21
  • bippo
    #21
    "Régen jó volt, mert nem utat tört ... "
    Akarod mondani pont hogy utat tört. Akkoriban a legcsúcsabb scifi volt, forradalmi megoldásokkal.

    "de maga a világ nem bejövős."
    Pedig pont maga a világ a legjobb a SW-ban. A filmek ebből csak egy kis szelet.
  • Laza
    #20
    Újabb bőr ... és még rajongó sem vagyok ... sőt, nem is igazán tetszik :)
    Régen jó volt, mert nem utat tört ... de maga a világ nem bejövős.
  • bippo
    #19
    Jó, ilyen szempontból lehet lehúzásnak tekinteni. (amit HD-t eddig láthattál, az TV-s rip (nekem is megvan :) ), hivatalosan nem jelent még meg HD-ben).
    Az mondjuk valóban egy jó ötlet, hogy a törzsvásárlókat jobban megbecsülnék, nekik járhatna valami kedvezmény.

    Olyan szempontból viszont mégsem lehúzás, hogy az utolsó DVD kiadás is már jópár éves. Most még egy újabb generáció is beszerezheti magának, és a minőségi ugrás meg elég nagy.

    Nézd meg, hogy az Avatarral milyen lehúzást műveltek, és akkor ezt nem is fogod annak tartani :)
  • Vanek úr
    #18
    Szerintem az lett volna a nem lehúzás, ha adtak volna kedvezményt a korábban már ilyen-olyan gyűjtői kiadványt vásárlóknak. Az viszont hogy nagy pénzekért kiadnak egy kazettás verziót, majd CD/DVD-s-et, most BR-t (sőt, láttam már legalább egy éve a HD-s verziót is), majd később 3D-t (és még később meg ki tudja mit - HDHD-t? (vagy mi az új HD szabvány neve)), és mindannyiszor 'jópénzért'; az már nekem is felháborító (pedig nekem még az Ep. 1-3 is tetszett).
  • bippo
    #17
    Ha azt nézem, hogy eddig csak DVD volt a max, ami kijött (akkor még messze volt a HD korszak), és ez az első hivatalos HD kiadás, szerintem annyira nem lehúzás.
    Főleg, hogy már most lehet tudni, hogy lesz 3D változat is, így aki akar várni arra, megteheti.
  • Ender Wiggin #16
    Aki életében először van majd SW eredeti lemez, annak ez is kincs lesz a polcán. De azzal szemben, aki korábban már tetemes summát invesztált valamelyik változat gyűjtői változatába, arcátlan lehúzás...
  • bippo
    #15
    És abból melyik, mert volt több is. Remélem azért lesz olyan, hogy eredeti változat, aztán bővített jelenetekkel, majd totál full verzió, és menüből választhatsz, melyiket akarod.
  • Axlkenobi
    #14
    Jót mulattam ismét a kommenteken. :-DDD

    Remélem, hogy Lucas még jó sokszor megerőszakolja a "gyerekkorotokat", meg az "álmaitokat" és még sokat, nagyon sokat fogtok sírni a sarokban. :-DDD

    Én személy szerint már alig várom a Saga megjelenését, ezért még lejátszót is érdemes lesz venni.
  • Everest07
    #13
    Ja, te ilyet is szoktál, hogy átírod a hozzászólásokat?
  • Everest07
    #12
    Na, ez a lenti seggembekúros kép már biztos tetszik a Szekeres Viktóriának!
  • miszterjoe
    #11
    ... persze ennek kiadják majd a 3D változatát is, újra felújítva, még szebben.
    Miért érzem ezt az egészet csak egy újabb lehúzásnak? :)
  • Running
    #10
    Az SW 1-3 botrányosan rossz lett. Még emlékszem mennyire vártuk az első részt, aztán meg az arcokra, amikor felálltunk a moziban és egymásra néztünk a haverokkal, hogy ez mi a fasz volt:))). Mondjuk 12 éven aluliaknak készült mind a három, csak elfelejtették közölni. Remélem Lucas-t már örökre eltiltották a további alkotómunkától.
  • BaliBoy
    #9
    Csak ennyit tudok hozzáfűzni. :))
  • semmikozod
    #8
    Hol látsz te olyasmit, amiben az EP1-et dicsérem? :p
    Az EP1 is vacak és unalmas, de a három új rész közül talán az a legkalandosabb. Engem a képminősége érdekel.
  • NEXUS6
    #7
    És ahogy hallom készül a 3D verzió is, azt majd jövőre vetetik meg veled!
  • Dopti
    #6
    Mert az EP1 az aztán nem unalmas (és ide képzeld el amit csak rosszat lehet mondani egy filmről) vacak?
  • semmikozod
    #5
    Ugye ezt nem komolyan mondtad? :D

    Plinkett kritikákat is feltehetnék a lemezekre.
    Meg jó lenne már ha végre kiadnának egy normális változatot az eredeti (értsd nem felújított/kiegészített/megváltoztatott) trilógiából. Amit kiadtak DVD-n annak a minősége nagyon szar volt.
    Az EP1-re viszont kíváncsi vagyok, mivel az eredetileg nem HD kamerás cucc volt, úgyhogy az eddigi HDTV-stől biztosan jobb lesz a képminősége. Az extrák is marha jól hangzanak, de az EP2-3 marhára nem érdekel, unalmas vacak mindkettő. :(
  • Yutani
    #4
    Nyilván, mert nem újraforgatták, hanem felújították az eredeti trilógiát.
  • gemihu
    #3
    Az egy dolog,hogy az eredeti filmet most jobb minőségben tudták digitálissá alakítani,de attól a benne alkalmazott látvány nem lesz lényegesen újabb.Ez annak jó,aki a régi részeket is élvezi annyira,hogy még 1000x megnézné hd-ben is.
  • Quantumleap
    #2
    Szerintem sajna csak a felújított, mert Lucas azt akarja ráerőltetni a rajongókra.
  • bippo
    #1
    Azt lehet tudni, hogy az eredeti trilógiából melyik változat lesz a lemezen? Vagy többféle változatban is megtekinthető lesz (mint pl. az Avatar) ?