Erősödött a Chrome és a Safari
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#18
mocskos módon, sutyiba hátulról települ ez a mocsok kémprogram Chrome! Avast, Skype és még megannyi progi feltelepíti ha nem figyel a user. Ha régi Explorerrel mész fel a Google -re a jobb szélén rózsaszín kiemeléssel nyomatja magát. Amúgy nem rossz böngészõ én is használom (néha) de az Opera és a Firefox továbbra is a nagy kedvenc.
#17
Csak én érzem hatásvadász mondvacsinált hülyeségnek ezt az egészet?
A Chrome megduplázta magát? Ja, de így is 10%-nál tart. IE, FF mélyrepülésben??
Mit számít nekik a -4 és -2 %, amikor egyiknek 50+%, másiknak meg 20+% részesedése van?
Ez a torta még mindig nekik a legnagyobb, és ezek alapján még sokáig az is lesz.
A Chrome megduplázta magát? Ja, de így is 10%-nál tart. IE, FF mélyrepülésben??
Mit számít nekik a -4 és -2 %, amikor egyiknek 50+%, másiknak meg 20+% részesedése van?
Ez a torta még mindig nekik a legnagyobb, és ezek alapján még sokáig az is lesz.
#16
hát igen, a 10,50 Opera béta sem most volt és fõleg nem a 10,10 final Opera
de biztos igaza van ha azt írja friss...volt amikor készítették <#csodalk>#csodalk><#nevetes1>#nevetes1>
de biztos igaza van ha azt írja friss...volt amikor készítették <#csodalk>#csodalk><#nevetes1>#nevetes1>
#15
Tényleg friss, még jó hogy az Opera már 11.01 nél jár..
#14
nem csak te gondolod így
de sokan mivel tetszik nekik a progi, így elfogultan védik
pedig az ilyen erõszakos reklámokat mág a TVben is utálom nem hogy számtalan alkalommal megkérdezzék, hogy szeretném e telepíteni a chromet vagy sem
csesszék meg a gugli terméküket
monopol bill ge....ik
de sokan mivel tetszik nekik a progi, így elfogultan védik
pedig az ilyen erõszakos reklámokat mág a TVben is utálom nem hogy számtalan alkalommal megkérdezzék, hogy szeretném e telepíteni a chromet vagy sem
csesszék meg a gugli terméküket
monopol bill ge....ik
#13
http://img26.imageshack.us/i/friss.jpg/
Na mindegy SG fórum minden tiltva , blokkolva 😊
Na mindegy SG fórum minden tiltva , blokkolva 😊
#12

#11
Friss teszt a böngészõk sebességérõl.


#10
Nem találkoztam még erõszakosan települõ Chrome-val, hogy hogy minden programmal települni akar? A becsõdölt keresõcég ASK toolbar-jával viszont igen, le is szedem egybõl ha bármelyik gépre beengedik! Inkább meglepõ hogy erõltetett erõszakos beszivárgás és reklám özön nélkül is egyértelmûen a legjobban fejlõdõ a Chrome! Azért a róka reklám mindenhol ott volt régen és most is már-már erõszakosan, de okos ember a neki megfelelõ böngészõt válassza!
Firefox egyre sz*rabb! Nálam olyan hülye buhjai vannak váltottam is Googléra!
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Dehogynem. Egyébként sokan elfelejtik, hogy azáltal, hogy pl. a CCleaner felajánlja a Chrome-ot, elég sok pénzt kap a Google-tõl amit arra fordíthatnak, hogy továbbra is ingyenes maradjon vagy még jobb legyen ez a szoftver. Amúgy én se tudok sok programról ami a Chrome-ot ajánlgatja telepítéskor. CCleaner, talán a többi Piriform termék, Avast, DivX?
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Én eddig egy olyan programot láttam, ami felajánlotta a Chrome letöltését, az pedig a Google Earth volt.
Egyébként valószínû, hogy a statisztikákban az Android gyári böngészõje is Chrome-nak számít, ezért a jelentõs növekedés. Például nálunk, egy androiddal foglalkozó blogon igen durva a Chrome elterjedtsége, ez bizonyára annak köszönhetõ, hogy sokan olvasnak androidos telefonról.
Egyébként valószínû, hogy a statisztikákban az Android gyári böngészõje is Chrome-nak számít, ezért a jelentõs növekedés. Például nálunk, egy androiddal foglalkozó blogon igen durva a Chrome elterjedtsége, ez bizonyára annak köszönhetõ, hogy sokan olvasnak androidos telefonról.
#5
Gerillamarketing =/= marketing.
#4
Firefoxot az használ, akinek anno az IE nem jött be. Chrome-ot az, akiknek sem az IE sem a Firefox nem jött be. Safarit pedig a Mac és az iPad, iPhone tulajok. Az új IE tehát biztosan nem fog felhasználókat visszacsábítani, maximum megtartani tud, Firefox esetleg elszipkázhat újabb IE felhasználókat, de az új verziók sem a Chrome sem a Safari részedesédésébõl nem fognak lefaragni.
Ezt hívják marketingnek, de nem csak ez a titka.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
#2
Csak én gondolom úgy hogy a Króm növekedése részben azért van mert minden programmal fel akarja telepíttetni magát? Lassan már a felesleges pluszként érkezõ Ask.com toolbar is felrakja neked.
#1
IE9 betát kipróbáltam, kinézetre "trendi", mûködésre még mindig gyenge. Persze lehet én programozok valamit rosszul, de a javascript meg a formkezelés ebben az egy böngészõben összeakad. Még az IE7, IE8 sem produkálta ezt a hibát.