28
  • m minnifield
    #28
    gondoltam, csak mielőtt belelovalljuk magunkat valami hülyeségbe, lazítás :D
  • Stranger666
    #27
    ilyesmire gondoltam mint filmzene :/
  • m minnifield
    #26
    meg fogja kapni, én bízom benne. de a deloreant már eladtam, így nem fogadnék rá milliókkal...
    csudajó zene e: ím
    nem fészes, de hátha megvígasztal :D
  • Stranger666
    #25
    MOst nagyon megsértettél és porig alázva érzem magam:(
    Linkek a csudajó zenékre?
  • kalapos01
    #24
    Próbálkozol, de nem veszed észre, hogy csak égeted magad. Eleve, amire reagáltam, ahhoz semmi köze a kommentjeidnek. Valakinek válaszoltam az Oscarral kapcsolatba és elkezdtél belevakkantgatni, lááááátványosan félreértve a betűk alkotta szavak láncát. :)
  • Stranger666
    #23
    Majd ha Natali megkapja az oscart, visszatérünk rá.
  • m minnifield
    #22
    ja értem már!
    "10 jobb alakítás is lehet nála és mivel tudom, hogy nem lesz "
    sport almanachod nincs véletlenül?
  • m minnifield
    #21
    "Portman eszméletlen nagyot játszik, ha valaki elviszi előle a díjat az bunda lesz."

    szerinted ha kalapos és totoro a golden globe-ról beszél, amit MÁR KIOSZTOTTAK, akkor miért beszélnek feltételes módban? főleg úgy, hogy előtte t. a faszkönyvhöz hasonlítja, ráadásul az oscar vonatkozásában? miért mondja erre k., hogy LEHET,HOGY MEGKAPJA, bár elképzelhető, hogy olyan kapja akinek a filmjét itthon még nem láthatjuk? azt én értem, hogy te a goldenről írtál, de ők utána tök egyértelműen az oscarról...
  • Stranger666
    #20
    Édes istenem, olvas végig még1x, a jelöléseknél mikor írtam AZ GOLDENGLOBE
    "Portman jó, de attól még lehetett 2010-ban tíz jobb alakítás nála. Csak még nem láttuk." erre én:
    "Igen és azok véletlen nem lettek jelölve"
    A jövőbe beszélünk érted? MErt mondja, hogy 10 jobb alakítás is lehet nála és mivel tudom, hogy nem lesz ezért úgy írok vissza, hogy igen és azok nem lettek(lesznek) jelölve..
  • m minnifield
    #19
    komám, pont az oscarról volt szó. :)

    "Facebook film nem volt rossz, de a végén maradt bennem némi hiányérzet a megnézése után. Egyébként meg egy közepesen izgalmas karriersztori, jól kivitelezve. Oscar közelében sincs nálam.A fekete hattyú viszont nagyon-nagyon jó film. Portman eszméletlen nagyot játszik, ha valaki elviszi előle a díjat az bunda lesz."

    "Így látatlanban is megadnám neki, hisz minden eddigi filmjében jól játszott..."

    "Portman jó, de attól még lehetett 2010-ban tíz jobb alakítás nála. Csak még nem láttuk."

    "Igen és azok véletlen nem lettek jelölve"

    "Még nincsenek is kint az Oscar-jelölések."

    "na menj ki kimosni a szivacsot" ja nem, ezt már én mondom :)
  • sanyicks
    #18
    Az nyer amelyikből a több pénz jön (így vagy úgy, akár zsebbe)/ pénzgeneráló érdekekhez kapcsolódik.
    Ilyen a "független" díjazás :D
  • Stranger666
    #17
    Látom okos vagy, a GoldenGloberól volt szó komám. Látod kár beleugatni mások kommentjeibe, mellesleg még várom a zene linkeket...
  • kalapos01
    #16
    Mivel az Oscarról volt szó és azt írtad, hogy "lettek jelölve", ezért azt. Ezért kár más kommentjébe belebeszélni.
  • Stranger666
    #15
    És én mondtam, hogy kintvannak?
  • kalapos01
    #14
    Még nincsenek is kint az Oscar-jelölések.
  • IMYke2.0.0.0
    #13
    A "félmilliárd légy" nehogy megbolyduljon - megkapta a díjat. Félő, hogy az Oscart is megfogja.
    Mindkettőt érdemtelenül.
  • Stranger666
    #12
    Igen és azok véletlen nem lettek jelölve
  • kalapos01
    #11
    Portman jó, de attól még lehetett 2010-ban tíz jobb alakítás nála. Csak még nem láttuk.
  • kalapos01
    #10
    Vagy te vagy hülye. Kétesélyes. Illetve egyesélyes. Főleg, hogy dokumetumnak hiszed.
  • smaszi
    #9
    "Portman eszméletlen nagyot játszik, ha valaki elviszi előle a díjat az bunda lesz."

    Így látatlanban is megadnám neki, hisz minden eddigi filmjében jól játszott...
  • totoro
    #8
    Facebook film nem volt rossz, de a végén maradt bennem némi hiányérzet a megnézése után. Egyébként meg egy közepesen izgalmas karriersztori, jól kivitelezve. Oscar közelében sincs nálam.

    A fekete hattyú viszont nagyon-nagyon jó film. Portman eszméletlen nagyot játszik, ha valaki elviszi előle a díjat az bunda lesz.
  • Stranger666
    #7
    Jó film volt az,de nem ennyire, doku filmhez semmi köze.
    richard45: ez volt a golden globe.
  • funkyman
    #6
    Érdekes. Semmi olyan nem volt a socal networksben ami bármilen díjat is érdemelt volna. Egy sima valós eseméyneket feldolgozó majdnem-dokumentum film. Ennyi. Hülyék ezek a kriti-kuss-ok.
  • richard45
    #5
    Én azért reménykedtem, hogy az Eredet zenéje legalább megkapja a Goldent.
  • Stranger666
    #4
    Melyik??? linkelj, mert én felfigyelek a zenékre de itt semmi újat nem hallottam.
  • kalapos01
    #3
    A zene kurva jó volt. A forgatókönyv is. És a film is jó, persze. De a zene isten.
  • Stranger666
    #2
    Eredet nem is érdemelt innen semmit, de hogy a facebook legjobb film??forgatókönyv és rendező?? És mellesleg zene? wtf? mien zene volt abban? Semmire nem emlékszem. Ez, hogy Clint Mansellnek nem tudnak adni egy GG-t amikor a Requiemben a Forrásban és a Swanban is alkotott...
  • Zoliz
    #1
    Érdekes, hogy az Eredet semmit nem kapott, csak az a F@szbook-os baromság tarolt.