34
  • Kara kán
    #34
    Az elnyomottságot mindig jól el lehetett adni. :-)
  • cylonflatus
    #33
    ha leigáznak, ha nem, most má' várják mög az éjfélt! bujék!
  • KP27
    #32
    A skyline legvége nem éppen azt sugallta, hogy leigáznak minket :D
  • DeviloftheHell
    #31
    na az vitte nálam a pálmát a baromságban egy idöre :D emberi agyal mennek az idegenek vicc :D:D::D
  • Wittgen
    #30
    "Miért nincs olyan, hogy leigáznak minket oszt jónapot?"

    pl most volt a Skyline.
  • NxBalu
    #29
    Ez sem lesz jobb, mint az új (2003+) BSG, csak pörgősebb. Remélem. Vagyis, akkor mégiscsak jobb lesz.

    A trailer gyenge, Terminator Salvation, AvP meg AvP2 lopás, azaz, egy rakás híg fos. Már elnézést, de ez a véleményem.
  • m minnifield
    #28
    a lényeg, hogy az egészségüggyel minden rendben lesz az új sorozatban. teljes vérkép, kisrutin!
  • sandor8206
    #27
    mondok egy hasraütéses dolgot, az idegenek szépen felkészültek mindenből, csillagos 5 baktériumokból, vírusokból az összesből, védekezés *5 stb. van oltásuk, van laborjuk stb. győztek, hisz győztek, az új bolygójukon miért járkáljanak szkafanderben? + van oltásunk, laborunk stb. miért félnénk? + lehet ki volt nekik adva, hogy tilos menni a bolygóra (vírusok miatt), de a helyi John Wayne alien leszarta (elég volt egy is)

    szépen sétáltak egyet (a filmben is) és elkaptak egy mutálódott vírust és kopp.
    + azt még hozzátenném, hogy gyakran a hatalom és erő sokszor párosodik arroganciával is. Lehet a helyi alien doktor járta sorba az alien hivatalokat és alien újságokat és figyelmeztetett a lehetséges veszélyekre DE a kőkemény katonai vezetés nem hallgatta meg stb :-)

    amúgy film nekem se tetszett, de nem ez végett. DE ez csak egy film, nyugi. Mesefilm, hadd legyen már hülyeség, légyszi?!
  • skodatuning
    #26
    "A Földön pedig összesen mintegy 5 kvintillió (5 × 1030) baktérium élhet.[3] A baktériumok alapvető szerepet töltenek be a bioszféra anyagforgalmában, mint például a légköri nitrogén megkötésében. Ennek ellenére a baktériumfajok nagy részét nem ismerjük" (Wiki)
    Még mi sem ismerjük az összes baktériumot ami a földön megtalálható. Pedig mi itt élünk...akkor majd pont a földönkívüliek fogják az összeset ismerni. Értem én, hogy fejlettebbek...de akkor is...
  • KP27
    #25
    ugyan már ember, pontosan tudom hogy a sztori szerint így haltak meg. el lett mondva a film végén, le lett írva stb... de szerinted mekkora logika van abban, hogy egy ilyen fejlett technológiával rendelkező idegen fajon egy nyamvadt baktérium kifogjon? még a hülye ember is lenne annyira körültekintő, ha belép egy idegen bolygó légkörébe, hogy azt megvizsgálja, hogy árt-e...

    csupán arra akartam rávilágítani, hogy számomra ez így elég sovány befejezés, és az sem tud meghatni, hogy ki írta a könyvet,ki rendezte,ki szerepelt a filmben stb.

    ettől független örülnék, ha jól sikerülne a sorozat.
  • Gamecube86
    #24
    Mert ha teszem azt élnek köztünk idegenek tuti majd össze ****ják magukat a fejlett technikánktól :D
  • NEXUS6
    #23
    Nekem teccett mindkettő!
    :D
  • tmisi
    #22
    Nem a semmitől haltak meg, de ez az eredeti könyvben is így van. Nagyon is valószínű lehetőség, hogy a mi légkörünk, kórokozóink ártanának nekik. Ezért (is) világok harca, lévén a kis mikrovilágban is megvívtuk a csatát és ott mi győztünk.

  • immovable
    #21
  • KP27
    #20
    A világok harca egy rossz vicc volt. Jönnek a technikailag szuperfejlett idegenek. ééééééééééééés a film végén meghalnak a semmitől. Közben egy 10éves kislány hisztijét lehet nézni tölteléknek. Ez aztán az igazi idegen inváziós film.
    Majdnem egy szinten van a 2012 pelenkázós részeivel, bár annyira azért nem rossz.

    Ettől a sorozattól sem várok sok jót. Persze örülnék, ha rámcáfolnak!
  • Ats
    #19
    Vegyünk egy Világok harcát és egy district 9-t látványnak, hangulatnak megfelelő. Egy kis alien design-t a függetlenség napjából, egy kis fegyverdesign-t a ragadozó filmekből, meg egy ismertebb sorozateszereplőt főhősnek. Manapság mindent el lehet adni Spielberg nevével...
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Újabban ilyen fasz(kalapos01) stílusod lett?
  • kalapos01
    #17
    De érted, Ki a faszt érdekel, hogy téged érdekel-e vagy nem a rendező, hogy tudatlan vagy, vagy sem? Nem rólad beszéltünk.
  • NEXUS6
    #16
    "Ráadásul ha teszem azt a földönkívüliek itt lennének már és csak azért rejtőzködnének, mert mindenhonnan az folyik, hogy lelőjük, lekaszáljuk, lerakétázzuk őket, akkor köszönet Spielbergnek meg a többi kujonnak, hogy százévekkel vetik vissza az emberiséget az első kapcsolatfelvételtől..."

