hát nem nagyon néztem pókember mesét sem :D de annak a storyjat legalább ismertem :D
  • Rowlend
    #7
    Kedvenc Marvel hősöm :D
  • bardocz
    #6
    Pedig a pókember mesében is többször szerepelt :o
  • Prince23
    #5
    Sztem illő lett volna ismerned :) de most már ismered :D
  • Dean Winchester
    #4
    persze :D am én az amerika kapitányról nem is hallottam sose :D
    mindig a bolygó kapitányával kevertem :DDD
  • Prince23
    #3
    Gondoltam egy képregény témájú film megér annyit, hogy külön legyen, ld. Batman, X-men filmek, vasember...
  • Dean Winchester
    #2
    miért lep meg? :D aki a filmről akar beszélni meg az új filmekről az ebbe a topicba (Filmek amiket már várunk) beírja és véleményezi...

    ha esetleg meg valaki már látja a filmet akkor a filmek amiket most láttunk topicba megy :D

    szóval ezért hülyeség minden új filmnek topicot de hát hajrá...
  • Prince23
    #1
    Meglepett a dolog, hogy még nem nyitott senki se "neki" topikot. Na, tegnap érkezett meg az első trailer a filmről:

    Hónapokkal illetve hetekkel ezelőtt több kép és borító jelent meg Chris Evans (Fantasztikus Négyes) főszereplésével készülő Amerika Kapitány című megaprodukcióról a világhálón. A MARVEL talán leghazafiasabb hőséről kaptunk egy kis előzetest a mai napon, amit alább nézhetünk meg. Az amerikai Super Bowl jóvoltából végre megérkezett a mindenki által várva várt Captain America első videó bemutatója, amely meglehetősen rövidre sikerült, de annál inkább lényegretörőre. A film tulajdonképpen a Vasember című produkció stílusában fog készülni, melyben szépen feldolgozva megismerhetjük Steve Rogers előéletét is. Hogyan válik “nemzeti hőssé”, stb. Captain America legnagyobb ellensége Red Skull vagy Vörös Koponya lesz, akit Hugo Weaving (Mátrix trilógia, Gyűrűk Ura trilógia) fog megtestesíteni a filmben.



    A fél perces trailerben nem csak Weaving tűnt fel kis időre, hanem Tommy Lee Jones is, mint Phillips ezredes szerepében. A filmben természetesen szerepet kap a Avenger-eket későbbb egységbe és összetartásba összekovácsoló Nick Fury is, akit a zseniális Samuel L. Jackson fog alakítani. A Joe Johnston rendezésében készülő film egyébként 2011 július 22-én fog debütálni az amerikai mozikban, méghozzá a Paramount forgalmazásában (kedvenc amcsi gyártóm a Columbia mellett).