18
A pc-s lézerkard ( :
  • sznus
    #18
    Végre van minisite-ja.
  • TVelvet
    #17
    Elvileg Juni-ban lesz razer hydra néven. 140 euro körül.
  • sznus
    #16
    Ejjj de nagy a csend! :( Valakinek valami új infó a kütyüről?
  • Sephi
    #15
    Kenyelmes. Nagyon.
  • TVelvet
    #14
    hát, arra hogy helyetessítsem a joy-t kormányt, stb. távolról. + a valve is benne van a buliban, must have.
  • Dzsini
    #13
    azért a wireless adó nem ugyanaz, mint egy (valamennyire erős) mágneses tér, aminek a változását figyelik... a mágneses teret szép nagy elektromágnesekkel szokták kelteni, főleg, ha milliméteres pontosságot érnek el vele.
    Mondjuk ha már gyártás alatt van, akkor biztos megkapták az engedélyeket, de nekem akkor is furcsa (ilyen elektromágneses tér zavarást pl. Theremin hangszernél láttam, ott pl. külön szólnak, hogy órában, gyűrűvel a kézen ne nagyon...)

    TVelvet: normál controllerként lehet, de úgy meg nincs benne semmi nagy dolog, egy furán kinéző kétkezes wireless gamepad, hurrá (esetleg egérként is működik). A második videóban is látható teljes 3d pozicionálást kell(ene) kihasználni valamivel, ahhoz kell a célzott támogatás - ez kérdéses szerintem.
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Árfüggő, meg hogy mennyire lehet használni általában a programokhoz.
  • TVelvet
    #11
    Nem tudom, nekem must have cucc lesz. Leváltom az egeret. ( :
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Mondjuk én rühellem a wireless dolgokat, de már a konzoloknál hozzászoktam sajna.
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Hüleség. Rengeteg olan eszköz van ami ugyanezt teszi és semmi bajunk sincs. HA a wireless füles, WLAN, meg a mobilod nem izgat, ez sem fog... Kúva alacsony teljesítméányű adó is elég ide, hiszen csak 12 lábon belül műxik alapból.
  • TVelvet
    #8
    épp ez a lényeg, nem kell támogatás.
    mindennel kompatibilis visszafelé.
  • Dzsini
    #7
    Az, hogy egy programhoz megcsinálják a támogatást, az nem jelenti azt, hogy azt kiterjesztik - ezért írtam példának az iFeel egereket, ott is a QII és a SoF kezelte, de semmi több annak az engine-nek a dolgaiból. Az UT2003 igen, az arra az engine-re épített dolgok nem (még az Unreal 2 sem) - demónak megcsinálják, aztán nem nyűglődnek vele, mert foglalkozni kellene vele. És nem lesz annyi ilyen controller eladva, mint pl. X360 gamepad, aminek szintén elég gyengécske a támogatása, pedig annyi van belőle...
  • Zomil
    #6
    portal 2-vel láttam bemutatot, vagyis akkor a valve játékok támogatni fogják ami alapbol nem kevés játék, szoval elképzelhetö, ha sikeres lesz akkor még több játék támogatni fogja :)
  • Dzsini
    #5
    ...vagyis minden mágneses eszköz (= elektromos eszköz) bele tud zavarni + felveti a kérdést, hogy egészségügyi eszközök, mint pl. pacemaker hogy viselkednek a közelében.

    Ha mindezekre megnyugtató megoldásuk van, akkor már csak az hiányzik, hogy legyen olyan program, ami kezeli is a saját demóikon kívül. Félek kb. annyi ilyen lesz, mint a Logitech Force Feedbackes/tactile egerének. Ha jól számoltam volt majdnem 10 program is, ami észrevette és kezelte (Quake II, Soldier of Fortune, Heroes III, Railroad Tycoon II, UT2003, Black and White, és talán még néhány) - pedig piszok jó móka volt.
  • Zomil
    #4
    Föleg azért érdekes, mert mivel mágneses mezövel müködik, ezért jóval pontosabb, mint pl. egy wii, vagy a ps-nek az uj kontrollere. :)
  • Firerock
    #3
    ez nagyon királyul néz ki!:)
    mostmár csak az a kérdés hogy mennyit fog kerülni:)
  • TVelvet
    #2

  • TVelvet
    #1
    PC-s mozgásérzékelő.
    A sok írás helyett beszéljenek a képek és a videók.