397
Magicka az Arrowhead Game Studios-tól
  • Roschach96
    #397
    Most vettem észre a válaszodat
    Pedig ennyi pénzért ajándék... :(
  • MerlinW
    #396
    1€ az alapjáték, 6€ a teljes csomag minden DLC-vel.
  • Roschach96
    #395
    Aki szeretné játszani, a legújabb DLC-kkel együtt lehet törtben multizni.
    Akit érdekel, vegyen fel Discordon: Roschach#4173
  • zenoka
    #394
    sziasztok!
    nem talaltam topicot gondoltam itt elfer..
    Magicka wizard wars-al jatszik valaki egyelore meg csak open beta 4vs4 es 1vs1 ben lehet nyomulni..
    random teameket mar unom szoval partit keresek steamen talan zenoka01 neven futok:)
  • Roschach96
    #393
    Aki akar játszani multiban az 1.4.7.0-val, vegyen fel Steam-en.
    Steam név: Roschach96
  • Roschach96
    #392
    Én játszotam törtben az új DLC-vel, nagyon jó, de nem venném meg :D
  • Lunki88
    #391
    Játszott már valaki az új dlc-vel? Megéri megvenni?
  • Roschach96
    #390
    Hamachi szoba tört verziós játékosoknak:
    Hálózati név: Magicka-HUN
    Jelszó: 123
  • MerlinW
    #389
    Áh.. én nagy lábon éltem és megvettem karácsonykor a komplett csomagot (alapjáték + összes DLC) 700Ft-ért Steam-en.
  • Roschach96
    #388
    Valaki nem akarja törtben nyomni? Tunngle-n lehet, és a a mostani legújabb (1.4.6.5) verzióval megy + összes DLC benne van , de csak Steam-en lehet játszani (nem olyanokkal akiknek eredetijük van).Akit érdekel vegyen fel Steam-en: Roschach96
  • MerlinW
    #387
    Nekem sem volt bajom vele az elmúlt fél évben.
  • tutituti
    #386
    steamen cirka 400 kemény magyar forintért vettem meg tavaly karácsonykor.zéró probléma van vele.Itt a warez a hibás!
  • JethroHUN
    #385
    Az poén az hogy 1.4.6.5-ös verizó, és tele van a google ezzel a problémával de 0 megoldás.
  • PunkZoli
    #384
    az az 1.0 ás verzió, azóta sacc/kb 34 peccs jött ki hozzá, és el is mondták, hogy kiadói kényszernek tettek eleget vagy mi volt, hogy bétában kiadták optimalizálatlanul
  • JethroHUN
    #383
    Letöltöttem mert felrakták torrentre, és főoldalon megláttam. Mondom 1 gb, gameplay érdekesnek néz ki. De ilyen undorítóan optimalizálatlan szarral még nem találkoztam. Menüben 15 fps, játékban is, bármit bármire állítok, low/high nem számít. 4 évvel ezelőtti grafika de 15 fps... Skrim, ME3 gond nélkül megy.
  • Micsu
    #382
    közben megtaláltam
  • Micsu
    #381
    varázslatoknál a fekete ikon az mit jelent?
  • garferi
    #380
    Magicka collection szombat estig csak 6,24 EUR Steamen!
    LINK
  • Zomil
    #379
    wat :D

  • tototto
    #378
    Free Weekend!
  • Zomil
    #377
  • MerlinW
    #376
    Patch 1.4.3.1 Changelog 2011-11-15

