2060
P S P 2
  • samsung123
    #37
    de ez a képet tényleg benéztem, kb 99% biztos voltam benne hogy az lesz...az eddigi kiszivárogtatási szisztémákból és a psp go, meg psPhone-ból itélve
  • samsung123
    #36
    igazad van, tényleg nem tényként kellet volna belinkelni a képet a psp2 ről és odaírni hogy pletyka stb..., de a jóslatomat fenntartom, akit pedig érdekel kb 2 perc alatt tud tájékozódni máshonnan is. Másrészt forrást vagy egyéb hivatalos linket nem is adtam, azaz magánvélemény volt, de ezek szerint félrevezető lehet, legközelebb jobban figyelek...
  • 5c0rp330n
    #35
    engem nem zavar hogy pletykakat ir be valaki, az viszont zavar, ha pletykakat tenykent ir be valaki, vagy nem jelzi egyertelmuen hogy az pletyka. ha kevesebb mint 2 nappal a psp2 bejelentese elott ennyire volt pontos a joslatod ra amit a psp topicba linkeltel:

    akkor mit varsz, mennyire lesz pontos a 2,5 evre elore szolo joslatod? :D
  • gazgoblin
    #34
    lesz egy slot a memóriakártyádnak a letöltött játékokhoz/videókhoz/képregényhez stb.

    és lesz egy slot a boltban megvehető játékoknak és elméletileg ez a kártya fogja tárolni az adott játékhoz tartozó addonokat (DLC) meg a mentéseket

  • Sliders
    #33
    Akkor a PSP 2-n két memória kártya olvasó lesz? Az egyikben a játék lesz a másik kártyára a mentések kerülnek? Nagy kár hogy a PSP-ben nincs alapból valami háttértár.

    Jól értem hogy a PSP 2-re akár számítógépről is át lehet tölteni játékokat a PS store-ból?

    Ezért is gondolom, hogy két kártyaolvasó lesz mert ugye az egyikben az a kártya lesz amin az eredeti játék van azt se írni és olvasni nem lehet, akkor?
  • gazgoblin
    #32
    2011 végén
  • COD Black Ops
    #31
    Mikor jelenik meg?
  • Seth
    #30
    Próbáld ki valamin, hogy úgy fogod mintha agépet fognád. Simán lehet simizni. Ő azért mutatta ilyen görcsösen, hogy jól lehessen látni. Nem is azzal az újjal simizett amivel elvárható lenne
  • atomabszorpcio
    #29
    A celzast nagyon jol megoldottak a lenti vidiben lathato mukodes kozben, ellenben a maszaskor (hatso taccspad ketkezzel torteno simizgetese) nem fel, hogy kiesik a kezebol a muszer?
  • atomabszorpcio
    #28
    Uncharted:
  • atomabszorpcio
    #27
    Egy kis jatek line-up:



    Info a 3D-vel kapcsolatban az 576kbyte.hu-rol:

    "Sokan várták a Sonytól a PSP2-nek bejelentését a Sonytól az E3-tól, ám az sajnos tovább várat magára. Ez mondjuk nem olyan meglepő, hisz mint korábban nyilatkoztak, a PSP1-et is, hasonlóan a "nagytestvérekhez" tízéves ciklusra tervezték, mely még felénél is alig jár. Ennek ellenére a Nintendo 3DS-ének bemutatója után, no meg persze a PS3 háromdés kampánya után muszáj volt megkérdezni a fejeseket, hogy akkor a következő handheldjük is valamiféle 3D-s támogatást fog kapni? A kérdést az Industrygamers csapata szegezte neki a főnököknek, akik Kaz Hirai-val az élen úgy nyilatkoztak, hogy szerintük először is momentán nincs bejelenteni valójuk, másodszor pedig hogy a háromdimenziós technológia szuperül működik tévékkel, ám kézikonzolokon túlságosan pontatlan és behatárolt, így nem tervezik annak implementálását. "