    Egyrészt hát igen, sajnos.

    Másrészt, ha azok az idegenek nem teljesen okés szándékúak, akkor meg szerencsére.
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Én meg azt sem tudtam, hogy Zemeckis rendezte - mert kábé ennyire is érdekel, hogy ki rendez egy filmet.
  • WoodrowWilson
    #14
    "Miért nincs olyan, hogy leigáznak minket oszt jónapot?"
    Talán azért, mert az fél óráig tartana. Amúgy meg lehet, hogy ennek is az lesz a vége, hogy győznek az idegenek.

    "A másik ilyen eset, a Vissza a jövőbe trilogia. Azt meg nem ő rendezte, de mindeki Spielberg filmje ként emlegeti."
    Ez nekem új. Én mindig Zemeckis filmjeként ismertem, és ha most nem hozod fel, sose tudtam volna meg, hogy Spielberg volt a producer.
  • sandor8206
    #13
    Világok harcát nem HG Wells írta?
    Nem tudom Vissza a jövőbe kapcsán én még senkitől se hallotam, hogy Spielbergé lenne
    amúgy nekem nagyon úgy tűnik az előzetesből hogy "..leigáznak minket oszt jónapot?.."
  • MacropusRufus
    #12
    Hmmm... ebből mi lesz. Ember vs. idegen. Okés az ember egy olyan faj aki bármit és bárkit legyőz. De már kicsit unalmas, sztem. Miért nincs olyan, hogy leigáznak minket oszt jónapot?

    Spielberg: a Világharcát Orwell írta. Spielberg csak a látványt húzta fel a 21.század szitnjére. Ezért dícséret nem jár neki.
    A másik ilyen eset, a Vissza a jövőbe trilogia. Azt meg nem ő rendezte, de mindeki Spielberg filmje ként emlegeti... Miért? Ennyi erővel akkor a T2 meg Andy Vajna rendezte. Mind a kettő csak produkcer volt.
  • endrev
    #11
    Attól tartok, hogy megint egy V-szerű sefüle-történet lesz...

    Persze nagyon profi a kivitel, de Spielberg-től komolyan csak ennyi fantáziára futja? Menjen inkább havat lapátolni, kár a felhasznált merevlemezekért!

    Ráadásul ha teszem azt a földönkívüliek itt lennének már és csak azért rejtőzködnének, mert mindenhonnan az folyik, hogy lelőjük, lekaszáljuk, lerakétázzuk őket, akkor köszönet Spielbergnek meg a többi kujonnak, hogy százévekkel vetik vissza az emberiséget az első kapcsolatfelvételtől...
  • sandor8206
    #10
    tőlem is jöhet, végre megint egy kis "mese"
    legfeljebb pár rész után kaszálom, de "sci-fi" és főleg jóból hiány van sorozat terén, szóval jöhet
  • cylonflatus
    #9
    ugyanerre gondoltam...
  • pauly
    #8
    "túl sok jó van, ez a baj. túl sok" :DD
  • winnie
    #7
    spielberg a támadást csinála meg anno, nem az ellenállási mozgalmat.

    "Egy mozifilmnek elmegy, lemegy 2-3 rész, de aztán?"

    aztán kitalálnak sok mindent - ez a munkájuk, ebből élnek. legalább nem kell összecsapni a szitut, lesz pár évük a kibontásra.
  • winnie
    #6
    "Úgysincs semmi jó mostanában. "

    túl sok jó van, ez a baj. túl sok.
  • FoodLFG
    #5
    Nézzük, töltjük!
    Úgysincs semmi jó mostanában.
  • Kindred Blades
    #4
    Ugyanezen elven leírhatunk még néhány sorozatot.
    Mondjuk: Hat barát New York-ban mindenféle humoros szituációba keveredik. Simán elég lenne egy film, de aztán?
    Vagy: Egy cipőboltos, kinek egyetlen fegyvere a világgal szemben a verbális repertoárja, egyébiránt semmi nem sikerül neki. Minek ebből több, mint másfél óra?
    Esetleg: Egy antiszociális orvos, akit jobban érdekelnek a betegségek, mint a betegek, a kórházat játszótérnek tartja. Eh, ebből is elég két óra.

    Magyarul fölösleges leírni a Falling Skies-t addig, amíg nem látjuk, hogy működik-e.
  • MsUser
    #3
    Jó lesz ez, majd meglátjuk!
    Végre megint egy Sci-Fi sorozat, nagy volt a csend.
  • NEXUS6
    #2
    Az a gondom az alapszituval, hogy Spielberg már mozifilmben megcsinálta. Jönnek a rejtélyes idegenek, akik előbb lőnek és utána sem kérdeznek, de úgy nem nagyon lehet velük mit csinálni. Egy mozifilmnek elmegy, lemegy 2-3 rész, de aztán?

    Sokkal érdekesebb az a szitu, ami pl a V-ben is van. Hogy jönnek, mint a jókisfiúk/kislányok, de lassan kiderül, hogy annyira azért nem is azok. Megvannak a saját érdekeik, céljaik és annak elérése érdekében az erőszaktól, meg olyan dolgoktól sem riadnak vissza, amit mellette tagadnak. Ezt lehet évekig húzni. A végén akár ilyen Falling Skies szintű szörvájvöl eksönmúvíba is át lehet menni. De addig van egy csomó lehetőség.
  • matrozrabbi
    #1
    tehát akkor walking dead csak alienekkel.