35
Aranyhaj és a nagy gubanc (Tangled)
  • szomferi
    #35
    hallod, kurva szép lett, mi tagadás :D
  • Mr_no_NaMe
    #34
    Michael Bell mit szinkronizál ebben a filmben? Csak additional voices van odaírva.
  • byzhouse
    #33
    anyám erre aludt el szóval jó mese
  • Micsu
    #32
    ehhe

    amúgy érdekes mert engem a csajom baszogatott hogy nézzük meg, alig birtam rávenni magam az imax miatt engedtem :D

    énekek tényleg gagyik, a többi meg megüti a jobb animációs filmek szintjét, kb ennyi, azt hittem nehezebb lesz végigszenvedni
  • Bueno nacho
    #31
    Magyar soundtrack megjelenéséről van valakinek infója? Eddig ezt találtam, de ahogy elnézem ez a sima angol. Néhány országban már kiadták a saját nyelvű filmzenéjüket, magyarról viszont még nem hallottam. Talán majd DVD-n rajt lesz, ha máshol nem is.

    Ahogy néztem, még jó pár moziban vetítik...
  • Looooser
    #30
    arr annó volt a Beowulf.... pfff volt egy pár jelenet pl vagy 10000 nyílvesszőt kilőnek az ember felé, vagy egy brutális csata bárd repül az arcod felé :D de amire mindenkinek a feje mozdult amikor beowulf levetkőzik és mindenki a kép mögé akar nézni
    :D
  • Bueno nacho
    #29
    Első film ,amit 3D-ben láttam :D Sokan mondták, hogy ez az egész 3D nem nagy szám, de engem eléggé lenyűgözött - na igen, azért azt el kell mondanom, nem nehéz lenyűgözni :D

    Emlékszem a jelenetre a kocsmában, mikor a tangóharmonikás srácnak lecsapták a kalapját... na ja, majdnem elhajoltam a felém repülő cafatka elől :D

    Egy vérbeli akcióra viszont kíváncsi lennék, ebből a 'majdnem félrehajolós' esetből kiindulva :D
  • arty
    #28
    mondj egy eredeti sztorival megáldott M-E-S-É-T !

    3D-ben láttuk, lányom (4.5 éves) első mozilátogatása: imádta - ahogyan én is remekül szórakoztam - a disney mesékben megszokott ének itt is zavart, de minden más kárpótolt.

    nagyon ajánlom!
  • TreDoR
    #27
    Valami vágott verzió lehet XD
  • Bueno nacho
    #26
    Nem vagyok egy nagy musicales, de ezek a dalok kifejezetten tetszettek. Szvsz mint minden filmben, itt is jelentősen segítenek átérezni azt, amit a készítők éreztetni akarnak, hangulati és érzelmi szempontból nagy löketet adnak az egésznek. De hát nem vagyunk egyformák :-)
  • dartonita
    #25
    Unalmas klisehalmaz.A pacikutya jo fej,a tobbi resz eleg felejtheto.A notak kimondottan idegesitoek,nem tudom miert kell eroltetni.
  • Jim Morrison
    #24
    annyit akarsz letölteni? azon az adatforgalmon 10szer is elmehetnél moziba :D
  • Looooser
    #23
    ez egy nagyon beteg mese :D
  • szomferi
    #22
    jaaaaaj, itt ahol lakom, egy kisvárosban, gyalogoltam a buszvégre és a műv. ház hangosbemondóján mondták az ahavi moziműsort, és erre ezt mondták: Aranyhaj és a nagy gubanc, színes szinkronizált amerikai akció-thriller

    MONDOM MIAZANYÁD? :D:D:D:D:D
  • Grr1234
    #21
    Gondolom ennek is hepi end a vége.
  • LeWyTy
    #20
    Rasztátot
  • Vlala #19
    21 méter haj? Punkfrizurát belőle!
  • Matte
    #18
    Emerre egy részletesebb KRITIKA
  • Micsu
    #17
    link :D
  • Piszkos  Fred
    #16
    van
  • COOLancs
    #15
    Van belőle Hentai?
  • Bueno nacho
    #14
    De, az. Hogy az angol cím nem ez lett, egy szimpla marketingfogás. A tavalyi A hercegnő és a béka sikertelenségéből kiindulva olyan címet akartak adni a filmnek, ami miatt a tinik nem érzik "cikinek", hogy pl. egy "hercegnős" filmre ülnek be -> szélesebb közönség -> nagyobb profit. A magyarok erre nem gondoltak, na meg az amerikai és a magyar fiatalok hozzáállása közötti különbségekről inkább nem nyitnék vitát.
  • pxxl
    #13
    jah akkor ok :D így már értem
  • ldavid
    #12
    de
  • byzhouse
    #11
    Kiszel Tünde adta a magyar hangot neki-e he!
  • Beast Machine
    #10
    Aranyhajnak eredetileg nem Rapunzel a neve?
  • pxxl
    #9
    beindultál Aranyhajra?
  • byzhouse
    #8
    múltkor jó volt háttérzajnak :D
  • pxxl
    #7
    majd megnézem ha lesz 1080p-s változat a "kölcsönzőben"
  • spy803
    #6
    SPOILER

    Aranyhaj a végén néz ki a legjobban. :D
  • ldavid
    #5
    ez még a jobbikfajta
  • Micsu
    #4
    lájkolnám aranyhajat
  • Neoncsoves
    #3
    Egyébként hallottam róla hogy jó. lehet majd egyszer megnézem :D
  • Neoncsoves
    #2
    Ezektől az animációs filmektől néha hányingerem van. Olyan gyökér feje van az embereknek hogy az hihetetlen
  • Bueno nacho
    #1
    Sziasztok!

    Pár hete néztem meg ezt a nagyszerű filmet, és bevallom, nagyon tetszett. Egy újabb remekmű a Disney-től! Jópofa, hangulatos és még mondanivalója is van. Nem is értem, miért nem nyílt még neki topic

    "A királyság legkeresettebb és egyben legsármosabb körözött banditája, Flynn Rider egy titokzatos toronyban próbál menedéket találni üldözői elől, ahol fogságba ejti 21 méteres mágikus aranyhajával a torony lakója, a gyönyörű és bátor Aranyhaj. Flynn felettébb kíváncsi fogvatartója eddig csak a megfelelő alkalomra várt, hogy az éveken át tartó rabságból szabadulhasson, és ez az alkalom, úgy tűnik, eljött. Alkut köt hát a jóképű tolvajjal, így kezdetét veszi egy kalandokkal teli utazás, melyen a furcsa párost elkíséri egy minden bajtól óva intő, túlságosan aggodalmaskodó kaméleon, egy szuperzsaru ló, és a mogorva-goromba kocsmagengszeterek bandája."
    Forrás: port.hu

    Belinkelem a szinkronos előzetest, bár nem sok köze van a filmhez:


    Várom véleményeteket a filmmel kapcsolatban!