30
  • Armagedown
    #30
    nem arról volt szó hogy a Dx11 visszafelé kompatibilis ?
  • Lack
    #29
    Miért, akkor mi van, ha valakinek nem eredeti a win7? Összedől a világ? XP, Vista megvan eredetiben (sokra megyek vele) Win7 még nincs (mert qrva drága) de warezban használom. Ez van.
  • koschwarz
    #28
    lehet hogy maradi vagyok, de nekem tökéletesen elég a dx9-es látványvilág. bf-rajongó vagyok, de csk ezért nincs kedvem az oprencert lecserélni. legfeljebb ha 20k-ra süllyed az ára.

    mellesleg baromi kíváncsi vagyok, hány nagyszájúnak van eredeti win7-e. úgy minden tizediknek elhiszem, hogy van...
  • Bhalage
    #27
    az xp nemkicsit last year, aki meg hasznalja, annak ajanlom figyelmebe a win7et

    akinek meg az xp sem eredeti az meg szimplan kussoljon es/vagy huzzon a picsaba.

    a tobbieknek jo game-t
  • kanduhr
    #26
    Ha a cikk nincs félre fordítva, akkor elvileg konzolra meg sem tudna jelenni, hisz ott DX9-cen futnak a játékok.
  • Cat 02 #25
    Akinek ez fut, annak w7 is fut és w7 > xp
  • bladesoft
    #24
    Anyucikájukat! :D
  • Zolivok
    #23
    legjobb core i5 proci , 4giga ddr3, nvidia gtx480 (tudom már régi) de még ezzel is elfutna 20x
  • Zolivok
    #22
    -
  • creed13
    #21
    Szerintem aki a mostani Bad Company 2-őt tolja, annak a 3 is menni fog a gépén.Legrosszabb esetben egy win cserével, akinek már a BC 2 is sok, annak meg édes mindegy, mi lesz a BF 3 rendszer igénye...
  • Jude666
    #20
    Szinte értelmetlen ez a kis perpatvar, hiszen a vásárlók zöme konzolon fogja megvenni.
  • morden
    #19
    Majd a vásárlók eldöntik okos húzás volt-e kizárni azzal esetlegesen sok sok potenciális vásárlót, hogy xpn nem nagyon fog menni, mert egy 10k-s játékért meg kell venni a win7-et meg kellene hozzá dx11-es vga is, aki akar majd fejleszt aki nem annak marad a másik 10 nagy FPS cím.
  • EnxTheOne
    #18
    Kiváncsi leszek a gépigényére majd. Ha jól tudom akkor ez a rész végre "normális" bf lesz. Sok tankal, repcsikel, tengok, repülőgéphordozók, legalább 64 player. :D:D
  • Lack
    #17
    Ez csak az Én szubjektív meglátásom, mindenki olyan oprendszert használ amilyet akar.
  • Lack
    #16
    Szerintem kár azon sírdogálni, hogy nem megy XP-n. Lassan 10 éves oprendszer lesz, könyörgöm. Haladni kéne a korral és telepíteni egy Vistát, vagy inkább egy 7-et.

    A Windows 7 gépigénye:

    * 1GHz processzor (32- vagy 64-bit)
    * 1GB memória
    * 16GB üres hely a merevlemezen
    * DX9-et támogató videókártya 128MB RAM (Az Aero interface miatt)
    * DVD-R/W meghajtó

    Ha megduplázzuk (vagy triplázzuk) a fent leírt gépigényt, az is elég karcsúnak mondható manapság.
  • wednes
    #15
    El fog indulni azon, sőt DX9-en is. Azért mert a DX11 lefelé kompatibilis, (a hiányzó dolgokat meg nem jeleníti meg) de ehhez Vistára vagy Win7-re van szükség. Annyi a különbség, hogy nincs külön megírva DX9 alá.
  • zidder
    #14
    DX9-en nem indul el DX11 biztos ok.... mi a helyzet DX10-el?
  • vg
    #13
    proli

