31
  • Babszem
    #31
    Na ma volt, az utolsó rész amit néztem belőlle!
    A mocskos fitymanélküli kóbi tv tulajdonosok, addig formálgatják, még az nem nyer akit akarnak. Mélyen tükrözi a színvonalat a bevitt játékosok inteligenciája is, nőket a bordélyból, a férfiakat a kocsmából vagy a cigánysorról válogatták.
    Ez tükrözné a mai Magyar Fiatalságot? Akkor húzzuk le a redőnyt és mert tényleg nincs jövőnk.
  • zoli30
    #30
    Nagyon ellentmondásos az egész média. Egy felől azt hallod, hogy megbüntetnek ha az aluljáróban és a megállóban dohányzol, más részről meg fő műsoridőben azt látod a VV4-ben hogy 13 emberből 10 dohányzik.
    Miért nem lehet a VV4-et éjfél után sugározni? Kiváncsi lennék hogy a VV4 szerkesztőnek a kisfia vagy kislánya ha úgy viselkedne mint ahogy a villában viselkednek az"emberek" mit szólna hozzá. Ezt kell mutatni a fiatal korosztálynak, ez a trendi? Panaszkodik mindenki hogy stricik bűnözők és qrvák vannak a VV4-ben. Tényleg azok!
  • Tetsuo
    #29
    Aham, erdekes, de nem az ilyen bunozok es qrvak (#17) komponalt elete egy studioban.
    Ha IQ-t vagy foleg muveltseget neztek volna a statisztikaban, akkor meg nagyobb lenne a kulonbseg a 2 halmaz kozott.
  • winnie
    #28
    "Amúgy sem értem ez a kukkolásdi miért érdekes"

    hát, basszus, már megbocsáss, de ez a legelemibb dolog. ha valami, akkor ez érdekes:) általánosságban - mert mindjárt jön a "akkor kukkojjá'". mások életébe belenézni mindig is érdekes volt. nézni, nem feltétlenül, d belenézni biztosan. sokaknak. sajnos? (a vv persze csak félig kukkolás, hiszen máskép viselkedik az ember, ha tudja, hogy nézik.)
  • Hoz_Hun
    #27
    "...valamint a fiatalokat, azokat, akiknek még nem volt lehetőségük a továbbtanulásra"
    Utánna már nem is igen lesz rá igénye.
    Szerintem meg ez inkább azt mutatja, hogy a tanultabbaknak ez a műsor nem szolgáltat érdekes, használható információt, sőt még csak nem is szórakoztatja őket. Amúgy sem értem ez a kukkolásdi miért érdekes. De hát nem vagyunk egyformák.
  • HENCIG
    #26
    Így van!
    Ezek azok akik a körüzeneteket küldözgetik!
    Ha 5 napon belül nem küldöd tovább!.....
    Ha ez így megy tovább 1 partnerem sem marad a levelezőben mert mindet tiltani fogom :DDDDDDD
  • HENCIG
    #25
    Barátnőd is nézi?
  • Griphons
    #24
    "A Való világ 4 nézőinek nincs diplomája" ja, meg agya se sok...
  • Rage47
    #23
    úgyis tagadja mindenki, hogy nézi...
  • morden
    #22
    Ez így van az esetek szinte kimutathatatlan részében, az ellenekzője meg szinte mindig igaz ( csak flémeltem)
  • bino512
    #21
    a diplomát meg sokszor megvásárolják,attól hogy valaki orvos még lehet sikhülye,aki meg iskolázattlan az meg lehet sokkal okosabb. ennyi,ezt n lehet egyértelműen mondani.
  • bino512
    #20
    kevésbé iskolázottak körében népszerű, de természetesen a diplomások sem vetik meg a reality-


    Akkor miről beszélünk? XDXDXD
  • kalapos01
    #19
    Még szerencse. Ha pontatlan százalékot írnának, akkor nem lenne értelme.
  • joola
    #18
    Nincs köze a valósághoz?? A való világ-hoz kapcsolódik a statisztika szóval van köze :D
  • carlosfly
    #17
    Diploma milyen diploma??? ez ?? :VV szereplok
  • AZTA
    #16
    Nemtom feltűnt-e neked, de ők pontos %ot írtak mindenhova.
  • kalapos01
    #15
    Ahhoz, hogy rohadt nagy tudomány kell, hogy valaki tudja, hogy az iskolázottak kevesebbet VV-znek, mint a végzettséggel nem nagyon rendelkezők.
  • AZTA
    #14
    Elég uncsi már hogy mindenféle kamu statisztikát csinálnak aminek semmi köze a valósághoz.. itt is honnan a gyászból tudnák hogy kinek van diplomája.. még azt sem tudják rendesen megmondani hányan nézik, azt meg pláne nem hogy ki melyik kézzel törli a seggét a nézők közül...
  • morden
    #13
    Értelmetlen a cím, mert van diplomája a nézőinek "diplomások körében mindössze 20,7%. " inkább a cikkirónak kellene már elmenni valami okj-s újságíró tanfolyamra, hogy egy normális koherens cikket össze tudjon ollozni végre ...
  • xido
    #12
    és ezt megint azok között mérték fel,akiknél kirakták a nézettség vizsgáló kütyüt?..mert úgy nem nehéz ám,csak suttyók engedik be ezeket a lakásba:)))
  • tommyknockers
    #11
    Én nézem. Na bumm.
  • BaLeeX
    #10
    Nekem sincs diplomám, még fiatal is vagyok, mégsem nézem ezt a fost.
  • Waterhorse
    #9
    Ez is kutyája válogatja. A Kutyákhoz képest az én kutyám pl tök hülye...
  • bmw
    #8
    A kutyakat nem neveznem azert tok hulyeknek....
  • ZeemanX
    #7
    Na és a megyei share-t vizsgálva milyen helyi share állapítható meg a share-ek eloszlásának figyelembevétele nélkül, share-től share-ig?
  • winnie
    #6
    az viszont értelmi szint függvénye, hogy ki hiszi azt, hogy egy tévéműsor vagy film nézése, zene hallgatása, fórumba való kommentlése értelmi szint függvénye.
  • Nailyenugysincs
    #5
    Hát akk én full hülye vagyok hozzád képest mert tegnap láttam belőle kb 2 percet:D De aztán meg is bántam
  • ALDO
    #4
    Érdekes. Nekem nincs diplomám, mégsem néztem meg ebből a szarból még egy másodpercet sem és ezután sem fogok.
  • Silenzio
    #3
    Az nem értelmi szint függvénye, hogy ki min szocializált. Mondanék egy egyszerű példát: a kutyák tökhülyék, mégse nagyon nézik. :)
  • DeviloftheHell
    #2
    ez nem diplomához hanem értelmi szinthez van kötve akik képesek ezt a szart megnézni
  • Waterhorse
    #1
    A tv nézők javának sincs diplomája, sőt ha megvizsgáljuk sztem a magyar lakosság többségének sincs. Ami azt jelenti, h azok többségének akik esznek, olvasnak, autót vezetnek és úgy általában lélegeznek, nincs diplomájuk.