17
Episodes - Matt LeBlanc szerepében Matt LeBlanc
  • ldavid
    #17
    M1 holnap 21:30 Sikersorozat
  • ldavid
    #16
    kis magyar jelenlét 2x04-ben

    "(...) She's my stalker. It's like Hungarian or Polish
    or some shit."
  • Sir Quno Jedi
    #15
    mekknézzük majd
  • ldavid
    #14
    és tegnap el is indult
  • ldavid
    #13
    berendelték a második évadot is
  • ldavid
    #12
    valaki nem tudja, mi Matt csengőhangja?
  • lemongrass
    #11
    jó neked! :S
    nyomtam egy Del-t az Episodes mappára...
    1 jó dolog azért volt benne.. Joey verdája! :D
  • Sir Quno Jedi
    #10
    negyedik ütött
  • lemongrass
    #9
    3 részig jutottam...(gondolván, hátha a következő jobb lesz)
    de nekem nem vált be...
  • Montanosz
    #8
    hát példa:
    a szomszéd néni már 2003-ban is 60ezer forint nyugdíjat kapott, ennek ellenére a reggelije mindig "viziciberéből" állott amin ecetes vizet és piritost kell érteni.
    amikor meghalt a lepedő alatt az örökösök megtalálták a utóbbi 20 év komplett nyugdíját, szétrohadva mert már 10 éve nem vírta vissaztartani a vizeletet.
    amúgy még a fösvény jut eszembe, illetve ha kicsit buta és nehéz felfogású szélsőjobboldali lennék, akiknek a kedvence valami Gitler nevű német diktátor,...szóval akkor szakállas,görbe orrú emberre gondolnék.
    De nem teszem.
  • shaba23 #7
    Mi az a "kapzsi, de zsugori"?
  • ldavid
    #6
    túloztam, igen, de van néhány jelenet ami elég jó

    Carol-t bírom a legjobban, úgy kamuzik vigyorgás közben, mintha a legtermészetesebb dolog lenne
  • Montanosz
    #5
    szerintem nem is a röhögős poénokra hanem a kínos, és néhol taszítóan groteszk oldalát akarják bemutatni a sorozatok világának,némi kapzsi, de zsugori hedonizmussal fűszerezve
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Na, azé nem szarrá röhögős, de elég korrekt szvsz.

    Meglátjuk mi sül ki belőle, eddig jó.
  • LasDen #3
    gyorsan megnéztem...nem rossz...nézem majd...:D Joey meg a kedvencem....mondjuk néha kicsit nehezen megy a dolog...viszont kicsit undorítónak tartom ezt a megvesszük aztán csinálunk valami újat belőle....elég szar volt ez a rész..::D
  • ldavid
    #2
    rohadt jó szerintem, szarrá röhögtem magam az első 2 részen
  • Montanosz
    #1
    Az Episodes főszereplője Matt LeBlanc mellett két angol producer, akik menő sorozatuk jogait eladják Amerikában, ahol egy lebutított változatot kell belőle készíteni. A sorozatban Matt LeBlanc saját magát fogja alakítania karakteres angol színészek mellett)))
    Személy szerint az első két rész nagyon bejött, főleg a második a nagyon kínos poénokkal operálva)))


    ---bővebben a comment.blog.hu blogon

    Honlap

    HEHE))