14
  • Murder3
    #14
    igen jobb lenne, csak sajna a fele egy gagyi fos lenne.
  • toby97
    #13
    Hát az igaz. :) :S
  • adampierson
    #12
    Valóban jobb videó, köszi :)
    De a ruha az itt is béna :S
  • toby97
    #11
    Cöhh...Szerencsétlen hogy himbálódzik.
    Amúgy ennél sokkal jobb, akciódúsabb és jobb minőségű videó is elérhető a neten, és nem mintha nagy csoda lenne, de abban pókember még szaltózik is egyet.
    Ha valakit érdekel:
    Videó
  • adampierson
    #10
    Béna ruha... Ragadós háló! :S Kíváncsi vagyok, hogy itt, hogy oldják meg, honnan szerzi majd a 16 éves Parker Péter a ruciját.
  • sigmavirus1
    #9
    Igaz, legyen má minden elcseszett CGI. Dejó lenne....nem.
  • hitman08
    #8
    Hidd el, nem olcsóbb. Sőt. Profi CGI iszonyú drága dolog, és jóval tovább is tart megszerkeszteni a teljes animációt. A jelenethez mindenképpen kell egy fizikai alap, amit majd számítógépen ki tudnak színezni.
  • vg
    #7
    Avatar technikai dolgai után még így kaszkadőröznek? Nem tudom elhinni, hogy ne lenne olcsóbb leanimálni a dolgot, mint mondjuk az első két rész végén is tették.
  • hitman08
    #6
    Végre valami értékelhető anyag a forgatásról, mégha amatőr is a felvétel. Azért elég illúzióromboló, mikor Pókembert úgy kell lesegíteni a hálójáról :)
  • Chocho
    #5
    Szerintem látványos videó, azért nem semmi, milyen magasan dolgoznak a kaszkadőrök. Remélem jó lesz a film, a hálóvetős kép óta elkezdtem bizakodni.
  • smaszi
    #4
    Ne izélj', vót az 3 méter is...
  • bino512
    #3
    pokember nem tud leugrani 2 m magasból:D durva:D
  • kalapos01
    #2
    Szerintem inkább az a kérdés, hogy a kommentelők milyen buzik lesznek. Nem hiszem, hogy egy Pókember miatt leakadnának az Avatarról. Majd, ha elkezdik forgatni a Batmant, akkor.
  • Nailyenugysincs
    #1
    Na Szekeres "avatárbuzi" Viktorból Szekeres "pókemberbuzi" Viktor lesz:D
    Am ez a videó vmi hihetetlen. Annyi akció és száguldás van benne