30
  • ptamas88
    #30
    gondolom te atomfizikus vagy és persze 250 fölött van az IQ-d, hogy ilyen kur*a magas lóról beszélsz mindenkihez. szerintem az eredet nem jó film. jó lenne az alapötlet, de az nagyon zavaró hogy a film többnek akar látszani, mint ami. egy sima sci-fi akciónak jó lenne, de ezekkel a nagy életigazságokkal, pl. a vonatos szöveg meg hasonlók, egyszerűen túl van bonyolítva. és persze benne van hogy a készítők megfogtak egy piaci rést ezzel, hogy a néző okosnak érzi magát ha érti, pedig végülis minden elvan magyarázva 3szor. és személyesen az aviátor óta utálom DiCaprio-t.
  • Stranger666
    #29
    AHAHAH ésss igen ezzel védik a nagyokosok. Képzeld én értettem ÉS felfogtam benne mindent. ha az eredet 6 akkor az avatar 4, de am nem lehet a kettőt összehasonlítani mivel az avatarnak nincs storyja az eredetnek meg van, csak túl kusza.
  • Rotyoka
    #28
    Uramisten...
    Ha szerintetek az Eredet túl van értékelve akkor az Avatar-al mivan? :D:D

    ha az eredet 6 pont akkor az avatar -6

    Mellesleg az eredet egyáltalán nincs túl bonyolítva, csak az agyatok kevés hozzá, ez a nagy helyzet.
  • koschwarz
    #27
    igaz :D
    de az a helyzet, hogy (isten áldja a torrentet) szinte minden filmet megnézek, ami egy kicsit is érdekel. amit lehet, moziban, a többit monitoron. persze lehet hogy az én ízlésem ilyen elcseszett, mert pont az nem érdekel, ami jó :D
  • winnie
    #26
    "semmi olyan igazán nagy durranás nem volt, amire emlékeznék"

    azért a mozizás nem micimackózás. ha eltakarod a szemedet, attól még nem bújsz el, ha nem látsz másokat, attól mág mások látnak. ha nem láttál emlékezetes filmeket, attól még voltak emlékezetes filmek, csak (most figyelj!) nem láttad őket.
  • koschwarz
    #25
    az ÉN szubjektív véleményem szerint ez a lista szar. pontosabban: a 2010-es mozis év volt szar. semmi olyan igazán nagy durranás nem volt, amire emlékeznék, az eredetet kivéve (függetlenül attól, hogy jó-e vagy rossz).
  • Stranger666
    #24
    baszd meg hát akkor a college humoros videónak van igaza.. nem mindegy?? Istenemmm.
  • matrozrabbi
    #23
    ittvan a cikk.
  • Stranger666
    #22
    ja, igen.. beszéltél velük?
  • bmw
    #21
    Egyet ertek.....
  • matrozrabbi
    #20
    Csak mondom, hogy azt a részt a southpark készítői úgy csinálták, hogy nem látták az inceptiont.
  • Stranger666
    #19
    az régen rossz ha a szarkazmust nem ismered fel.
  • KP27
    #18
    Az már régen rossz, ha félelemből nem mered felvállalni a véleményed egy szaros mozifilmről :D
  • Atkamon
    #17
    Hát pedig bizony túl van bonyolítva... Az akció közben derülnek még ki olyan szabályok, amikről rég mindenkinek tudni kellett volna. Ettől nekem még tetszik, de tényleg túl van bonyolítva, hogy mindenki azt mondhassa, hogy húú de elgondolkodtató film, meg végre nem olyan egyszerű a sztori...
  • Stranger666
    #16
    jogos, 7 vagy 6-ot akartam írni de féltem, hogy a sok okos meglincsel.
    Viszont egyszer se mondtom, hogy szar. bocs Nézzétek meg a south park ide vonatkozó részét. tök igazuk van. mint mindig.
  • Tower Guard
    #15
    Jah az meg a másik, hogy tuti te is álmodtál már olyat, hogy álmodsz. Álom az álomban. (legalábbis én már párszor igen) Miért ne lehetne ezt felhasználni egy filmben és kicsit még hozzátenni?
  • Tower Guard
    #14
    Az ötlet, tényleg nagyonjó, de azt senki nem mondta, hogy mindenki azt hiszi, hogy hú de bonyolult. Miért kellene agyonbonyolítani? Így jó ez a film ahogy van.
    Az meg hogy szerinted túlértékelt, és nem jó, de mégis 8/10-et adsz rá, azt nem fogom tudni megérteni sohasem...
  • Chocho
    #13
    Egy túlértékelt szar, csupa hülyeség, de azért 8/10. Jól van, hozz egy kiló krumplit...
  • Stranger666
    #12
    Figyelj, kezdem. Először láttam moziban, kijöttem fura érzésem volt. Nem tudtam eldönteni, hogy most tetszett vgy kurva jó volt vagy nem. Pár hónapra rá megnéztem otthon és rájöttem. Meg lehet nézni, de amúgy egy baromság. Álom az álomban? Álom az álom álomában?Belépsz más álmába? 5321.szint?? Ha meghalsz, mert altatózva vagy akkor a váróba érkezel és leélsz egy életet? Túl van bonyolítva az egész, tele van paradoxonokkal és a film a nehezen felfogható részeket a szádba rágja. MIndenki azt hiszi, hogy HUUU DE JÓ EZ AZ ÖTLET, MEG DE BONYOLÚÚÚT WOOOW. Köze nincs a top 10hez.. 8/10
  • viizo
    #11
    nem kezdődik semmi - én a moziból kijőve is egy középszerű, erősen túlrajongott filmnek tartottam az Eredetet, ahogy most

    az Avatar viszont moziban is jó volt, és most is :)
  • Zomil
    #10
    gondolom azért, mert 3. rész, meg elég nagy idö telt el a 2. és 3. között
    szoval ebböl az következne, h a 3. rész már nem sikerül olyan jól, de persze vannak kivételek, mint ez is(mondjuk én nem láttam, szoval passzolom, h milyen lett) :)
  • winnie
    #9
    a toy story első és második része is az év legjobb filmjei között volt anno. miért ennyire meglepő, hogy a 3. is eszméletlen jó lett?
  • matrozrabbi
    #8
    jaj b+ most kezdődik ugyanaz mint az avatarnál.. pár hétig meg vannak őrülve az emberek, aztán már az lesz a menő, aki fikázza. Légyszíves részletezd, hogy szerinted miért "akkora túlértékelt film"!
  • Stranger666
    #7
    akkoris..toystory??? lol
  • Etinger
    #6
    Én is! Én is! :D
  • Etinger
    #5
    Ez QT listája, tehát szubjektív.
  • ldavid
    #4
    azzal én is, meg is lepődtem
  • Rotyoka
    #3
    Quentin től nem ilyen listát vártam volna :D
  • lamella
    #2
    Az első helyezettben maximálisan egyetértek Tarantino bácsival :)
  • Stranger666
    #1
    Az eredet az egy akkora túlértékelt film... a Social Network-ot nem láttam még, de nem hiszem el, hogy ennyire jó. Hol a Black Swan? Az film volt 2010ben.