193
Középkori hack\'n\'slash.
  • samsung123
    #41
    ááá, THXXXX
  • grebber
    #42
    1/4-énél vagyok.Eddig tetszik,igaz nem az a kimagasló alkotás ,de egyszeri végigjátszásra mindenképpen kellemes.
  • wedge31
    #43
    Jobb vagy rosszabb mint a First Templar volt?
  • grebber
    #44
    Szerintem jobb.Főleg a kardozós megoldásban!
  • Prince23
    #45
    Jobb attól, de nekem az is tetszett anno. sztem az ien témájú gammákat. de ez eddig eléggé meglepő, tud újat mutatni. pl az ostrom kiba jól kezdődött.
  • Hunor1
    #46
    hi most láttam ezt a gammát a jutóbon.Tetszik a kardozás..de ez nem csak amolyan hentelős mindenkit lekardozós rohangálás? Jók a küldetések? Nekem a Witcher2 küldetései nagyon bejöttek, annál szegényesebb a lánc??
    Köszi.
  • Prince23
    #47
    Hát nem is tudom. végülis csak 4-féle harcmodor van benne, van a kábítás, suhintás, heavy suhintás, meg a védekezés. Illetve van cursed része, ha ezt aktiválod, akkor amolyan pokoplbeli szörnyekkel harcolsz, közben te is démoni fajzattá alakulsz át, ám az emberi alkatod mégis meglátszik.

    De a Witcher 2 akkor is más kategória. Engem eddig meggyőzött. Akció-RPG, hack and slash van itt minden. kivéve szerepjátékos elemek....

    8/10 eddig nekem
  • Hunor1
    #48
    köszi a választ. Csak az zavart a videókban hogy csupán hentelős vidik vannak. semmi történet, vagy misszió. Ebből azt vontam le hogy az egész játék csak kardozásból áll? Juss el A pontból B-be és közben ölj le 20-30 ellenfelet ??
    Köszi.
  • grebber
    #49
    "Nekem a Witcher2 küldetései nagyon bejöttek, annál szegényesebb a lánc??"

    Itt van a történet amin végighenteled magad és ennyi. Nincs semmiféle küldetések ugyanis csak főszál van csak és semmi más!
  • Hunor1
    #50
    Köszi a választ. Akkor nagyjából mégis : Juss el A pontból B-be és közben ölj le 20-30 ellenfelet ? Mondjuk ettől még lehet jó is a game. A környezet és korszak minden esetre nekem tetszik.
  • mike01010101
    #51
    Nem tudnék olyan aspektust mondani ahol a first templar jobb lenne ennél.
    Ez se világverő de annál jobb.
  • grebber
    #52
    Jaja és elég kötött szóval eltévedni sem lehet,mondjuk nem is nagyok a pályák4
  • mike01010101
    #53
    Itt a történet az átvezető animációkon keresztül zajlik (amik egyébként első osztáyu karakter animációkkal vannak megrendezve) és ha megkapod az irányítás az mindig csak hentelés. Kicsit több szabadsággal ez egy ütős játék lehetne.
  • Hunor1
    #54
    köszi a válaszokat! Még meggondolom....
  • Prince23
    #55
    Még annyi hogy ládákat kell feltörj, gyűjtegés szempontból ez jó pont a gamenek. de ez nem mutat újat.
  • Hunor1
    #56
    köszi. van demója?
  • vzajcev
    #57
    van
  • Hunor1
    #58
    thx.
  • Hunor1
    #59
    hmmm, sajnos nem találtam Demó linket....
  • Prince23
    #60
    sztem ő másra gondolt :D
  • Hunor1
    #61
    ok, bár azt hiszem egyértelmű volt a kérdésem. ő meg tömören azt válaszolta hogy "van"---pedig nincs. :(
  • Hunor1
    #62
    Olvastam valami ostrom modról. ebben részt vett már valaki? Milyen?(videót nem találtam)
  • ratgab
    #63
    Szerintem erre gondoltak ostrom címén:Kb. a közepétől nézd!
  • Reg5
    #64
    Amennyire vártam, annyira csalódtam. Ez a nagy epikus háttérzene inkább idegesítő, játékmenet meg alig létezik. 10 perc videó 10 perc játék. Azért ne már...
  • Prince23
    #65
    Csináltam videót az első, teljes küldetésről. Prologuet nem tartalmazza!

