1694
  • Pistike 007
    #94
    Tyű kíváncsi leszek rá. Őt majd a Phyrexian boosterből kéne levadászni nem?
  • Brolly28
    #93
    hát igen tezzeret kicsit zabos jace-re
  • Dzsini
    #92
    majd most jön (valószínűleg) az új Tezzeret, aztán lehet, hogy Jace kap egy taslit :)
  • Brolly28
    #91
    nagy álmom hogy egyszer vmikor bontsak egy nagy jace-t :(

    a kicsi megvan de az mégsem nagy
  • Brolly28
    #90
    hát van ey megoldás counter nélkül is és még csak te jársz rosszabbul ha van az ellennek ilyen, főleg ha sok a tokened
  • Dzsini
    #89
    ez a Nicol Bolas hogy kikupálódott... nekem csak egy sima Elder Dragon volt :)
  • Murder3
    #88
    Én keresgélem de még élő fórumot se találtam magiccel kapcslotaba.
    zsákbamacskára meg nem akarok elugrani,
    bár régebben kiskoromba minden szar gyújtögetős cuccot gyűjtöttem, ezt is nagyon szivesen látnám kártyába:D
    visszahozna egy kicsit a régi master crockos időbőlxD
  • Pistike 007
    #87
    de csak találsz valakiiiit:)
  • Murder3
    #86
    magamba nem nagy móka gondolom:D
  • Pistike 007
    #85
    lájkolom:)
    Amúgy nekem kiskedvencem:

    Nemzeti színű pakliba. (Meg persze 30 tokenhez:D) Nem őszinte a mosolya az ellenfélnek:D
    Ha meg lecountereli... Kövi körben küldöm rá a következőt. Vagy kiszedem temetőből...
  • Brolly28
    #84
    tokenekhez rátérve... csak hogy bekapcsolódjak
    van egy artifact paklim, igaz nem t2 de nagyon vicces ha jól jönnek a lapok
    ugyebár csupa artifact, metalcraft miegymás meg van benne 2 sharding sphinx ami meg 1/1 artifact tropter dob be ha beüt egy arti:D
    volt olyan hogy 42 tokennel támadtam
  • Brolly28
    #83
    kicsit visszatérve az elfek buffolására itt egy jó lap aki képes rá de nagyon
  • Pistike 007
    #82
    Én a fullart island-októl tudok olvadni:D
  • Dzsini
    #81

    igazán nem értem a problémád :D

    volt pár legendásan szörnyű rajzoló a régiek közül, viszont volt pár olyan is, aki tényleg jókat gyártott - nem véletlen, hogy tucatnyi grafikusos lap van az Unhinged szetben :)
  • Pistike 007
    #80
    Dehogynem.:) Csak bele kell jönni!
  • Pistike 007
    #79
    Azért annak örülök hogy most már csak lélegzetelállító képeket tesznek a lapokra.
    Najó, a Stasis képén is elállt egy pillanatra:D
  • Murder3
    #78
    nekem is jbban tetszik, csak azzal nem tudnék nagyon játszani ezzel meg legalább tuti:)
  • Dzsini
    #77
    gyermekkori neve:
  • Dzsini
    #76
    másik kedvencem ez volt:
    + +
    a harmadik persze valami (kék) manatermelőre :)
    és hogy nehogy kifogyjak a lapokból:
  • Pistike 007
    #75
    Hja, mondjuk a nagytakarítást most már Elspethel szoktam elvégezni, az az összes nemföld nemtokent elaprítja
  • Dzsini
    #74
    Wrath of God a becsületes neve :) és azt legalább nem lehet regenerálni...

