21
  • Tower Guard
    #21
    Hát én is hatalmasat csalódtam.
    Igen, kb az elején sejteni lehet, hogy mi lesz...
    Ilyenkor azért örülök magamnak, hogy erre a filmre nem ültem be moziba, azt is csak a nevek miatt tettem volna meg, de szerencsére nem áldoztam pénzt egy csalódásra, csak az áramot, amíg letöltöttem, megnéztem :)
  • Wlanseraf
    #20
    Ahogy írták is, azért uncsi a cucc, mert kb a 3 percben tudod hogy miről van szó...
  • viasz
    #19
    Sajnos én is láttam a filmet...
    Ritkán fordul elő velem, hogy ne találjak valami jót egy filmben. Most sikerült.
    A végén a csavaron én is csak nevetni tudtam...
  • winnie
    #18
    Gondolta a kollega, hogy elég 2 címet leírnia, hogy cáfoljon, mert te azt írtad, hogy kvázi csak ff-t játszik. Mennyivel lettél volna elégedett? 3-mal? 7-tel? Mindkettő teljesíthető, mert a legtöbb filmjében Jolie nem ilyen típusú szerepet játszik.
  • winnie
    #17
    Ja. Tipikus kommentelői magatartás. Csak mert ő femme fatale-os angelina jolie-filmeket néz meg, azt a következtetést vonja le, hogy csak csak femme fatale-os angeline jolie-filmek vannak. ejha.
  • astrobal
    #16
    két film? ennyi? mert két filmben nem ugyanazt az ezerszer ismételt klisét játszotta? ettől még nem lesz jobb színésznő. agyonhypeolt.
  • Chocho
    #15
    +1
  • Hesztia
    #14
    Akkor javaslom a Hatalmas szív és az Elcserélt életek c. filmjeit...kissé távol állnak azok a szerepek a femme fatale-tól.
  • astrobal
    #13
    közben már rájöttem, illetve valahol olvastam, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a gengszertől 2 milliárdot lopott, de volt valami 700 millió fontos adótartozása és amiatt hagyta ott a csekket, hogy ne basztassák emiatt


    csak ez nekem valahogy nem jött le a film nézése közben...
  • Laza
    #12
    Tényleg ramaty lett a film ... de ha a kérdésedre a választ nem vágtad le a filmből, akkor nem tudom mit néztél :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valami 700 millió fontról volt szó, és mivel gengsztertől van, ezért az az ország teheti rá a kezét, amelyik elfogja és megszerzi. Magyarul be akarták zsebelni a manit ... ezért is volt többször is szó arról, milyen sokba került már az eddigi, több éves nyomozás (kb 3 millióba), és jó lenne, ha már megtérülne.


  • DaniH
    #11
    Nagyon jót mondtál zsótika, itt egy csoki, csüccs.
  • astrobal
    #10
    az rt ráadásul szerintem sokkal objektívabb mint az imdb. vagy szigorúbb. a gond csak az, hogy ott nincsenek a sorozatok értékelve.
  • bladesoft
    #9
    Előre félek a Millennium triólogia esetleges amcsi feldolgozásától....
  • z99999
    #8
    van rengeteg más kritikusi oldal kezdve a rottentomatoessal, rinya helyett menjél azokra.
  • astrobal
    #7
    rossz, rossz rossz. nehogy megnézze moziban bárki is, csak pénzkidobás. katasztrofálisan lapos film, el lehet simán aludni rajta. azt, hogy ezt a Dzsolit meg a tököm futtatja, nem tudom. még 15 évvel ezelőtt talán volt egy két jó filmje, de azóta képtelen túllépni ezen a femme fatale szerepen és egyszerűen már unalmas. Deppnek a szerepét meg egy éticsiga is el tudta volna játszani, a végén a "csavar" meg egyenesen röhejes. Velencei útifilmnek meg nem kell a listás sztárokat szerződtetni. Tulképpen nem is értem miről szól. Akció nincs benne, színészi játék nincs benne, szex nincs benne... A szereplők ideoda mennek és aztán egyszer csak végefőcím, ennyi.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt pedig végképp nem értem, hogy a Depp által ellopott lóvéra, amit egy gengszertől lopott, ugyanmá' mi szüksége van a rendőrségnek?

  • DaniH
    #6
    Mert azért egy-két dolgot (illetve: azok ellentettjét) le lehet szűrni :)
  • lcee
    #5
    Én megnéztem sajna...
    Tényleg nagyon alulmúlni nem lehetne...
    Lehet hogy a Amerikai pite 62 is jobb nála... :D

    Az ember Angelina Jolie-tól de főleg a Johnny Depptől sokkal jobbat vár...
    1 pont nálam...
    Még tv filmnek sem nagyon megy el...
  • narumon
    #4
    Mondjuk szerintem az eredeti egy nagyon gyenge film volt, így én ezt meg sem néztem, bár ha ennyire más akkor lehet hogy érdemes belenézni, bár félek hogy csak időpocsékolás lenne.
  • skodatuning
    #3
    Akkor miért olvastad el a kritikáját? :)
  • DaniH
    #2
    Na, azért mi megnézzük magunknak is.
    Hál' Istennek Szekeres Viktória szavára nem nagyon adunk.
  • csimmasz
    #1
    Kár, pedig Johnny Deep nagy kedvencem.