     Added saveable checkpoints. Checkpoints will now save your progress up to that point.
     Added an automatic-revive fairy for single player games.
     Added an option to revisit old chapters in a campaign.
     Fixed decal limit graphics option.
     Added additional graphical options for particle effects.
     Improved server browser usability.
     Improved body collision detection and overall physics.
     Frame rate stuttering should be less noticeable for some users.
     Extended particle system with particle lights.
     Added bleed status effect, similar to the poison status effect it can be removed by healing.
     Added a stunned state and stun damage property, when a character is stunned they're unable to act for a character specific amount of time.
     Added gamepad rumble when a player character is revived.
     The seven day cruise achievement will now display its achievement progress.
     Level restart will now properly reset any active particle effects.
     Both confuse and fear particle effects will now properly stop when a character drowns.
     Fixed a gamepad issue in the campagin menu, where a user could reach invisible menu items.
     Improved etherealize network synchronization.
     The space robe's now use the correct portrait.
     Characters with grab abilities will now properly play a grab-intro animation.
     Increase life/arcane beam range.
     Fixed a bug in the loading screen where it sometimes wouldn't render properly.
     Fixed a bug in the credits, if a user changed language in the same game session, then the credit language would not be updated.
     Charm will now properly affect other enemy players.
     Collision between a projectile and a spell mine will now properly cause the mine to detonate.
     Pure water barriers no longer causes push damage, earth-water and ice-water barriers still do though.
     Decreased Fear range from 10 to 5 units.
     Decreased aura and buff intensity and details to reduce the graphics clutter.
     Casting a lightning spell within an area shield will now properly target the closest target.
     Overkilled frozen characters will now properly explode.
     Overkilled frozen characters will now properly spawn frozen gibs.
     Fixed some minor colouring issue on the health bars.
     Marginally increased the health bar height on player characters.
     Damage numbers caused by status effects will now properly display for network clients.
     Fixed an issue which incorrectly set the players team in non-versus games.
     Fixed an issue where non local characters could get stuck in casting self animation.
     Beastmen will now properly crouch before jumping.
     Fixed user input control when feared or panicking.
     Fixed a small bug in the AI, enemies should now be more responsive.
     Fixed arcane bolt when used by the rogue robes, it will now properly shoot the projectile like with other robes.
     Fixed Chapter 4 scene 2 (inn) fade to black bug.
     Changed the resolution of:
    "Content\EffectTextures\ParticlesC.xnb"
    "Content\EffectTextures\ParticlesD.xnb"
    "Content\UI\HUD\CounterAnimation.xnb"
    This resolves the "Texture Width/Height too large" error and renders the "http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1989214" fix obsolete.
     Fixed proper removal of status effect light source when a character is burning and killed.
  • xxxpaulxxx
    #375
    Kevés ilyen ironikus játék van:D
  • Zomil
    #374
    Csak egy poén, mert eleinte gyakran crash-elt a játék :D
  • ratgab
    #373
    Szerintem csak poén!
  • xxxpaulxxx
    #372
    Jaja:D

    Amúgy ez a CTD mire való egyáltalán?:D Csak úgy móka, hogy tök random öl meg valakit instant (beleértve magadat is)?:D
  • ratgab
    #371
    Nagyon megéri, mert hatalmas! Én úgy kezdtem el a játékot 3 haverral! Annyit mondok többet haltunk meg egymás varázslataitól, mint az ellentől.... Egyszer véletlen egyik haverra rányomtam a CTD varázslatot (vagy lehet másnak hívták), amitől ő eltűnt a játékból végleg....

    Azért az is poén mikor a tűzlabdát véletlenül magadra kasztolod = instant death...
  • xxxpaulxxx
    #370
    Hát ha lesz időm, akkor mindenképp:)

    De el tudom képzelni milyen FAILek lehetnek ott:DD
  • MerlinW
    #369
    Próbáld ki coop-ban, garantált a röhögés:)
  • xxxpaulxxx
    #368
    ez a játék... BESZARÁS:DDDD
  • xxxpaulxxx
    #367
    Igen... közben furcsa volt nekem is... csak az első néha duma németnek tűnt:D Csak így érdekesnek találtam, hogy az intro angolul dumál nagy monológban, aztán meg ilyen:D De akkor nem igen lehet komolyan venni:))
    Köszi az infót!
  • MerlinW
    #366
    Az nem német:) Halandzsa végig az egész:)
  • xxxpaulxxx
    #365
    Sziasztok! A múltkori akcióban megvettem a játékot és valami gebasz van vele:D
    Az intro szépen lecsengett angolul, poénokkal megtöltve... aztán amikor elkezdődik a játék és a főhős az iskolapadban ül... németül beszél mindenki, a kiírás pedig angol... nah EZ miért van?:D (A steamem angolra van állítva)
  • Zomil
    #364
  • Zomil
    #363
  • Alien69
    #362
    Annyi a bibi, hogy a tűz+víz néha bevihetetlen, ilyenkor fordított sorrendbe kell nyomni, akkor elfogadja.
  • dronkZero
    #361
    Ja, meg a láthatatlanság! Fontos! Egyék csak a havert a mobok! :)
  • dronkZero
    #360
    2: Hit Weak Point for Maximum Damage - QFQFSAA right click
    7: Fun with Acronyms! - (QF)SAFE - middle click
    8: Super Exploding Electric Ice Wall - EQRQRAS

    Ezek vannak gyorsbillentyűn a lentiek közül, mondjuk a 2-es olyan változatban, hogy QFQFASA, mert úgy thunderstorm is egyben.
    Meg van még vortexem meg az a varázslat, ami a kampány végére kellett. :)
  • Smithwarden
    #359
    Cheater!

    (vicc)
  • Alien69
    #358
    Ok, csak az a rész valahogy nem maradt meg kellőképpen.