51
Minden idők legdurvábbja? Vagy zseniális művészfilm?
  • KaBuTo666
    #51
    első fele unalmas, vége fele már kezdett felpörögni így egész jó volt.
    de
    legalább
    van
    valami
    sztorija
    is.
  • kifli
    #50
    FELIRAT
  • Fec papa
    #49
    #47
  • KaBuTo666
    #48
    #44
  • Fec papa
    #47
    nézd már meg ezt a filmet, és utána írj légyszives.
  • KaBuTo666
    #46
    akkor nézd meg a the brokent 2008-t, és majd szólj ha értetted!
  • Fec papa
    #45
    Hát hogy is mondjam, először nem értettem mi ez a hűdenagy szörnyülködés,de amikor kb 30 perc volt hátra a filmből, kezdtem felfogni hogy miért írták páran azt amit, egyszerűen nem értem hogy egyáltalán mi értelme a filmnek, semmi tartalom nincs benne, vagy hogy miért is csinálták meg?! Csak azt a kisgyereket sajnálom aki szerepelt benne, remélem nem fog sokmindenre emlékezni és még annál is kevesebbet fog fel belőle. Ilyet szerepet egyáltalán hogy képesek elvállalni egyesek?! Hagyjuk is, senkinek nem ajánlom, inkább élek a magam kis világába, minthogy tudomásul vegyem hogy tényleg milyen beteg emberek léteznek.
  • KaBuTo666
    #44
    Tudom, már rég letöltöttem. Filmet csak holnap nézem meg.
  • Fec papa
    #43
    linket
  • kifli
    #42
    van felirat hozzá
  • fifi
    #41
    úúúgyvan...
  • Golyo69
    #40
    hát te értelmi fogyatékos vagy :D
  • Golyo69
    #38
    én egy pár percet néztem belőle kb 10 :S ....éppen elég volt :D
    nem sok betegebb film van a világon :S
    aki ilyet ki talál annak tuti nem tiszta az agya....és aki ezt meg csinálja...szánalom :S
  • andersh
    #37
    na engem érdekel, hogyan tudnám megnézni?
  • fifi
    #36
    akit érdekel, majd megkeresi magának...
  • andersh
    #35
    töltsd fel valahova, had lássuk!
    úgyse mered!
  • fifi
    #34
    mondom ezt úgy, hogy komoly gyűjteményem van nem hétköznapi filmekből, és hirtelen egy trógerebbet tudok csak mondani, az a They don't cut the grass anymore, de azon legalább röhögni lehet, mert a készítők sem vették komolyan...
  • fifi
    #33
    valamelyik vasárnap hajnalban 10 unicum meg 14sör után lefilmezem amit fosok, ebben az olvasatban az is eredeti lesz...