    Az arral kapcsolatban egyelore ennyi az info: “It’s not going to be $599″ (LINK)
    Talalgassunk: legyen "csak" 400$... Az az EU-ban annyit tesz, hogy 400€. Ami vegul a magyar arakat illeti: 400€x275+20.000HUF (utobbi a szokvanyos kereskedoi lehuzas) vagyis: 130.000.- Ft.
  • samsung123
    #26
    logika! és egyértelmű szerintem, de majd visszanézem igazam lesz e, és akkor belinkelhetem "hogy én már ezt előre megmondtam"
  • Fidolorous
    #25
    szoval meg tiz honap megjelenesig...fasza ezert erdemes volt benezni.
  • Victor1103
    #24
    Mert igaz, hogy anno nagy buli volt, de annyiért kicsit elhamarkodottnak gondoltam a megvételt. Tuti ha mégegyszer lenne annyi pénzem nem arra szánnám. Ezt a psp2-t is tuti megfogom venni, de majd csak akkor ha már elfogadható árba lesz. 360, Ps3 és PSP mellett amúgyse sürgős a dolog.
  • 5c0rp330n
    #23
    es honnan mar megint ez a rendkivul megbizhato info?
    [ki van a fasza h noname forrasokbol jott-ment pletykakat tenykent kell kozolnie valakinek, faszert kell felrevezetni az embert]
  • samsung123
    #22
    a Sony PSP2 3D változatát 2013 őszén fogja piacra dobni. technikailag azaz teljesítményben nem lesznek változások hasonlóan, a psp Fat és Slim gépeknél, maximum csak egy két apró változás. a Kijelző fog megváltozni, ami szemüvegmentes 3D élményt nyújt a nintendó3ds-hez hasonlóan. A játékok kompatibilisek lesznek, irányitásuk gépigényük,stb mind megegyeznek majd, a normál PSP2 játékok jók lesznek a 3d változathoz is, mivel a felbontás (960×544) igy ez se fog változni csak a játékok 500x300 felbontáson fognak futni 3d módban, de a kisebb felbontás hátrányit nem érezzük feltűnőnek 3d miatt. A Psp2 3d-t használhatjuk 2 illetve 3d ben is. A mostaniból azért maradt ki, mert ekkor a méretben(5 col) még túl nagy lenne az előállítási költség (most se lesz olcsó) így későbbre tolták, mikor olcsóbb és elfogadottabb, ismertebb lesz. A váltás is zökkenőmentes lesz, mivel minden marad ugyanúgy (csak a frissitett verziót kell megvenni 3d ready kijezőevel)
  • ZTM
    #21
    Na, ez fahintos hír!
  • zola2000
    #20
    3D dragon quest project, kingdom hearts dream drop distance, meg FF6 3D remaket is pletykálnak...
  • byzhouse
    #19
    mondjuk 5-6éve is qva jó volt a PSP és mégis csak 70k körül adták. remélem ezt is.
  • Rundstedt17
    #18
    Mert?
  • Rundstedt17
    #17
    "3DSre annál többet"

    pl?
  • zola2000
    #16
    Hát eddig psp2re egy RPGt sem mutogattak, 3DSre annál többet, de azért remélem hogy erre is lesznek (bár a régi DS grafnál minden szebb)...
  • gazgoblin
    #15
    van legalább tíz hónap a megjelenésig...kezdj el félrerakosgatni mint az okosok! :D
  • Akey
    #14
    Nagyon bivaly lesz...
  • edios
    #13
    én megtippelek egy 80-90-es itthoni árkategóriát!
  • byzhouse
    #12
    na nyáron megyek dolgozni! de,ha túl drága lesz akkor felejtős :|
  • zorrobomber
    #11
    Nem igazán értem hogy miért nem normális kontroller formája van ezeknek a kézi cuccoknak. Nincs nagy kezem de már a psp 1 is rohadtul kényelmetlen volt. Akár felpattintható karokat is árulhatnának, hogyha nem akarják feladni a hordozhatóságból.
  • Victor1103
    #10
    Én 84000-ért vettem 576-ba anno, 3 hónappal a start után. Életem legrosszabb vétele volt:/
  • Dzsini
    #9
    Rendesen megterhelve és kihasználva a képességeit akár két-három óráig is el fog menni egy akkora akkumulátorral, ami ebbe belefér... jó esetben.