    erre épített amúgy:
    - -
    (és persze rengeteg másik feltámasztó/animálókártya)
    és ezek táplálták:
    - -
    nem volt a leggyorsabb pakli, de ha egyszer felpörgött...
  • Pistike 007
    #73
    Szerintem ha kézzel fogható az sokkal jobb. Annak varázsa van. A frissen bontott booster illatta. Ahhw
  • Murder3
    #72
    Én csak szeretném egyszer rendes kártyájátékként is kipróbálni:)
    sajnos úgy drága mulatság lenne+ játszani se lenne egyszerű.
    így még egy ideig marad az online változat és majd abba próbálok költeni ha lesz.
  • Pistike 007
    #71
    :D
    Hát igen, ha tokenpakolás van, akkor nincs mese:D
    No meg ha jön rá a Day of Judgement:D
  • Dzsini
    #70
    nekem anno teljesen máshonnan voltak olyan üvegkavicsaim (kék, zöld, vörös és lila színben, mindegyikből 20 darab) a camarid tokenpaklimhoz, de sose volt elég :) Úgyhogy kocka, abból is D10-ek, hogy helyiértékesen fel tudjam jegyezni...
  • Pistike 007
    #69
    okés értem:)
    ti használtok 'igazi medzsik' jelölő akváriumi kavicsot (1500HUF...) vagy ti is kockákkal countereltetek:)
  • Murder3
    #68
    valamilyen elf lap nem tudom a nevét.
  • Pistike 007
    #67
    :D De melyik lap:D
  • Murder3
    #66
    volt olyan elf ami a többi elf creaturákat erősítette meg spellekkel, de mindent iyln 29-esekre hozta fel.
  • Pistike 007
    #65
    Ezt hogyan?:)
  • Murder3
    #64
    olyanokat hozott ami amikor lehozod lerak 2 másik elf creaturet, így lehozott vagy 20-at és felhúzta ilyen 29/29-ekre mindet.
    :D

  • Pistike 007
    #63
    Ja, 3 színű paklimban a Foresteket az Arbor elf vagy mi frankón untapeli.
  • Brolly28
    #62
    meg annyi hogy az elfek nem igazán szeretik ezt a lapot:D
  • Brolly28
    #61
    énis:D és nem szeretem ha ellopják, ezért 2 színű a paklim
  • Dzsini
    #60
    a A Royal assassint én is szerettem :)


    ha meg épp nem volt kéznél, Tim simán lelőtte :D
  • Brolly28
    #59
    az elfekben annyi a jó hogy kevés manába kerülnek és akadnak olyanok is amik manát adnak, szóval gyorsan le lehet velük hordázni bárkit


    nekem a kedvenc lapom a royal assasin, nagyon meglehet fogni vele az ellenséget amíg nem jönnek a nagy dögök:D
  • Dzsini
    #58
    hát igen, a pakliépítés és optimalizálás már régen sem volt egyszerű :) pedig nekem még voltak normál duplaföldjeim is, és egy meccs általában nem 5-8 kör volt, hogy ennyire ki kellett jönnie mindennek... (egy 5-6 költségű lény a közepes volt, nem a sok :) )

    meg nálunk haveri körben 60 lap volt a minimum - alap felépítés úgy ment, hogy 20 föld, 20 lény, 20 spell/artifact - aztán innen ment a módosítás.

    rossz felhúzásnál meg ott az újrahúzás lehetősége, ha jól tudom mostanában az a módi, hogy 1-el kevesebb lapot.
  • Murder3
    #57
    nekem az a szar h beállítottam úgy a paklim pl fekete fehére akkor meg vagy az van h feldob fehér lapokat fekete land nélkül és fordítva meg ilyenek, bár mivel starter pack-be azért nincs olyan nagyon kombós cuccok így nem jön ki az h kevesebb lapot rakok be a többi meg land mert láttam ellenem jó pár oylat h pár elf lap meg egy két enchantal elintézte.
  • Brolly28
    #56
    legutóbb amikor voltam drafton, akkor kis 40lapos deck 16 manával
    ott nem használtam protectort és valahogy sikerűlt mindig úgy kevernem hogy 16 manából 10 egymás után volt...
  • Brolly28
    #55
    szar lapjövetel nekem is volt
    de akkor általában a mana hiány miatt volt... meg akkor még jóval több lappal játszottam
    mostmár a normál 60 lapos pakli 22 manával
    szoktam rá protectort venni mert óvja is a lapokat valamint könnyebb megkeverni a lapokat vele, jobban elkeveredik a mana a többi lappal.