  • Prince23
    #66
    Cursed Mode (alapértelmezett "C")

  • Tatyla
    #67
    na az hogy nem lehet elnyomni az átvezetőket elég is volt az uninstallhoz :D
  • lwb
    #68
    El lehet nyomni.
  • Attelee
    #69
    valahogy a virágbolti verziót nem lehet rávenni h lanon,vagy online lehessen coop játszani?Azt tudom h osztott képernyő van,de az sajnos nem játszik.
  • Dns5000
    #70
    mi a faszt kell csinalni amikor feljonnek a nyilak az elejen?
    arra kene menni ? vagy csak 1x arra nyomni?
    kibaszott idiotak valami tutorialt tehetnenek bele
  • grebber
    #71
    Csak ismételni tudom magamat:

    "Megvárod amíg a nyíl körül beszűkül a kör és világos lesz akkor nyomd meg és jó lesz!"
  • Shep
    #72
    Tegnap éjjel kipróbáltam a játékot. Hát az irányítás egy vicc legalábbis billel. Az mekkora vicc már ,hogy mikor jön a gombnyomkodós rész akkor egérről nyúlkáljak vissza a kurzor gombokhoz. A kamerakezelés valami borzalom és emiatt az egész játék olyan középszerű valamivé degradálódik, pedig amúgy egész tűrhető lenne. Ja és a fejlesztési oldal is micsoda, sokat nézték a winfos könyvátrszerkezetét és csak ennyi jutott eszükbe, valami kevésbé egyszerűt is kitalálhattak volna talán akkor még ennyire se lehetne eligazodni rajta.
  • grebber
    #73
    Nem tudom milyen kezes vagy de alapból a WASD-n + egeren van az irányítás.Tehát egyik kézzel bill másikkal egeret bűvölöd.
    Ha bejön a nyilas cucc nem értem minek hagyod ott az egeret mivel a nyilakat is a WASD-vel nyomod szóval tényleg nem értem!
  • Shep
    #74
    Hát nekem a kurzorral megy de ok akkor ez lehet csak valami egyedi hiba a többi viszont nem hiszem. ilyen szar kamera kezelesét utoljára valamikor 5 éve láttam valamelyik Gűrűk Urás játékban.
  • Hunor1
    #75
    Én is kipróbáltam...hát több lenne benne, de az irányítás valahogy nem az igazi. Nálam is az a gond hogy WASD-al megyek, egérrel csapkodok+a
    kamera mozgás is ezen van.Viszont ha jönnek a körök arra nincs szabad kéz.Ráadásul olyan gyorsan kell váltani a cursor beütésre hogy szinte lehetetlen a kellő időben JÓ IRÁNYT IS eltalálni hogy már le is tettem erről--- :(((
    Amúgy a kombók is tök esetlegesen jönnek össze, csak nyomogatod a bal egér+jobb egér gombot aztán majd lesz valami.... tökre nem úgy érzem hogy én irányítom a harcot.

    kérdésem: a billentyűzet helyett miért nem lehet a controllerrel irányítani??? ( hiába van az opcióban hogy nem a billel akarok menni, akkor sem reagál a controllerre)
    A másik: valaki azt írta hogy ki lehet kapcsolni az átvezető videókat. azt hol lehet????
  • Reg5
    #76
    Átvezetőkre: Bal klikk aztán space.
  • Hunor1
    #77
    huhh, köszi!
  • Shep
    #78
    Hát megnéztem megéegyszer, gombnyomkodós résznél csak a kurzor gombokra reagál vagyis plusz 1 kéz nem ártana. Kontroller nekem sem megy de majd megnézem az xboxkontroller emuval is, hátha.
  • dartonita
    #79
    Oriasi varakozasom volt a jatek fele,legalabbis ahogy meglattam a trailert es az ingame videokat.Azt hittem valami jofele rpg+hacknslash keverek.De ilyen elbaszott iranyitassal,kameramozgassal neki sem erdemes allni.Lehet hogy kontroller-el teljesen mas az erzes,vagy co-opban,de a bill+eger kombo szinte teljesen hasznalhatatlan.A szintlepeskor ill.menuben is csak billentyuvel lehet navigalni,az eloszthato fegyverpontok mibenlete sincs elmagyarazva normalisan,tutorial nincs,vagy fel orat balfaszkodtam a templomba futasnal mire rajottem hogy nem a WASD-re reagal hanem az iranybillentyukre.
    Sajnalatos,de nalam ez boven sok ahhoz hogy jo jatek legyen,meg akkor is ha pofas a grafika es tetszene a korszak/fegyverek/pancelok is.Nagy kar,ebben sokkal tobb volt.Mindenesetre jo szorakozast azoknak akiknek bejon.Ja az meg eleg vicces mikor az atvezeto videoban egy szal kardmarkolattal hadonaszik es fenyegetozik a fohos mert epp elotte tort el a penge:D
  • Prince23
    #80
    Hát igen az irányítás jól hazavágja a gamet, túlságosan is konzolos lett PC-n.