13
  • labzo
    #13
    Ha megbököm a Facebook-on, akkor ő is visszabök?
    Amúgy mennyi ismerőse lehet Facebook-on?
  • Reb Tevye
    #12
    nextman: teljesen igazad van, bár én ateistának tartom magam. Az sg.hu a kezdőlapom, de ami az utóbbi időben történik a fórumokon az undorító. Senki sem moderálja ezt az oldalt???
  • nextman
    #11
    Kíváncsi voltam hány nem fikázó hozzászólás lesz, nem sokat találtam.:)
    Néhány ember, ha meghallja az egyház szót, automatikusan elborul az agya..
  • Zoliz
    #10
    Ezt a papát le kéne váltani, túl sokat nyomja azt a F@ckBook-ot..
  • emerikusz
    #9
    Vajon lenne annyi követője twitteren mint Lady Gagának?
  • Julius Caesar
    #8
    Szerintem nem ezt írta. Vagy nem tudsz olvasni, vagy el se olvastad a cikket.

    Teljesen rendben van, hogy a pápa foglalkozik ilyen kérdésekkel (még ha sokan nem is értenek vele egyet). Lényeg, hogy változik a világ és erre reagál. Sokkal jobb, mintha azt tetetné, hogy minden úgy van, ahogy 50-100 éve, közben meg nem.
  • Rapid81
    #7
    Tiszta röhej, amit ez a vén f@sz csinál. Ahelyett, hogy a személyes kapcsolatok ápolására, a család fontosságára, a bensőséges kapcsolatok erősítésére buzdítana, arra buzdít, hogy lógjál naphosszat a f@szbúkon, írd meg, hogy éppen sz@rni mégy a twitteren és menekülj olyan emberek közé, akik azt sem tudják, hogy ki vagy valójában. Tiszta röhej. Nem baj, ez a vén öregember úgyis az utolsó előtti pápa és a jövendölések szerint csúnya véget fog érni.
  • Laza
    #6
    Márki boy jól fel/megkente Őt is :)
  • Hungarikum
    #5
    Katolikus egyház lassan már a kaotikus egyház nevet is felvehetné.
  • Narxis
    #4
    Egyszer az a baj, hogy nem változtatnak a nézeteiken, máskor meg az, hogy igen? Ember legyen a talpán aki kiigazodik ezen a sok fikabloggeren. :)
  • andersh
    #3
    Oldozz fel atyám mert vétkeztem, 2 hete nem léptem be a faszbúkra...
  • Rotyoka
    #2
    Hát de az internetet a SÁTÁN teremtette meg.... Nem is olyan rég még ezt valloták...
    FoodLFG: A pápa mindig is egy média ribanc volt, legalábbis amióta létezik írott közlemény
  • FoodLFG
    #1
    Én nem erőltetném ennyire a pápa helyében, maradjanak csak a kódexeknél. Folyamatosan behódolni az éppen aktuális trendeknek ? Hát így akarná az Úr ??
    Lassan már a pápából is médiaribancot csinálnak nemsokára! cöh!

    Inkább lazuljanak, hallgassanak egy kis japán reggae-t.. youknow...