11
  • tomi04
    #11
    Engem a játék még 1-szer se vágott ki az asztalra :D:D
    Az íjászok ellen használj nehéz lovasságot vagy támadd több irányból több íjásszal és alkalmazd a "horda"/szétszórt alakzatot az hasznos az íjászok ellen.
    Vagy esetleg hogyha 2-3 szakasznyi íjásszal támadod őket akkor gyorsan elvéreznek az íjászok is :D
    Tudom mert én is az íjászokra építem a stratégiát (legtöbbször be is jön) de van olyan hogy távol kerülnek a seregtől és legyalulják őket :S
    Ja vagy esetleg csak kergesd őket az is eléggé beszokott jönni :D
  • mindero
    #10
    Nekem sajnos a csatázáson vérzett el, biztos az én hibám, hozzászoktam a TW-os stílushoz. Nem tetszett h pillanatok alatt ledarálják az íjászok az egységeket, meg alapból úgy az egész kezelhetősége nehézkesebb volt.
    Maradok a Third Age modnál :)
  • kicsizoz
    #9
    Na jó, meggyőztetek! Telepítem újra, kíváncsi vagyok most mi lesz, azóta újabb gépem van, lehet amiatt is más lesz...
  • Molnibalage
    #8
    Egy éves idézettel jönni biztos, hogy bölcs dolog? Azóta nem volt patch...?
  • kicsizoz
    #7
    Játékteszt gamekapocs 2010.01.06: "Mindettől függetlenül is melegen ajánlott a Save Game menüpont után nyúlni, ugyanis egyrészt a játék hajlamos mindenféle előjel nélkül kivágni az asztalra..."

    sajna az elsők között megvettem, így a gamestar-os változat már nem érintett, nyilván nem mindenkinek hasal el, de sajnos ez a spórolás jele, hogy nincsen kitesztelve rendesen...
    Lehet a tört verzió jó volt, lesz időm kipróbálom :)
  • Loverman
    #6
    Gamestar-hoz ingyen adták, tiéd lehetett volna 1995 forintért. Amúgy nem lehet hogy nálad van a baj? Ha több százezer embernek crashelne arról csak tudnánk...
  • Blackeagle13
    #5
  • tomi04
    #4
    Nagyon jó program egyszerüen nem tudom letenni a zene iszonyu jó az hogy magyar az csak javít a helyzeten és a program nagyon jól ötvözi az egykori kalandjáték könyveket és a stratégiai játékokat :D
    Teljesen eltér a TW sorozattól bár én azt is nagyon szeretem.
    És az tetszik ebbe a játékba hogy tényleg meg kell választani a stratégiát mert ha nem figyelsz a nyilasokra akkor megszívod :D
    Tömören: iszonyu jó program csak ajánlani tudom.
    Bár Világpolgárral egyetértek hogy most ez nagyon "sötét" lesz :S
  • Molnibalage
    #3
    Az első része demója tetszett. Zenéjét mai napig hallgatom. Csak azért nem vettem meg, mert nem lett volna rá időm. Az TW széria összes részét alázta minden hibája ellenére. (A 3D csatában pár téren nagyon primitív volt a lelkem.)
  • Világpolgár
    #2
    Kategórián belül utoljára talán az 1996-os Lords of the Realm 2-vel szórakoztam ennyire jól mint a KA-al. Trailer alapján a folytatás nekem már túl sötét lesz. :)
  • kicsizoz
    #1
    Az első része volt az eddigi legnagyobb csalódásom, igazán megbántam, hogy megvettem...
    Maga a progi jó lenne, de olyan gyakran omlik össze - és mivel menteni nem lehet csata közben (ami nem rövid) -, hogy gyakorlatilag játszhatatlan... és pénzért árulták... én meg megvettem...