    A hátsó érintőfelületnek már ideje volt (a köv. generációs érintős telefonokba is tervezik), a többi meg majdcsak elműködik valahogy.
  • atomabszorpcio
    #8
    Biztosan kozeliti majd a PS3 szintet. Azert akar egy ilyen kartyan boven lenne - lesz hely a minosegi jatekok szamara is:



    Ha jol emlekszem a psp anno 60-65k korult indult itthon.
  • Victor1103
    #7
    Kíváncsi leszek a kártyák kapacitására illetve arra, hogy mennyivel fog több erőforrást illetve pénz felemészteni egy játék fejlesztése.

    Elvégre ez egy PS3 kicsiben jóformán. Lehet hogy ettől a masinától várhatjuk a normális JRPG-ket, mert azokból ebben a generációban nagygépen eddig nem sok volt. Amúgy a grafika nagyon szép ez nem vitás és a második analóg kar is nagy szeretettel várt újítás.

    Már csak az árát jelentsék be szerintem mindenki a szívéhez kap majd:D
  • atomabszorpcio
    #6


    Kar, hogy jatek videok nincsenek -egyelore-. Jo lenne mozgasban is latni a kutyut.
  • Paranoia
    #5

    fap fap fap
  • Büdös Bohóc
    #4
    gecijó!
  • atomabszorpcio
    #3
    A negymagos proci azert garancia a jo jatekokra (elsosorban jo grafikai megjelenitessel)
    Egyelore csak egy par halvany kepet tudok linkelni jatekokrol:





    "Az NGP bemutatóján első körben a következő játék-franchise-ok kerültek bejelentése a platformhoz: Dungeon Defenders, Epic Citadel, Monster Hunter, Lost Planet, Yakuza, Dynasty Warriors, Call of Duty, Metal Gear Solid, Hot Shots Golf, Gravity Daze, Killzone, Reality Fighters, Smart As, Broken, LittleBigPlanet, Little Deviants, WipEout, Resistance, Uncharted. Ennek során mozgásban debütált az NGP-n futtatott Uncharted, és a Metal Gear Solid 4 valós időben renderelt átvezetője is. " (info: PlaystationCommunity - thx alot)
  • Büdös Bohóc
    #2
    szép kis cucc

    azt lehet tudni, hogy mennyire komplex játékokat tud majd futtatni?
  • atomabszorpcio
    #1
    Ma vegre lehullt a lepel a psp2-rol.

    Ime a specifikaciok:

    Modellszínek: fehér/fekete (első körben)
    Képernyő: 5 inches (16:9), 16 millió szín, OLED
    Felbontás: 960×544 (4x PSP)
    Média: a játékok flash-cardon érkeznek
    CPU: ARM® Cortex™-A9 core (4 magos proci)
    GPU: SGX543MP4+
    Külső méretek: Kb. 182.0 x 18.6 x 83.5mm (széles x magas x mély)
    Hátsó masszírpad: Multi-touch pad (több ponton érzékel)
    Kamerák: első kamera, hátsó kamera
    Hang: beépített sztereó hangszóró, beépített mikrofon
    Szenzorok: Six-axis mozgásérzékelés (3-tengelyes giroszkóp, 3-tengelyes gyorsulásmérő; 3-tengelyes elektronikus iránytű)
    Helymeghatározás: beépített GPS, Wi-Fi lokalizáció
    Gombok / kapcsolók: PS gomb, Power gomb, D-pad (fel/le/jobb/bal), akció gombok (Háromszög, Kör, X, Négyzet), Flipper gombok (jobb/bal), Jobb analóg kar, Bal analóg kar, START gomb, SELECT gomb, Hangerőszabályzók (+/-)
    Wireless kommunikáció: mobil network (3G), IEEE 802.11b/g/n (n = 1×1)(Wi-Fi) (infrastruktúra mód/Ad-hoc mód), Bluetooth® 2.1+EDR (A2DP/AVRCP/HSP)







    [info from PlaystationCommunity]