52
  • 5c0rp330n
    #12
    aki magat a vilag egyik legjobb penugyi elemzojenek tartja es azt mondja hogy jo otlet jovore kiadni egy uj windows-t, az egy hulye segg, akinel en okosabbat tudok mondani nulla penzugyi elemzo multtal. ahogy a pl. vista-ra, silverlight-ra, zuna-ra is megjelenese elott megmondtam hogy qrvanagy bukas lesz, es mind az is lett. de biztos kurvaprofi penzugyi elemzok talaltak ki azoknal is hogy jelenjenek meg. ezek utan ha ezeknek a termekeknek a megjelense a vilag legjobb penugyi elemzoinek dontesehez fuzodik, akkor asszem jogosan mondhatom, hogy semmire nem tartom ezt a szakmat, a szarom jobban megjosolja hogy mi fog bevalni es mi nem.
  • Skynet85
    #11
    +1
  • Grusi
    #10
    Ez igen! Adott a világ egyik legnagyobb vállalata a világ legjobb pénzügyi elemzőivel, stratégáival és informatikusaival, kik mind úgy döntöttek, hogy van létjogosultsága a Windows 8-nak, majd jön phoenix1 az SG cikkhozzászólásokban, és elmondja, hogy mind elmehet a francba, mert ő az igazi agy, az üzleti mastermind, a vállalati-informatikai-piaci géniusz.
    Teljesen igazad van, sőt, írj nekik egy emailt pontosan ezzel a szöveggel, bizonyára összerosálják magukat, és rájönnek, micsoda egy elhibázott, szörnyű hibahalmozás mentén lettek 25 év alatt a világ vezető informatikai cége!
    Több ilyen emberre van szükség, mint te!
  • Chriss745
    #9
    SP1-rol nem lehet hallani? Nekem mar ki is van irva DVD-re! Javaslom korulnezni erre: www.mydigitallife.info
  • [HUN]FaTaL
    #8
    Hahó, jó reggelt kívánok, mindig 3 évente jöttek a Windowsok kivétel ezalól az XP és a Vista között eltelt idő. Nem kötelező ám mindegyik verzióra váltani.
  • opeca
    #7
    Becsapós, mert a cikk címe szerint jövőre lesz, de az jövő év vége, ami hivatalosan 2013 január...

    Szóval ez bizony két év még.
  • miszterjoe
    #6
    "Lehetővé tennék bizonyos felhasználói adatok számítási felhőben történő tárolását, hogy kényelmesebbé váljon a különböző helyekről és számítógépekről történő bejelentkezés"
    Ez nem hülyeség, főleg ha valaki munkamániás és otthon is, ugyan azt a környezetet akarja használni, mint a munkahelyen. Vagy fordítva. De csak ha van net kapcsolat.
    Egyébként, jó lenne tudni, pontosan mik azok az újítások amik a Windows 8 mellett szólnak. Mert az AppStore és a felhasználó váltás nem valami nagy kunszt. 3D kezelőfelület is csak megfelelő gépen. Más egyéb?
  • phoenix1
    #5
    Ups, They did it again! Mi ez most az M$-nél valami lovasverseny. Még az SP1-ről se lehet hallani semmit, de ők már Windows 8, most minden évben lesz egy új Windows? Hát nem köszi M$. Nem tudom ezek vakok? Ilyen anyagi helyzetben mint most a népek vannak és a cégek is majd valaki megveszi. Normális ez?! Ébresztő M$!
  • opeca
    #4
    "2013. január 7-én rajtol majd el a Windows 8."

    Nem szóltam semmit. Igy viszont nem korai...
  • opeca
    #3
    Szerintem korai a Windows 8. Nemrég jött ki az első SP a 7-hez. Kellett volna még várni legalább két évet.
  • bigjoe
    #2
    Én nem adnék azért pénzt, hogy a Windows 7-ról váltsak Windows 8-ra.
    Ja és megint sz??hatunk a driverekkel..
  • NEXUS6
    #1
    "A nemrég megrendezett CES során is belefuthattunk néhány érdekes hírbe, ekkor hangzott ugyanis el elsőként, hogy a Windows 8 ARM-processzorokon is gond nélkül elfutna, ami jelentős mértékben kibővítené a meghódítandó piacot. Lehetővé válna az asztali operációs rendszer enyhén lecsupaszított változatának megjelenése a különböző hordozható és beágyazott termékeken, ami egyben feleslegessé tenné az Embedded és egyéb változatok további fejlesztését."

    Hááát valamit kúrvára tennie kéne az M$-nek ezen a téren, a havernak meg a feleségének ugyan olyan netbookja van, az egyiken XP a másikon W7 van. Lehet tippelni, hogy melyiket lehet használni és melyiket nem.