1694
  • Dzsini
    #1654
  • Dzsini
    #1653
  • Dzsini
    #1652
  • Dzsini
    #1651
  • Dzsini
    #1650

    és (mint mindig) a tökéletes spoiler oldal
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.11.14. 17:33:16
  • Dzsini
    #1649
    Unstable spoiler szezon elindult
  • Dzsini
    #1648
  • DasIsFuck
    #1647
    Ez a promó tetszik kinézetre:)

    Lehetnének a normál magic lapok is ilyenek.
  • Dzsini
    #1646
  • Dzsini
    #1645
  • DasIsFuck
    #1644
    Mert szerintem a draw a card sokkal inkább illene a treasure jelző alá, mint a produce mana:)

  • Dzsini
    #1643
    Kalózok és konkvisztádorok miért nyomoznának?

    A PW változás csak annyit jelent, hogy végre ugyanúgy működik a két rendszer, nincs +1 felesleges szabály. Nem lesz tőle erősebb vagy gyengébb semmi, mert az átlag Standardban nem lesz túl sok azonos személy több változatban.
    (Gideon most még kivétel, de azt már mondták, hogy nem fogják a Gatewatchot állandóan és folyamatosan szerepeltetni)
  • DasIsFuck
    #1642
    Akkor ez a set az a fajta set lesz amit élveznék draftolni ahogy elnézem a mechanikákat.
    Mondjuk innen nekem hiányzik a landfall:) Na meg a treasure token helyett az investigate token ideillőbb lenne a laphúzás miatt:D

    A pw szabály változtatása azt jeletheti majd, hogy a jövőben sokkal gyengébb pw-k lesznek?
  • Dzsini
    #1641

    plusz finomságok
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.08.28. 17:06:18
  • Dzsini
    #1640

    Római vámpírok a piktek/kelták ellen? :)
  • Dzsini
    #1639
  • Dzsini
    #1638
    Christopher Moeller nagyon régi "bútordarab", és tavasszal jelentette be, hogy visszavonul a Magic grafikák készítésétől 19 év után. Ez a promo lap valószínűleg az utolsó darabja, így talán ezért megkapta a lehetőséget, hogy a régi stílusban készítse el.
  • DasIsFuck
    #1637
    Tetszik ez a kép:) Ugyanakkor teljesen idegenül hat egy ilyet látni számomra egy magic lapon.
  • Dzsini
    #1636
  • Dzsini
    #1635
  • Dzsini
    #1634
    Unstable sneak peek
  • Dzsini
    #1633
  • Dzsini
    #1632
  • Dzsini
    #1631

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.06.28. 20:36:20
  • Dzsini
    #1630
    artbook spoilers - a történet, címszavakban és sok-sok kép
  • DasIsFuck
    #1629
    Én egyre inkább kezdek ettől az "MTG flavour-től" elhatárolódni.
  • Dzsini
    #1628
  • Dzsini
    #1627


    12 zombi krokodil ellen mit sem ér :)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.06.22. 17:09:26
  • DasIsFuck
    #1626
    Köszi szépen:)
    Az igazi az lenne, ha 3-0-val zárnék, mert akkor lottózhatnék is és a jutalomból kijönne egy teljesen ingyenes draft:D
    De biztos nem fogok engedni a kísértésnek, ha így zárok, mint ahogy a fekete-kék cycle vonalba sem erőltettem bele magam.
  • Dzsini
    #1625
    Az égvilágon semmi off nincs ebben :) Gratula!
  • DasIsFuck
    #1624
    Bocsi, most egy kicsit offolok a spoiler szezontól, de muszáj kiírnom magamból, hogy most megyek egy amonkhet draft ligát ahol először állok 2 győzelemmel, ráadásul mindkét esetben 2-0-val nyertem.
    Igaz, hogy csak 3 draftom volt eddig életemben és abból is az egyiken kiléptem 2 meccs után, mert annyira reménytelennek éreztem a decket.
    Így már nyertem 3 booster packet, amivel már 2.27 dollár ráfizetéssel mehetnék egy újat. No meg a dilemmát, hogy lottózzak-e velük és aztán jól pofán köpjem magam.

    De legalább kárpótolt az értéktelen ritkákért.
  • Dzsini
    #1623
  • DasIsFuck
    #1622
    "És a PW alapvetően másképp működik, mint a Legendary. PW típusból (pl. Chandra) bármilyen névvel csak egy lehet. Legendary típusból (pl. Human) egy névvel csak egy lehet. "

    Oh igaz, ezt benéztem:D

    Akkor valószínűleg azt akarják. hogy úgy működjön ahogy én gondoltam elsőre.xD
  • Dzsini
    #1621
    Na, csak felkerült :)
  • Dzsini
    #1620

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.06.20. 16:54:24
  • Dzsini
    #1619
    Mindenki maga dönti el, hogy hol húzza meg a határokat a szabály és a flavor között :)

    (amúgy létezik ún. flavor judge-os játék, ahol az illusztráció, konkrét megnevezés és flavor text felülbírál minden más szabályt)

    És a PW alapvetően másképp működik, mint a Legendary. PW típusból (pl. Chandra) bármilyen névvel csak egy lehet. Legendary típusból (pl. Human) egy névvel csak egy lehet.
  • DasIsFuck
    #1618
    Hát nekem ez is elég bullshit magyarázat, valahogy a Vorthos erőltetését a loron kívül elég esetlennek és butaságnak tartom.
    Nem néz ki túl jól ez, főleg mikor belegondolunk olyanokba, hogy ott egy világpusztító megamonstrum amit gond nélkül chump blokkol egy kis miniatűr 1/1-es tündér:D
    És akkor próbáljuk itt Vorthos logikával megmagyarázni a játékmenetből fakadó logikátlanságokat.

    A PW-re lehet azért kerül rá a legendary, hogy egyértelműsítsék a PW szabályt. Mert lényegében most is úgy működnek csak nincs rájuk írva.
  • Dzsini
    #1617
    A "Vorthos" magyarázat erre az, hogy más-más időpontokból idézed elő őket, hogy melletted harcoljanak :)

    Szemben a Planeswalkerekkel, akik "személyesen" jönnek el segíteni neked, így belőlük bármelyik állapotukban is csak 1 van.

    (érdekes lesz, hogy miként is alakul ez Ixalannal, ahol valami okból minden PW-re rá van írva, hogy Legendary....)
  • DasIsFuck
    #1616
    Tehát technikilag mindkettő a csatatéren lehet egyszerre, ami azért kicsit érdekes:D
  • Dzsini
    #1615
    Neheb örökkévaló lett, Bolas harcosgyárának díszpéldánya :)