    A magyar lakosság jelentős része; akik úgy érzik, hogy nem kell ahhoz ismerniük a más országokban történő eseményeket, hogy állandóan azokra hivatkozzanak és ezzel teremtsenek saját, bigott rögeszméiknek igazolást.
  • Hoz_Hun
    #12
    Ott sincs pénz rá. Nagy tévhiedelem, mert ott sincs kolbászból a kerítés. Országos viszonylatban igen, többet keresnek, de azt nem gépfejlesztésre költik. Ez azért ott se olcsó mulatság.
  • Hoz_Hun
    #11
    Na majd erre is ráfogják, hogy azért nem fogy mert lewarezolják. Nem azért mert kurvasokan még XP-t használnak.
    Ha meg a Call of Duty játéka ellen küldik csatába úgy kell nekik. Megkönnyítik a választást. Mondjuk én pont nem Battlefieldezek, meg amúgy is XBox360-on játszok, szóval sokszorosan nem érint, de a tény önmagában felháborít. Ez nem programozás kérdése, ez üzleti fogás. Elég mocskos húzás.
  • Molnibalage
    #10
    Na ez az, amit nem tudok 100%-ig alátámasztani. Egy külföldi szimes fórumon néhány külföldi (jenki, kanadai és angol) olyan gépekkel tolja és úgy "sír" egy gépvásárlás árán, hogy csak úgy lesek néha...
  • ppista
    #9
    Ez a világ legnagyobb vicce. Egy ratyi operációsrendszer dönti el fut-e a játék, és nem pedig a hardware. Az egész pécé egy kibaszott szánalom. Persze szigorúan szerintem.
  • t0Mi
    #8
    Arról nem is beszélve, hogy nem a magyar viszonylatokat kell nézni, hanem a nyugati országokat. Ott nem kétévente fejlesztenek otthon számítógépet, mert ott van pénz rá.. Nem a gépigény a lényeg, hanem a grafika, mert ha nem fut, vesz egy új számítógépet és csókolom.
  • debut12
    #7
    Milyen 1-2 effektről beszéltek? Jézusom, legalább olvasnátok utána mivel tud többet, mint "1-2 effekt".
    Amúgy meg tök jogos, a világvégéig akarják erőltetni az XP-t? Szép volt jó volt, de már vége...
  • morden
    #6
    Érdekes húzás a kiadótól, hogy a pcvel rendelkezők többségét kizárja 1-2 effekt miatt.
  • Gyuszopapa
    #5
    Aha akkor a konzolverziók milyen konzolon fognak futni.Talán ps4,Xbox720?Akkor mi hamarabb játszunk.Vagyis én nem mert nem elég erős lesz a gépem hozzá.Amúgy az még kérdéses hogy fogják optimalizálni,talán 4 mag lesz a minimum az ajánlott pedig 6-8 mag,akkor kurva sokan nem fognak vele játszani.
    De legjobban az lesz a gond hogy maga a szerverek kiszolgálása lesz szar már a BC2-őt sem bírják,mennyit fognak késni a falrobbanások,mennyire kell majd a futó alak mögé lőnnöm mert most per pillanat kb. 1-1.5 méterre lövök az alak mögé csak akkor van találatjelzés ami röhejes de már kezdek hozzászokni így a skillt a mellélövésre kell beállítani.
  • sanyicks
    #4
    Kifejezetten dx11-re lett optimalizálva, tehát:

    if getDxVer()<11 { println("bebuktad!"); exit; }

    emellett pedig annyi a dx11-re optimalizálás, hogy 1 effektet használ belőle, amúgy full 9-es :DDD
  • FoodLFG
    #3
    júj!
  • MrTressy
    #2
    Majd lesz hozzá okosság
  • RecoPhile
    #1
    Hmm, akkor még is csak pletyka volt az hogy már februárban béta teszt lesz? :(