    a színvonal amúgy is adott már...
  • andersh
    #32
    Lehet h szar, lehet h hatásvadász, lehet h beteg, lehet sok minden.
    De legalább eredeti és érdemes volt végignézni mert nem az a tömeg szutyok amiből havi 20-at lehet látni.
  • kastil
    #31
    Beteg film, kurva beteg.
  • fifi
    #30
    trailer alapján miért ne mondhatná azt, hogy saját megítélése szerint értelmetlen végignézni, mert egy bugyuta, hatásvadász katyvasz az egész?
  • byzhouse
    #29
    trailer és leírások alapján már meg tudom ítélni :D
  • desigo
    #28
    Akkor ne mondjál véleményt ha egyiket se láttad...
  • byzhouse
    #27
    nem láttam azt se csak a trailert... elég is volt
  • desigo
    #26
    Az emberi százlábú komolytalanabb sokkal.Abban a főszereplő ahogy artikulál és mozog az néhol megmosolyogtató.
    A Szerb film első 20 perce teljesen átlagos semmi durvaság nincs benne de később eléggé elborul.
    A háború alatt biztos,hogy történtek hasonló kegyetlenkedések a valóságban is :/
    Aki nem találta durvának a Szerb filmet annak szerintem érdemes lenne elgondolkoznia azon,hogy egy ilyet akár külső szemlélőként nézve,hogyan viselne.
  • milk4
    #25
    Hát,semmi különöset nem találtam ebben a filmben.Durvább dolgokat találsz a neten(pl.:documentingreality fórumában).
  • byzhouse
    #24
    emberi százlábú vagy Szerb film a betegebb?...kíváncsi vagyok azokra az emberekre akik ezt kitalálták és megcsinálták.
  • 0Fritz0
    #23
  • Aspyrin
    #22
    Azt, hogy egy rakás fos az egész film.
  • Dynamic
    #21
    Szánalmas fosadék mind. Most már verseny lesz, hogy ki tud gyomorforgatásban messzebb menni? Kb. mint amikor óvodában játszottuk, hogy ki tud nagyobb gusztustalanságot mondani(egy vödör takony a szarral keverve... hihihi ), tiszta dedó. Aki megnézi, az meg maradjon csendben és ne háborogjon, mert eddig sem vasárnapi szerelmes filmként reklámozták, szal csak magával baszik ki, ha mégis bevállalja.
  • Lacee86
    #20
    Akkor ez még betegebb film lehet, mint a Motel. Pedig aztán abban sem láttam semmi mondanivalót, csak értermetlen vérengzést.
  • andersh
    #19
    mekkora egy moralfag vagy
    ne nézzed ha nem érdekel
  • Unreal1942
    #18
    Ez az a film ami már túl megy minden határon. A készítőit nagyon komolyan be kéne zárni valahová. Vagy még inkább megsemmisíteni.
  • bakvarnyu
    #17
    méghogy zseniális művészfilm
  • Gabe18
    #16
    Szerintem felesleges ennek a filmnek valami különösebb mondanivalót keresni. Valóban a világ egy betegesebb szegmensét mutatja be, ahol akinek pénze van mindent megtehet hogy az őrült gondolatait megvalósítsa.
    Viszont mint film annyiból jobb mint a #7 hozzászólásban mutatott, amit ugyan nem láttam, de a leírtak alapján ott egy se eleje-se vége eseménysort kapunk, addig itt egy egész korrekt történetet vittek filmre, nyakon öntve a mindenféle nyugati cenzúrát nélkülöző brutalitással.
  • Ragnar360
    #15
    egy-két komment egy oldalrol (névtelenül [nickname])

    "Hát megnéztem a trailerét meg a képeket amiket találni hozzá a neten, ez túl gyomorforgató ahhoz, hogy megnézzem. Egyébként ilyen elmebeteg szerb gazemberek voltak azok is akik a szerbiai háborúkban a 90-es években gyerekeket, terhes nőket erőszakoltak meg és gyilkoltak le. Balkán...."

    "az is mutatja jól, hogy milyen beteg világban élünk, hogy ilyen beteg lelkü és agyú emberek fejéből kipattanó filmet, beteg agyú producerek szponzorálnak, és mindezt beteg nézők meg akarják nézni, pláne a babás jelenetet..."

    "Aki meg komolyra veszi ezt a filmet dögöljön meg ez a tipikus olyan film amit meg kell nézni szörnyülködni utána 2 percig és elfelejteni a búsba! (véleményem: anyád!)
    amúgy vágjátok hogy a főszereplő a macskajajból a cigó?" (lol :DDD)

  • Ragnar360
    #14
    katt!
    ebbe ovlasgtattam bele tegnap.
  • Ragnar360
    #13
    de tenyleg miert csinálja a tagv mi, kikényszeritei v mi ez az egész...nem fogom megnézni, csak láttam kommenteknél tegnap hogy irjak milyen durva, azért merültem bele kicsit, ha annak lehet nevezni

    csonkítasok nincsennek benne ? vagy a pussyval történö durvasok ? lol -.-

    :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS fujjj :)
  • Ragnar360
    #12
    beteg vagy :D (de megépeli, mert irták ahol olvastam vmi angol oldal, ahonnan tan meglehetett rendelni, nem amazon volt azt tom - na mind1, irtak hogy a cenzurazottba csak azt lehet hallani hogy sír a ....
  • andersh
    #11
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tolja fel, csak levágja a fejét, bár a te verziód kétség kívül jobb lett volna :D